MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн

інтерв'ю

плаття від українських дизайнерів
Відомі українські дизайнери: Олексій Залевський, Світлана Бевза, Серж Смолін, Олена Даць, Едуард Насиров, Людмила Кисленко – відповіли на запитання: «У якій сукні зустріти Новий 2011 рік?». Ексклюзивно для Вас!!!
Коментарі: 0
 
Нядя Дзяк
Після дворічної перерви дизайнер Надя Дзяк представила нову колекцію на Українському тижні моди. Весняно-літня колекція для модного сезону 2011 відрізняється особливою філософією, про яку ми і поговорили з дизайнеркою.
Коментарі: 0
 
 Bekh
Талановита студентка Інституту дизайну та моди Марангоні Марія Бех дебютувала на Українському тижні з весняно-літньою колекцією для 2011 року.
Коментарі: 0
 
Nota Bene & Karavay
Головна ставка робиться на жіночний силует, що демонструє колекція для модного сезону весна-літо 2011 від другої лінії одягу NB & Karavay.
Коментарі: 0
 
колекція Анни Бублик
Чорний і білий колір – основа нового модного сезону, на думку відомої української дизайнерки Ганни Бублик. Вона каже, що одяг із нової колекції можна надягати як в офіс, так і на вечірку.
Коментарі: 0
 
Ірина Данилевська
Про проблеми та перспективи наступних сезонів моди ми поговорили із засновницею UFW Іриною Данилевською, яка впродовж тринадцяти років існування грандіозного проекту є його обличчям. Саме вона підняла поняття «українська мода» на високий рівень.
Коментарі: 0
 
Анна Безулик
Який одяг обирають успішні жінки? На Українському тижні моди вони розкрили нам свої секрети і поділися враженнями від того, що відбувається на подіумі. Відомі телеведучі Ганна Безулик, Сніжана Єгорова і найкращий режисер сучасності – Оксана Байрак.
Коментарі: 0
 
Ольга Фреймут
Популярна телеведуча також відома своєю любов'ю до моди і шопінгу. Вона не пропускає жодного Українського тижня моди. На другий день Ольга Фреймут прийшла на показ популярного українського дизайнера Nadya DZYAK разом зі своєю дочкою Златою.
Коментарі: 3
 
Анастасія Приходько
Є в гардеробі різний одяг: від спортивних костюмів до презентабельних суконь. Люблю одягатися залежно від настрою, однак життя змушує одягатися і відповідно до статусу.
Коментарі: 3
 
Світлана Бевза
«Я люблю свою роботу. А ще я трудоголік. Хочу зробити світ кращим, ніжнішим, «світлішим», – розповіла модна дизайнерка Світлана Бевза. Вона розказала нам історію свого успіху, а також дала рекомендації щодо створення індивідуального стилю.
Коментарі: 0
 
Олена Голец
Дизайнерка розповіла про модні тенденції, про те, як можна створити індивідуальний стиль і як сьогодні живеться модельєрам в Україні. «Я почуваюся як на арені цирку», – зізналася Олена.
Коментарі: 0
 
Олеся Теліженко
Чоловіча сила перемогла в осінній колекції «Дикий простір», і більшість моделей дизайнер присвятила справжньому сильному чоловікові. «Я не визнаю блакиті в моді, – сказала Олеся. – Чоловік має бути чоловіком».
Коментарі: 0
 
назад | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | вперед
показувати по  
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua