MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн


інтерв'ю

Katerina Oksanich: «Трансцендентний стиль — це моє»

Катрина Оксаніч
Як творця власного модного бренду, дизайнера запрошує Стефан Роллан на стажування до Паризького Дому Моди «Scherrer». Це тільки один з моментів її яскравого життя. Катерина Оксаніч вже два рази представляла свої колекції у Парижі, працювала з метрами світової моди. Сьогодні її знають як українського дизайнера, який створює одяг у трансцендентному стилі.

Modna: Ви себе позиціонуєте, як дизайнера в трансцендентному стилі. Це те, що не можна зрозуміти, крізь дзеркало реальності. Поясніть будь ласка?
Katerina Oksanitch: Трансцендентний — якийсь абсолют, те що лежить за межами досвіду, тобто недоступне теоретичному пізнанню, але доступно людям з особливим відчуттям світу (як діти індиго і тд.).

Modna: Хто вплинув на вибір Вашої професії?
Katerina Oksanitch: Був природний процес на стадії навчання в художній школі, яка послужила відправною точкою у виявленні потрібного творчого спрямування.

Modna: Як працює Будинок моди KATERINA OKSANITCH? Які основні напрямки в роботі?
Katerina Oksanitch: Основні напрямки: створення колекційного одягу для Українського тижня моди, робота над колекціями для магазинів, розробка ексклюзивного одягу для клієнтів, окремий сегмент роботи над аксесуарами, участь у тендерах...

Modna: Цікаво, чи обов'язково потрібно мати спеціальну освіту, щоб бути дизайнером? Яка його роль?
Katerina Oksanitch: Спеціальна освіта гостро необхідна, до сукупності якої необхідно мати також природні здібності, без яких навіть освіта не зможе впоратися. І ось за наявності задатків, а також зусиль, можливо відшліфувати, упорядкувати, надати необхідну форму талантам. Тільки тоді може з'явитися така, що відбулася, самодостатня творча особистість. Багато хто розуміє це тільки на прикладі хірургів.

Modna: Які ступені потрібно подолати, щоб стати відомим дизайнером?
Katerina Oksanitch: Крок 1 — виявлення певних здібностей; крок 2 — одержання відповідної освіти та наявність працьовитості; крок 3 — отримання гарної практики (стажування і т.д.). крок 4 — пошук необхідного інвестора для розвитку творчої діяльності, що невід'ємно пов'язане з виробництвом, тиражуванням.

Modna: Є у Вас послідовники серед молодих дизайнерів або ваших студентів?
Katerina Oksanitch: Думаю послідовники, можуть з'явитися тільки за певних факторів: тобто багата технічна база, а також потреба в насиченні новими ідеями, тобто кадрами, з чим поки що повною мірою справляюся сама.

Modna: Як сьогодні «виживає» український дизайнер?
Katerina Oksanitch: Дизайнерам завжди не легко, особливо українським, в силу економічної і моральної політики. Часто доводиться займатися не властивими дизайнерові питаннями, охоплювати всі маркетингові, творчі і т.д. процеси ...

Modna: Як Ви думаєте чому європейські бренди знаходять у нас покупця? А ми у них покищо ні?
Katerina Oksanitch: Тому як це механізми з великою маркетинговою історією, досвідом впровадження на зовнішні ринки і захопленням масового споживача. Тоді як українська мода в цілому, тільки на початку нелегкого шляху розвитку.

колекція Оксанич

показ колекції Ekaterina Oksanich

Modna: Ви представляли свої колекції в Росії, Парижі. Чим відрізняється робота їхніх дизайнерів від наших?
Katerina Oksanitch: Якщо взяти до уваги роботу західного дизайнера, то це інший стиль життя, не тільки роботи. Західна схема роботи, це вибудувана, злагоджена система з виразно складеними законами ведення цього бізнесу.

Робота дизайнерів з колишніх республік загалом схожа по суті, у зв'язку з історичною залежністю. Наша схема роботи, це більше інтуїція, пошук, придбання досвіду шляхом проб ...

Modna: Ви працювали дизайнером програми «Світське життя з Катериною Осадчою». Чим запам'яталося це співробітництво?
Katerina Oksanitch: Легкістю і коректністю спілкування, сучасним поглядом на речі, тверезим розумінням того, що відбувається, а також дуже мені імпонувало їх вроджене відчуття смаку і стилю.

Modna: З ким із відомих людей України Ви любите співпрацювати?
Katerina Oksanitch: Завжди дуже приємно співпрацювати з благодійним фондом О. Франчук «АНТИСНІД», усвідомлюючи важливу роль допомоги, в такому актуально-насущному питанні, як здоров'я дітей.

Modna: Які Ваші критерії якісного дизайнерського одягу?
Katerina Oksanitch: Такий одяг має відповідати багатьом показникам: соціальним, гуманітарним, технічним, економічним, і естетичним.

Можливо, не побоюся сказати, що в пріоритеті, не залежно від того, що важливо все, треба виділити естетику, як виховну складову функцію в одязі.

плаття Оксанич

одяг українського дізайнера

Modna: Яке значення мають аксесуари для Вас? Що буде актуальним? Як їх правильно носити?
Katerina Oksanitch: Функція аксесуарів — це завершальний етап у створенні необхідного образу і не тільки для мене.
Сережки, кольє, повинні бути великими, різних форм і матеріалів, яскравих, чистих кольорів, в яких переважає геометризм. Намиста, браслети, великі багаторівневі, а також великі кільця. Щоб носити аксесуари, треба мати почуття міри для забезпечення цілісності та узгодженості всіх частин ансамблю і для уникнення суєти та роздробленості.

костюм Оксаніч

брючний костюм

Modna: Що сьогодні є актуальним?
Katerina Oksanitch: Серед взуття будуть актуальні: ботільйони, чоботи, ботфорти, тонка шпилька, а також варіації фентазі, пом'якшена квадратна форма носка і його варіації.
Сумки: в пріоритеті невеликі, клатчі, які потрібно носити в руці але і об'ємні сумки не втрачають своїх позицій.

Ремені: актуальні як широкі, так вузькі та міді, зі шкіри, атласу, металу, різних забарвлень.

Рукавички довгі, середні, в'язані, зі шкіри, хутра, атласу, а також рукавиці.

Modna: Які Ваші прогнози, щодо моди весна-літо 2010?
Katerina Oksanitch: Ведуча колірна гамма весна / літо 2010 р.: білий, чорний, сірий, синій. Головна тенденція міні йде, приходить максі. Довгі трикотажні сукні з 80-х, підрізи майже від грудей в стилі Ренесанс. Вузькі штани, великі прикраси та їх інтерпретації...

одяг Катерина Оксанич

Modna: Яким кольорам надаєте перевагу, використовуючи у своїх колекціях?
Katerina Oksanitch: Особливих переваг в кольоровій палітрі немає, все залежить від ідеї та цілі, яких потрібно досягти, але віддаю перевагу монохромність, для виявлення необхідної форми костюма.

комбінезон Оксаніч

Modna: Що носить Катерина Окcанич кожен день?
Katerina Oksanitch: Як будь-який дизайнер, кожен свій робочий день одягаюся просто, через професію, але якщо є якийсь захід, одягаюся відповідно і звичайно одягну, створений мною одяг.

Катерина Оксанич

Modna: Як повинна одягатися людина, щоб Вам здалося, що це повна відсутність смаку?
Katerina Oksanitch: Думаю це пов'язано з непрофесійним цитуванням історичних костюмів, щось має риси циркової арени, відсутність свіжого погляду на одяг, а також посередність не плутати з класикою.

Modna: Чим любите займатися у вільний час?
Katerina Oksanitch: Улюбленою роботою.
Автор: Ольга Таран
Всi інтерв'ю

коментарі

 
Anna | JavaScript Array | 04.02.10 23:58

Тел. менедж.096 334 4631 Это котон с эластаном, эта модель под заказ ок.2200 грн. наш мейл katerina_ok@ukr.net

Madonna | JavaScript Array | 04.02.10 13:12

Катерина спасибо за ответ зашла в интернет магазин там одежда не продается вашего бренда , вы можете цену озвучить сколько стоит это костюм (не сочтите за наглость) но очень понравился и из какой ткани он пошит?

Анна | JavaScript Array | 04.02.10 12:19

Вся информация и контакты на www.katerinaoksanitch.com.ua

Madonna | JavaScript Array | 02.02.10 18:31

бежевый костюм отпад а где продается Ваша одежда???

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua