MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

інтерв'ю

Лариса Лобанова: «Майбутнє за принтами і трансформерами»

Лариса Лобанова
Колекція Лариси Лобанової для сезону осінь-зима 2010-2011 складається з двох частин об'єднаних однією концепцією. У ній гармонійно поєднуються чоловічі та жіночі силуети, які ефектно підкреслюють суперечливість жіночої натури. У січні 2010 року на міжнародній виставці Pret-a-porter Paris фахівці з різних країн світу помітили, що основний принт колекції дуже точно вгадує напрям і модні пріоритети майбутнього сезону.

Modna: Чому за девіз колекції взяли вислів Генрі Ібсена: «Щаслива жінка, що володіє мужністю»?
Лариса Лобанова: Ця колекція була присвячена єдності протилежностей man and woman. Я намагалася поєднати два кардинально протилежних образи, тобто сильне у слабкої сторони і слабке — у сильної. Чоловічі образи набувають якоїсь жіночності, звичайно це складно.

плаття Лобанова

Modna: Яка вона — героїня майбутнього сезону?
Лариса Лобанова: Вона повинна демонструвати сильні сторони свого характеру та поєднувати в собі жіноче і чоловіче начало, які потрібно вміло підкреслити за допомогою одягу і аксесуарів. Я намагалася зробити колекцію для урбанізованої жінки, яка вдень займається бізнесом, а ввечері повинна бути у формі на вечірці. Важливою особливістю колекції є можливість трансформувати одяг з повсякденного ділового на нарядний вечірній.

Modna: Що Ви пропонуєте носити восени-взимку 2010/11 року?
Лариса Лобанова: Жакети, сорочки, жилети класичного крою, адаптовані до особливостей жіночої фігури, а також мініатюрні сукні, що підкреслюють сексуальну привабливість їх власниці.

плаття з принтом

Modna: На які матеріали варто звернути увагу?
Лариса Лобанова: На хутро, шкіру, креп, батист, шифон, шовк ... Тільки все повинно бути натуральним.

Modna: Розкажіть про принти, використані в колекції?
Лариса Лобанова: Кожного разу я намагаюся вигадувати нові ексклюзивні принти на тканинах. Лейтмотивом даної колекції є унікальний малюнок моєї прийомної доньки. До речі, в 2005 році цей фотопортрет посів 2-е місце, поступившись першим портретові англійської королеви Єлизавети.

осінь-зима від Лариси Лобанової

І сьогодні плакат з її зображенням представлений на виставці в Лондоні і користується величезною популярністю. Він відображає лучезарну жінку в стані любові, тому він знаковий для мене.

Modna: Чому такі дорогі маєчки з принтами?
Лариса Лобанова: Просто це не машинний друк, а — тканина. Тобто це вже спеціальний прокрас тканини, щоб після численних прань він нікуди не зник, як це буває з набивним принтом. Але для здешевлення речі можна зробити і машинний принт в майбутньому.

Прінти

майка від Лобанової

плаття з одним плечем

Modna: Судячи з колекції в моді будуть аксесуари hand-made?
Лариса Лобанова: Так! Все це моя ручна робота. Кожну річ я намагалася робити індивідуальною і не схожою на попередню, оскільки нікому не можу довірити це. Що стосується капелюхів їх робили мої помічниці і учениці.

мода майбутнього

Modna: Що нового використовувалося при створенні цієї колекції?
Лариса Лобанова: Це крій без шва. Також у нас була складна сукня, яку можна носити на виворіт і захисний комбінезон. Блузи з трьома дірками, куди можна вставляти стрічки або пояси. Я також хотіла показати, що кожен матеріал може підходити під будь-який стиль. У цій колекції все можна дуже просто трансформувати, і коли ми робили фотозйомку, то змінювали практично всі елементи одягу.

модні брюки

принт з фотографією

блуза з поясом

кофточка

Лариса Лобанова
Автор: Ксенія Новікова
Всi інтерв'ю

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua