MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн


Катерина Коршун
Юрій Лабунець
Людмила Кисленко
Ілона Куц
Вікторія Гресь
Олена Даць
   Ярослава Косенко
Маша Лосєва
Юстина Могиляк
Марина Асаулюк
Олексій Залевський
Катрина Оксаніч
Наташа Глазкова
Ольга Залуцька
Олеся Теліженко
Лілія Пустовіт
Влад Яма
Катя Пшеченко
інтерв'ю

Ірина Красильникова: «Сподіваюся, Fashion Scout допоможе мені вийти на світовий ринок»

дизайнер Ірина Красильникова
У дизайнерів зі Східної Європи та Центральної Азії з'явилася чудова можливість вийти на світовий ринок. Організатори Mercedes-Benz Kiev Fashion Days створили міжнародний майданчик Fashion Scout, щоб допомогти молодим талантам зробити перший крок назустріч мрії. Цього року в рамках проекту Fashion Scout свою колекцію показала одна з наймолодших українських дизайнерів Ірина Красильникова. Вперше після дворічної перерви моделі в образах від Кrasilnikova знову сяють на подіумі. Вже за лаштунками після численних поздоровлень Ірина розповіла про свою нову колекцію весна-літо 2014, віддану команду і про те, що її надихає.

Modna: Ірино, розкажіть про колекцію, представлену в рамках MBKFD?
Ірина Красильникова: На MBKFD я представила колекцію «Patina». Натхненням послужили малюнки часу на старій потрісканій вазі, знайденій у скарбниці. З якого боку не подивишся на цю вазу, кожен фрагмент має унікальні лінії тріщин і вм'ятини, які роблять її чарівною і загадковою. Я прагнула створити 3D-одяг з аналогічними непередбачуваними лініями, коли сукня відображає романтичний життєвий шлях.

Modna: Який образ дівчини асоціюється у вас із цією колекцією?
Ірина Красильникова: Життєрадісної! Іноді — серйозної, іноді — пустотливої, але, безумовно, сяючої. У своїх колекціях я проводжу паралель між сучасністю і класикою. Я хочу, щоб створені мною вбрання відображали красу і радість, які я сама так ціную в житті.

вбрання від Ірини Красильникової Ірина Красильникова топ і спідниця

Modna: Які матеріали ви використовували?
Ірина Красильникова: Кожен зразок із вовни виконаний вручну, тобто ручним валянням вовни. Поєднання різних за фактурою і легкістю матеріалів — вовни, шовку та шкіри — додає образу одночасно повітряності, несподіваності, енергії, змісту. Я хочу наповнити гардероб міської жінки м'якістю і елегантністю, щоб вона могла висловити свою індивідуальність в унікальному одязі.

Modna: У порівнянні з іншими учасницями недільного показу, ваша колекція виконана в яскравій палітрі кольорів. Чому ви обрали саме ці відтінки?
Ірина Красильникова: Думаю, після зими, особливо київської — холодної і затяжної — жінки скучили за теплом і світлом. Яскраві кольори у весняно-літніх колекціях будуть радувати, створювати гарний настрій, наповнювати енергією і новими надіями.

Modna: Яких результатів ви очікуєте від участі в MBKFD?
Ірина Красильникова: Я вірю в свій талант, наполегливість у досягненні мети і працездатність. Сподіваюся, Fashion Scout допоможе мені вийти на світовий ринок, привернути увагу зарубіжних баєрів, і з часом створити сильний, стійкий, фінансово успішний і відомий бренд.

Ірина Красильникова валяння вовни Ірина Красильникова шкіра

Modna: На яких ще модних показах ви представляєте свої колекції?
Ірина Красильникова: У мене була дворічна перерва в показах. Сподіваюся, в майбутньому робити регулярні презентації колекцій в Україні. І, звичайно, дуже хотілося б показати роботи на подіумі в Лондоні в рамках Тижня моди.

Modna: Цього року на MBKFD проходило багато цікавих лекцій. Вам вдалося на них побувати?
Ірина Красильникова: На жаль, я змогла відвідати тільки декілька лекцій, тому що була зайнята підготовкою до показу своєї колекції. Мені дуже сподобалися презентації Tony Glenville і David Downton. Завжди цікаво дізнаватися щось нове. Наприклад, лекція Тоні була про візуальне натхнення дизайнерів, і як ідеї перетворюються у вбрання та колекції. Я довго була вражена почутим і побаченим.

Modna: Чи бувають казуси перед показами?
Ірина Красильникова: Бувають, але цього разу все пройшло чудово. Головне, швидко знайти рішення в певній ситуації. Мені здається, це сильна якість мого характеру, і з такими ситуаціями я добре справляюся.

Ірина Красильникова поєднання матеріалів Ірина Красильникова ручна робота

Modna: Звідки черпаєте натхнення для нових ідей?
Ірина Красильникова: Звідусіль: книги, фільми, лекції, виставки. Намагаюся нічого не пропустити. Шукаю натхнення в людях і в спілкуванні з ними. Спостерігаючи за навколишнім світом, розумієш, скільки всього цікавого і чудового навколо!

Modna: Хто вас морально підтримує в нелегкій роботі?
Ірина Красильникова: У моїй студії працюють конструктор і швачки. Team work, безумовно, має свої переваги, і я дуже вдячна колективу, з яким працюю вже багато років. Можу з упевненістю заявити, що у мене найкраща команда! Родина і друзі мене підтримували. Іноді бували дуже важкі дні, але я завжди відчувала їх любов і відданість. Адже це важливо для мене.

Modna: Де ви отримали перший досвід дизайну одягу?
Ірина Красильникова: У 10-му класі я пішла на курси крою і шиття. До моменту закінчення школи в мене вже були замовлення. Потім був КНУТД за спеціальністю «художнє моделювання костюма». В університеті я робила акцент на малюнок і в цей час вже розуміла, що до чого, як реалізувати той чи інший ескіз.

Ірина Красильникова шкіряне вбрання Ірина Красильникова сукня

Modna: З ким із українських дизайнерів ви працювали?
Ірина Красильникова: Під час навчання в університеті я проходила практику у Андре Тана та Лілії Літковської. Ще працювала стилістом у журналі «Сosmopolitan».

Modna: У яких телевізійних проектах ви брали участь?
Ірина Красильникова: Я працювала в багатьох телевізійних проектах. Найяскравіші з них — «Танцюють всі», «Мрії збуваються» з Машенькою Єфросиніною, «Зірка + зірка». Разом із чудовим стилістом Юрою Жуйковим ми два сезони працювали над образами Василіси Фролової та Вані Дорна. Також запам'яталася участь у проекті «Про-fashion».

Modna: І наостанок, декілька порад для українських модниць від Ірини Красильникової.
Ірина Красильникова: Всім, і модницям, і не модницям, бажаю відчувати себе щасливими в кожен момент життя. І якщо нова спідниця від Кrasilnikova наблизить Вас до цього почуття — це і буде моїм щастям.

Ірина Красильникова вовняна сукня Ірина Красильникова вбрання ручної роботи

Одразу після показу, речі, які щойно демонстрували моделі, можна було роздивитися ближче. По «гарячих слідах» своїми враженнями про колекцію Кrasilnikova поділилася Хелен Червіц, викладач і експерт у світі моди.

Хелен Червіц має великий досвід роботи у фешн-індустрії. Останнє її досягнення — робота над розвитком бренду жіночого одягу з «нуля», який на сьогоднішній день успішно продається в Європі, Азії та США.

Півтора роки тому я переїхала з Нью-Йорка до Києва. Весь цей час я відвідую модні заходи у пошуках молодих талантів. Після сьогоднішнього показу я визначилася, що Іра Красильникова — це моя протеже. Мені імпонує її творчість.

На жаль, нинішнє молоде покоління потрапило під вплив комерціалізації. А Ірина проявляє інтерес до ручної роботи. Вона відкрила для мене поняття «валяння вовни». Я навіть не уявляла собі, який це трудомісткий процес. Я бачила, як Іра робить це вручну, і дуже здивувалася тому, які непередбачувані візерунки виходять. Навіть незавершена робота вже є шедевром. Інтрига полягає в тому, що сам дизайнер не знає, яка річ вийде в результаті.

Приємно усвідомлювати, що ще є дизайнери, які вкладають у роботу і душу, і час. У фіналі виходить не проста річ, вона несе в собі характер, ідею, життя. Чекаю від Іри тільки найкращих якісних робіт. Вона на правильному шляху.

Хелен Червіц

Ірина Красильникова — з 17 років почала працювати у відомих українських дизайнерів, а в 20 стала наймолодшою учасницею Ukrainian Fashion Week. Ірина створює костюми для театру, телебачення, кліпів і кіно. Через рік після дебюту дизайнер створила власний бренд «Krasilnikova», який користується успіхом серед зірок. Одяг в екстравагантному стилі від Ірини Красильникової відрізняється незвичайним кроєм, поєднанням кольорів і матеріалів.

Ірина Красильникова дизайнер

Mercedes-Benz Kiev Fashion Days — міжнародний тиждень моди, який входить до групи fashion-подій разом з New-York, Paris, London, Madrid, Berlin Fashion Weeks. Дар'я Шаповалова організовує MBKFD сьомий сезон. Цього року програма Київського тижня моди була дуже різноманітною. Протягом чотирьох днів гості могли відвідати головний подіум, де проходили покази відомих зарубіжних та українських дизайнерів. Знайомство з перспективними дизайнерами проходило на майданчику Fashion Scout Kiev. На лекціях і майстер-класах Kiev Fashion Institute своїм досвідом і знаннями ділилися головний редактор Interview Альона Долецька, модний ілюстратор Девід Даунтон, відомий фотограф Скотт Шуман та інші.
Всi інтерв'ю

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua