MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн


інтерв'ю

Катя Пшеченко - богиня, етно і ручна робота

Катя Пшеченко
Я люблю творити, коли за мною ніхто не спостерігає, - зізналася нам Катя Пшеченко. Дизайнер покинула кар'єру актриси, заради можливості творити в індустрії моди. Цього разу вона створює казковий образ богині Місяця зі слов'янської міфілогіі — Меланку. Так була названа її колекція осінь-зима 2010/11.

Показ розпочався з урочистих фанфар з балету «Лускунчик» у сучасній обробці, потім змішавшись з українським етно, на подіумі з'явилися моделі, демонструючи справжню жіночність.

Modna: Cтильна жінка — це образ Меланки?
Катя Пшеченко: Це жінка яка любить себе, вміє правильно вдягатися і бути задоволеною своїм внутрішнім відчуттям. Тому що мода завжди змінювалася, а стиль — вища майстерність подачі себе. Та жінка, яка може знайти себе в цьому світі і є для мене стильною.

Катя Пшеченко

Є міф про те, що Меланка — це образ з'єднання жінки з природою, тобто її першоджерела. Це вільна, як вітер, нескорима, як стихія, нескінченно ніжна жінка. Однак її чуттєвість прихована від сторонніх: її можна лише вгадати з летючого образу, підкресленої талії, відкритих плечей або спини, вільному крою спідниці.

показ моди

Український тиждень моди

Колекція Каті Пшеченко

Modna: Скільки часу було витрачено на створення колекції?
Катя Пшеченко: Дуже мало — 1,5 місяці.

капелюшки від Каті Пшеченко

колекція осінь-зима 2010-2011

Modna: На які деталі варто звернути особливу увагу?
Катя Пшеченко: Я запропонувала яскраві аксесуари ручної роботи, капелюшки і акцентування на лінії стегна. Тоненька талія і яскраво виражена лінія плеча. У кольорі переважають беж та інші пастельні тони, а також золото. Ніжний макіяж, складна укладка, головні убори та капелюшки, що завершують загадковий і привабливий образ. Стриманість образу — це не холодність, а повага до себе, за ним криється нескінченна жіночність і чуттєвість.

одяг від Каті Пшеченко

сарафан від Каті Пшеченко

колекція Меланка від Пшеченко

Складний крій, різноманітна фактура тканини — безумовно, внутрішній світ жінки-богині глибокий і насичений.

весільна сукня від Пшеченко

колекція Каті Пшеченко Меланка

сарафан осінь-зима 2010-2011

Modna: Які тканини використовували?
Катя Пшеченко: Тільки натуральні шерсть і органза. Це ті матеріали, які мені вдалося знайти, тому з них я постаралася створити святковий настрій, подарувати людям відчуття Різдва, Нового року.

показ на Українському тижні моди

плаття від українського дизайнера

весільна сукня з колекції Меланка

Я намагалася передати відчуття слов'янського запалу, починаючи з першого способу, використовуючи широкі плечі, приталений силует. І ось так пішло в цьому напрямку, стала в ньому потім розвиватися. Чесно, я навіть не помітила, як сильно це мене затягло. Просто відчуття свята, 13 число, старий Новий рік ...

Modna: Це Ваше улюблене свято?
Катя Пшеченко: Свято, коли у моїх друзів і рідних День народження, коли ми можемо зібратися на Новий рік, наприклад. Насправді, добре, коли я можу проводити час зі своїми рідними людьми.

Катя Пшеченко на Українському тижні моди

Modna: Ви не шкодуєте про кардинальну зміну професії?
Катя Пшеченко: Ні! Це мій свідомий вибір. Те, що я роблю зараз не можна порівняти з попереднім заняттям. Я дуже сором'язлива людина, а зараз у мене є можливість творити, щоб за мною не спостерігали.
Автор: Ольга Таран
Всi інтерв'ю

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua