MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

інтерв'ю

Дадаїзм в одязі Світлани Саворони

Світлана Саворона
Осінь-зима 2010/11 року стане справжнім хаосом в моді. Таким бачить сезон fashion редактор і стиліст журналу «Наталі», а тепер ще й дизайнер — Світлана Саворона. Дійсно, поняття моди і стилю змінюються швидше, ніж сама мода, можливо скоро стане всім людям байдуже, як вони одягнені? І прийдуть нові цінності.

фінальний вихід моделей

Modna: Чому дадаїзм?
Світлана Саворона: «Дадаїзм» виник після Першої світової війни. Він ілюструє, те, що відбувається зараз, на початку нового століття — хаос, порушення понять про естетику, заперечення канонів і стандартів.

одяг від Світлани Саворони

Український тиждень моди

Світлана Саворона на Українському тижні моди

показ коллекціі

Дадаїсти проголошували: «Дадаїсти не представляють собою нічого, нічого, поза сумнівом, вони не досягнуть нічого, нічого, нічого». Зараз — ідеальний час для втілення найсміливіших ідей!

костюм від Світлани Саворони

плаття від Світлани Саворони

модель

Modna: У чому виявляється Ваша сміливість?
Світлана Саворона: У своїй колекції я намагалася створити «колаж реальності»: іронія в думках і почуттях, еклектика в цінностях, кітч в політиці, асиметрія в економіці ... Все це відобразилося в стилістиці і образах.

Саворона на UFW

мода осінь-зима 2010-2011

модель на подіумі

Як справжній колаж кожен наряд в колекції складається з декількох частин — вони відображають багатогранність і гнучкість особистості, яка його носить, втілюють абсурдну цінність.

показ моди

Modna: Цінність в одязі?
Світлана Саворона: У авантюризмі, сповненого гумором, і щастям — адже не дивлячись на хаос, людина здатна створити свою реальність у власній душі. І висловити це за допомогою одягу, стилю.

Modna: Чому такий болотний зелений?
Світлана Саворона: Насправді це буде один із трендів наступного сезону.

коллекція Світлани Саворони

Тиждень моди в Україні

Modna: Що означають прінти?
Світлана Саворона: Послідовники Дадаїзму зробили переворот у видавничій справі: вони поєднали текст з картинками, і створили верстку, як таку. Саме тому в колекції багато фрагментів, що нагадують газетні сторінки.
Автор: Ольга Таран
Всi інтерв'ю

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua