MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн

інтерв'ю

Олена Шоптенко
В одному з шоу-румів придивлялася собі нове плаття Олена Шоптенко. Учасниця проекту «Танцюю для тебе» поділилася своїми враженнями від Українського тижня моди.
Коментарі: 1
 
Влад Яма
Відомий хореограф Влад Яма прийшов на Український тиждень моди зі своєю подругою Лілією. Склалося враження ніби вони зійшли з подіуму, оскільки обидва були в одязі сірого кольору.
Коментарі: 1
 
Лілія Пустовіт
Заняття Сахаджа Йогою і медитація дають мені дуже велику тонкість сприйняття на емоційному рівні, - говорить Лілія Пустовіт. Сьогодні її знають у Лондоні, Токіо, Сеулі, Москві, Санкт-Петербурзі та Києві.
Коментарі: 2
 
Олеся Теліженко
Родина Ющенків, Ніна та Антоніна Матвієнки, Раїса Богатирьова, Марина Ставнійчук, гастролюють світом «Гайдамаки» і це ще далеко не повний перелік її замовників.
Коментарі: 0
 
Ольга Залуцька
Сьогодні спроможність витримати конкуренцію і кількість клієнтів являються найкращим показником успішності, - вважає дизайнер.
Коментарі: 0
 
Катрина Оксаніч
Як творця власного модного бренду, дизайнера запрошує Стефан Роллан на стажування до Паризького Дому Моди «Scherrer». Це тільки один з моментів її яскравого життя.
Коментарі: 4
 
Наташа Глазкова
Прагнення і найвідоміша школа Лабораторії моди В'ячеслава Зайцева кардинально змінили її життя. З 2004 року Наташа Глазкова постійно приймає участь в Ukrainian Fashion Week, Тижні моди в Москві.
Коментарі: 0
 
Олексій Залевський
Авангардний одяг від метра української моди є практично в кожного представника вітчизняного шоу бізнесу.
Коментарі: 6
 
Марина Асаулюк
Я люблю одягати людей в яскраві і трохи божевільні наряди -, каже Марина, провідний дизайнер і засновник fashion-дому MOA, який працює з багатьма зірками шоу-бізнесу. Ідея з календарем країни MOA належить їй.
Коментарі: 0
 
Юстина Могиляк
Сьогодні вона створює українську чоловічу моду. В колекціях присутній спортивно-вуличний стиль, оскільки Юстина є Чемпіонкою України зі сноуборду.
Коментарі: 0
 
Маша Лосєва
Вона — засновник стилю унікального джинсового одягу з етнічними мотивами — Ukrainian casual street. Лауреат і призер багатьох конкурсів, учасник Всеукраїнських Сезонів Моди «Нові імена», учасник Ukrainian Fashion Week, творець бренду JilaJeans.
Коментарі: 2
 
Валентина Коваленко
Її поезія еротична, жіночна, унікальна. Валентина Коваленко - одна з небагатьох поетес України, яка пише зоропоезію. Це поєднання мистецтва слова і зображення.
Коментарі: 24
 
назад | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | вперед
показувати по  
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua