MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн

інтерв'ю

Тетяна Карамболь
Як створювався карамбольський стиль і яка його особливість, розповіла нам українська дизайнерка Тетяна Карамболь.
Коментарі: 0
 
Анна Сосновська
Під брендом SOSNOVSKA виготовляється чоловічий одяг, який має глибоке смислове наповнення і відтворює гармонійний бік сучасного молодого чоловіка. Цей чоловік не сприймає стереотипів і не вірить забобонам, він вільний усередині і зовні...
Коментарі: 0
 
Христина Бобкова
Відомий дизайнер і стиліст найяскравіших телевізійних проектів України – «Х-фактор», «Танці з зірками», «Танцюють всі!», «Танцюю для тебе», «Суперзірка», «Я люблю Україну!», «Галілео» – розповіла нам про модні тренди і про свою роботу.
Коментарі: 0
 
Наталья Каменска і Олеся Кононова
Сьогодні їхній одяг носять багато знаменитостей – Василіса Фролова, Джамала, Гайтана, Ані Лорак, Кароліна Ашіон. На кожному Українському Тижні моди дизайнери представляють нові цікаві колекції, які мають успіх.
Коментарі: 1
 
Едуард Насиров
Ритм життя змушує бути жорсткішими, і багато хто просто забуває про себе – це, звичайно, засмучує. Але справжню жіночність нікуди не подінеш і не сховаєш.
Коментарі: 1
 
Наталя Соболєва и Людмила Вронська з Філіпом Кіркоровим
Наталя Соболєва має титул Легенда моди, її покази проходили в країнах західної Європи і Азії. Людмила Вронська створила унікальну трикотажну тканину, аналогів якої немає більше ніде у світі.
Коментарі: 0
 
Natalia Dolenko
Англійська дизайнерка із українським корінням розповіла нам про свою співпрацю з John Galliano, Alexander McQueen, Hussein Chalayan і про стиль англійців.
Коментарі: 1
 
Серж Смолін чоловічий наряд до Дня святого Валентина
Що надягнути чоловікові цього дня? Таке запитання ми поставили напередодні Дня святого Валентина найвідомішим українським дизайнерам: Сержеві Смоліну, Едуардові Насирову, Марині Асаулюк, Людмилі Кисленко та Ірині Красильниковій. Тепер...
Коментарі: 0
 
плаття Ірина Красильникова
Яку сукню краще обрати, щоб сподобатися коханому? Це запитання ми поставили найвідомішим українським дизайнерам напередодні Дня святого Валентина. Тепер дібрати вбрання буде зовсім не складно. З любов'ю, і спеціально для Вас!!!
Коментарі: 0
 
Валерія Ковальска
Вона феноменально увійшла в українську фешн-індустрію і не збирається зупинятися на досягнутому. Раніше Валерія Ковальська була відома більше як стиліст музичних груп, таких як Quest Pistols.
Коментарі: 2
 
Елена Пржонская
Своє бачення секретів стилю та моди нам розкрила українська дизайнерка Олена Пржонська. Вона носить тільки свій одяг і обирає взуття італійських, американських і французьких колег.
Коментарі: 0
 
Зінаіда Ліхачева і Кензо Такада
Присутність Кензо Такада на показі моєї колекції була знаковою, бо він зробив кар'єру на етно напрямкові, – розповіла нам відома художниця і модельєр Зинаїда Лихачова.
Коментарі: 0
 
назад | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | вперед
показувати по  
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua