MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація


Мы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
бренди
Всi (11)
Pjur (11)


фільтри та сортування
Сортувати:

Наявність товару:


показувати по

Ми гарантуємо, що ніхто не зможе визначити вміст посилки з Вашої покупкою. Завдяки пакувальним матеріалам неможливо на дотик ідентифікувати товар. На посилці немає написів про товар, його особливості, виробника. Тому служби доставки і кур'єри не володіють інформацією про Вашу покупку.

В інтернет-магазині МОДНА можна купити феромони за доступною ціною без передплати. У Вас також є можливість придбати, не виходячи з дому, афродизіаки і парфуми з феромонами. Всі ці аромати допоможуть Вам привернути увагу протилежної статі. Завдяки їм Ви завжди будете почувати себе привабливою і бажаною. Доставка в Черкасах до дверей БЕЗКОШТОВНО, в Києві до дверей від 30 грн, по Україні кур'єрською службою від 16 грн.

Доставка здійснюється по всій Україні: Черкаси, Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Львів, Донецьк, Запоріжжя, Сімферополь, Миколаїв, Луганськ, Вінниця, Севастополь, Херсон, Полтава, Житомир, Кривий Ріг, Чернігів, Хмельницький, Рівне, Маріуполь, Суми , Кіровоград, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Кременчук, Луцьк, Євпаторія, Біла Церква, Краматорськ, Бердянськ, Макіївка, Горлівка, Дніпродзержинськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Алчевськ, Павлоград, Івано-Франківськ, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський.

Сексуальний потяг включає в себе масу специфічних моментів. Крім візуальних і слухових сигналів, існує ще й невидимий рівень. Це специфічні речовини, які називають феромонами.

Феромони придумала сучасна наука для зближення на статевому рівні і створення сприятливих відносин між чоловіком і жінкою різного віку. Слово «феромон» походить від двох грецьких - «несу» і «стимулюю». Тобто вплив препарату полягає саме в тому, що він дає інформацію про підвищену сексуальність людини. Таким чином, відбувається стимуляція бажання співрозмовника на підсвідомості, коли він сам цього навіть не помічає.

Останнім часом роль феромонів викликає дуже багато суперечок і розбіжностей. Але один факт точно доведено - ці речовини діють як на чоловічу, так і на жіночу половину людства. У Вас є можливість купити натуральні феромони, які вважаються замінниками природних речовин у сучасному світі. Ці елементи можна додавати в парфуми, шампуні і засоби для догляду за тілом, а також розпорошувати в кімнаті. Наші парфумовані спреї і парфуми з феромонами підвищать Вашу сексуальність. Будьте привабливими і впевненими у собі!
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua