MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

інтерв'ю

Христина Бобкова розшифрувала код моди майбутнього

Христина Бобкова
Цей показ зібрав багатьох відомих людей України: Влада Яму, Олену Шоптенко, Сергія Притулу, Ольгу Фреймут та багатьох інших. Спочатку ніхто не міг зрозуміти, навіщо на стенді намальований знак штрих-коду з цифрами і тільки після закінчення показу стало відомо, що це була модна осінь-зима 2010-2011 року. Допомогти розшифрувати код ми попросили самого дизайнера.

код моди Бобкової

Modna: Як правильно читати шифр?
Христина Бобкова: Спочатку перші три числа позначають Український Тиждень моди, а потім вже варто рахувати по дві цифри, в яких розкрито всі секрети майбутнього сезону.

одяг

костюм Кристини Бобкової

Modna: І які ж вони?
Христина Бобкова:

482 — Український тиждень моди.
13 — складний крій. Зміщені шви і чотирьохшарові коміри, подовжений рукав і подвійний манжет, шкіряні вставки і великі накладні кишені. А кілька моделей колекції — «речі-перевертиші», де використано техніку перевернутого крою. Лацкани і комір спустилися до коліна, шліца відкривається в районі шиї, перевернутим виявився навіть вхід в кишені.

мода 2010

Украінский тиждень моди

08 — трикотаж, тканини. Трикотажна вовняна сітка, Ладен (в'ялений трикотаж), фетр, кашемір, замш, шкіра.

показ колекції Христини Бобкової

бірюзове сукню від Бобкової

осінь-зіма 2010-2011

Довідка: Стиль дизайнера пізнаваний з трикотажного одягу з використанням складного крою. Христина Бобкова працювала над костюмами для телепроектів «Танці з зірками», «Танцюють всі», «Студія-95 квартал» і «Танцюю для тебе». Більше 10 років бренд є постійним учасником UFW.

04 — Нові технології. Надірвані кишені і нестандартна обробка. Кілька суконь колекції — двосторонні, оскільки їх можна носити навиворіт.

мода осінь-зіма

сіре плаття

українский дізайнер

Modna: Ще залишилися цифри 0185. Може це сірий колір?
Христина Бобкова: Вгадали! Всі відтінки сірого (від самого світлого до блакитного маренго), темно-синій, колір какао, бірюза та коричневий. Металева фурнітура з ефектом «старіння»: злинялі блискавки, затерті кнопки, гудзики та гачки — такою буде фурнітура.

Ну, а 85 — це, мабуть, найголовніше — взуття і сумки. Шкіряні та замшеві черевики, чоботи і ботфорти на низькому ходу і на платформі з трансформацією довжини, геометричними заломами і защипами. Асиметричні трикутні сумки повторюють крій всієї колекції.

Modna: Дизайн взуття належить Вам?
Христина Бобкова: Так це наш дизайн. Захотілося поекспериментувати і зробити щось нове, оригінальне. А вийшло ще й дуже практично, оскільки за допомогою защипів це взуття можна трансформувати в будь-яку модель.

Modna: Що Вам дає співпраця з українськими знаменитостями?
Христина Бобкова: Мені це дуже цікаво. А вперше я почала з ними працювати, коли розробляла костюми для першого українського мюзиклу бродвейського типу під назвою «Екватор».

закінчення показу
Автор: Ольга Таран
Всi інтерв'ю

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua