MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
інтерв'ю

Мода Праги очима Катерини Коршун

Катерина Коршун
У свої 27 років Катерина Коршун вже відомий європейський художник-модельєр. У зв'язку з недавнім переїздом до Праги, у неї з'явилося багато професійних вражень від європейської моди, якими вона з нами і поділилася...

Екатерина Коршун-дизайнер

Modna: Чи радує Вас погода в Празі?
К.К.: Кожен день очікуємо щось новеньке. З ранку може бути спека, а після обіду різко похолодати і піти дощ. Постійно з собою потрібно мати плащ чи куртку... Погода тут дуже не передбачувана.

Modna: Ви тут недавно, може що вже встигло здивувати в моді чехів?
К.К.: Я не можу сказати, що контраст дуже разючий між Прагою і Мінськом, де я жила раніше. Я багато подорожувала, багато було відряджень, тому мене цей побут давно не шокує. Просто рівень життя людей тут набагато вищий. Я зробила висновки, що вони менше акцентують увагу на одязі.

Мода чехов

Такі життєві успіхи, як бізнес, отримання хорошої освіти, сім'я стоять на першому плані. І це дуже чітко видно. На відміну від наших людей, які намагаються за рахунок одягу підвищити свій статус у суспільстві. Чехам це не настільки важливо, але вдягаються вони стильно і в якісний одяг. Тут рідко побачиш людину, одягнену крикливо або вульгарно.

Европейская мода

Modna: Що можна виділити характерного саме для європейської сучасної моди?
К.К.: Мені подобається, як тут люди вміють носити біжутерію. У пост-радянських країнах спостерігається загальна тенденція тяжіння до золотих прикрас. Здається, що тільки із золота прикраси можуть бути цінними... А от і ні. Чехи славляться своїм склом та скляними прикрасами. Чешки можуть досить просту блузку або трикотажну майку доповнити красивим намистом, браслетом зі скла...

Дизайнер одежды Коршун

Modna: Які кольори переважають в одязі?
К.К.: Я навіть спеціально цікавилася цим питанням. Кілька днів спостерігала за людьми, намагаючись підсумувати або якісь висновки зробити... але я не скажу, що якийсь колір сильно домінує. Помітила, що багато яскравих, чистих кольорів, то є повна різноманітність.

Мода в Праге

У таких пост-радянських країнах, як Україна, Білорусія, Росія дійсно можна відстежувати тенденції кольору. Люди знають, що ось цього літа модно носити рожевий колір, на ринок привезли все рожеве — і все місто ходить в однаковому кольорі. А тут — вибір одягу великий, представлені безліч європейських, якісних торгових марок. Я не можу сказати, що за магазинами можна чітко прослідкувати цю лінію переважання якогось кольору.

Известный модельер Екатерина Коршун

Modna: Чи вважаєте Ви, що європейська мода більш гармонічна? Чи варто до неї прагнути, до неї «підтягуватися»?
К.К.: Я думаю, що підтягувати потрібно, в першу чергу, менталітет, а не моду. Мода — це відображення внутрішнього світу, прагнень людини, її відчуттів. І напевно, коли люди стануть жити краще й менше піклуватися про шматок хліба, то й одягатися будуть гармонійніше, якісніше.

кошелек Коршун

цветок Коршун

Сумочка от Коршун
Автор: Ростислав Барчан
Всi інтерв'ю

коментарі

 
harisma | JavaScript Array | 01.11.18 14:40

Kateřina Korshun-Molodec,умничка.Mam rad jeji prace, je velice nadaný umělec!!!. poučte se od ni!VINIKAJICI PRACE!!!!!!!

Юлия | JavaScript Array | 21.05.12 18:02

Эти сумочка и кошелек - совок чистой воды :) Екатерина Коршун застряла застряла в 80 годах :) может в Минске это и носят, но в Киеве даже бомжи такое носить не станут. А эта фраза: на какой рынок? села Кукуева? давным давно на рынки не ходит никто за одеждой. Вообщем лучше бы она в Минске и сидела, и нелезла бы в Европу.

Гость | 21.10.11 19:33

черная сумочка классная, и кошелек мне понравился.Умничка! Так держать!

Seka | JavaScript Array | 26.08.10 16:59

А мне её работы нравятся!

Гость | 16.02.10 12:50

не стыдно критиковать? хорошие работы!

Йя_тоже | JavaScript Array | 24.01.10 00:30

Хм... а сумочки-то не фонтан, как и "украшения"...

Озадаченная | JavaScript Array | 21.12.09 11:37

"известный европейский художник-модельер" ?????????

Оля | 21.10.09 23:37

Кстати, такого модельера в Европе мало кто знает.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua