MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн


інтерв'ю

Лариса Лобанова: «Для мене дуже важливо бути ексклюзивною»

Лариса Лобанова
Постійний учасник UFW, авторитетний дизайнер Лариса Лобанова розповіла свою історію успіху. Сьогодні одяг її торгової марки є дуже популярним у Франції, Італії, Німеччині, Еміратах, Кувейті. Вона створює розкішні жіночні колекції і головні убори для Каті Осадчої. Про моду і стиль читайте в ексклюзивному інтерв'ю.

Modna: Професія дизайнера стала Вашим свідомим вибором чи випадковістю?
Лариса Лобанова: Я хотіла бути вчителем або перекладачем, тому це був випадок. Хоча малювала я добре з народження.

Modna: Яку першу річ Ви створили власними руками?
Лариса Лобанова: Я дуже рано почала шити, бо моя мама володіла цією майстерністю. Точно не пам'ятаю, яка річ була першою, але напевно це була сукня для ляльки — складного крою, тому що я не шукала легких шляхів, і з дуже хороших тканин (вони мені діставалися від мами).

Modna: Якими досягненнями Ви пишаєтеся сьогодні?
Лариса Лобанова: Продажі у Франції, Італії, Німеччині, Еміратах, Кувейті та на пострадянському просторі — непоганий результат на сьогодні. Але головне моє досягнення і гордість — це мої діти і чоловік!

Лариса Лобанова

Modna: Ви створюєте унікальні та дуже красиві головні убори — як з'явилася ця ідея? І яким творінням Ви найбільше пишаєтеся?
Лариса Лобанова: Цікавий головний убір може доповнити навіть мінімалістичний look. Крім того, іноді саме в головному уборі прихований сенс колекції.

Головний убір з вороною «облетів» увесь світ і став, можна сказати, нашою «візитною карткою».

Катя Осадчая в шляпі Лобанова

Але, на мій погляд, найцікавішим був тюбик із видавленою з нього фарбою (його вигадав мій чоловік).

головний убір Лобанова

Modna: У чому фішка Вашого одягу та аксесуарів?
Лариса Лобанова: Мої колекції жіночні, і сукні — основна їхня складова, ексклюзивними їх робить авторський принт. Це підкуповує не тільки жінок, але й чоловіків, які хочуть бачити в нас (жінках) не партнерів з бізнесу або з тренування.

одяг Лобанова

показ Лобанова

плаття Лобанова

Modna: Ваш одяг дуже жіночний, на кого він розрахований?
Лариса Лобанова: На жінок — у прямому сенсі цього слова. На жінок, які люблять свою фігуру і своє тіло, і які хочуть подобатися оточуючим.

наряд Лобанова

Modna: Для яких телешоу Ви створювали костюми?
Лариса Лобанова: Ми не робимо одяг для телешоу. Одна з наших улюблених клієнток — Олеся Шикун, ведуча World Fashion Channel. Вона «просуває» одяг LARISA LOBANOVA на світовий ринок краще, ніж будь-яка реклама. Завдяки їй ми отримували схвальні відгуки від Тіматі, Шарліз Терон і навіть Евеліни Хромченко. Також продовжуємо співпрацю з Катею Осадчою.

Modna: Чи було у Вас найфантастичніше замовлення на вбрання?
Лариса Лобанова: Фантастичне — ні, але було оригінальне для виняткової жінки, яка їхала на день народження до Миколи Баскова.

Modna: Часто дизайнери називають себе гумористично «швець без чобіт». Ви себе не зараховуєте до цієї категорії?
Лариса Лобанова: З «чобітьми» у мене все в порядку. Можна навіть сказати, що я взута «сороконіжка». Як правило, я комбіную одяг своєї марки з речами, які вишукую по всьому світу, від маловідомих у нас дизайнерів. Для мене дуже важливо бути ексклюзивною.

Modna: Який Ваш щоденний стиль. Що найголовніше в одязі?
Лариса Лобанова: Я люблю сукні будь-яких силуетів, у будь-який час дня і ночі. Головне для мене — ексклюзивність та індивідуальність. Це легко зробити за допомогою унікальних аксесуарів (на щастя, у мене їх багато).

Modna: З якими тканинами любите працювати?
Лариса Лобанова: З будь-якими: однотонні тканини хороші для складного крою, принт — передбачає просту конструкцію і правильний силует. Жорсткі і щільні тканини — добре тримають форму, м'які — «слідують» за кожним твоїм рухом.

Лобанова і моделі

Modna: Як Ви вважаєте, чого не повинна носити стильна жінка?
Лариса Лобанова: Похмурий вираз обличчя.

Modna: Які Ваші найулюбленіші заняття, окрім роботи?
Лариса Лобанова: Найулюбленіше заняття, окрім роботи, — це діти. А загалом, якщо робота над колекцією завершена, то все одно малюю ескізи (потім вони можуть стати в нагоді).

Бліц опитування
Modna: Ви займаєтеся спортом?
Лариса Лобанова: Ні, але по сорок присідань і віджимань на примірках не дають мені розслабитися. А загалом, найкращий вид спорту (крім занять коханням) — це шопінг! Жодна жінка на тренуваннях не пробігає стільки, скільки вона пробігає від одного магазину до іншого. Крім того, в психологічному сенсі — це дуже бадьорить!

Modna: Чи любите подорожувати?
Лариса Лобанова: Мій тато був військовим, і тому я почала подорожувати ще в животику у мами, об'їздивши півкраїни, де на далеких берегах Амура я і з'явилася на світ. А загалом, кожній творчій одиниці просто необхідні подорожі — це зміна емоцій, натхнення!

Modna: Яка Ваша найулюбленіша країна?
Лариса Лобанова: Я люблю Італію, де клімат і люди схожі на Одесу. Але моє улюблене місто — Париж!

Modna: Яка Ваша улюблена страва?
Лариса Лобанова: Я люблю все зелене. Артишоки, зелена стручкова квасоля, спаржа — це те, від чого я ніколи не відмовлюся.

Modna: Яка Ваша улюблена книга?
Лариса Лобанова: Скільки себе пам'ятаю змалку — я постійно читала. Важко обрати якусь одну книгу. Я люблю історичну документальну літературу, Оскара Уайльда, «Маленький принц» Екзюпері.
Автор: Ольга Таран
Всi інтерв'ю

коментарі

 
Наталья | 12.04.12 17:22

ммм сочетание оранжевого и бежевого - я балдею так нежно ярко и стильно

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua