MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн


інтерв'ю

Олексій Залевський: «Одягнути на роботу замість спідниці скромні боксери — це епатаж»

Олексій Залевський
Авангардний одяг від метра української моди є практично в кожного представника вітчизняного шоу бізнесу. Він не перестає дивувати публіку своїми епатажними постановками на Ukrainian Fashion Week. І це далеко не все, що можна сказати про найяскравішого дизайнера України.

Modna: Як Ви вирішили стати дизайнером?
Олексій Залевський: У мене не було цілеспрямованого рішення, просто в якийсь момент це заняття стало витісняти інші — живопис, наприклад.

Modna: Це правда, що першу свою колекцію Ви представили в 19 років?
Олексій Залевський: Мені запропонували взяти участь у фестивалі «Артмода» приблизно за тиждень до його початку. Картинка в голові склалася відразу, справа була за малим — зробити його видимим для всіх ... Шив ночами на кухні...

епатаж Залевского

Друзі допомагали — встигли вчасно. Колекцію назвав «Пристрасті по пляшці», тому що по суті це — живий експресіоністській натюрморт: червона дівчина — фруктова закуска, чорна дівчина — вино, біла дівчина — келих ... Показ закінчувався тим, що вино «наливалося» в келих — чорна і біла дівчата цілувалися. Незважаючи на звинувачення у пропаганді одностатевої любові (часи-то які були), «Пристрасті» отримали перше місце, і я як-то відразу став вважатися професійним дизайнером.

модний показ від Олексія Залевського

Modna: З якимись труднощами стикалися при створенні першої колекції?
Олексій Залевський: Ну як завжди — ідей занадто багато, а часу дуже мало. Звичайно, виконання на маминій швейній машинці наклало відбиток ...

Modna: Перша річ, яку Ви зробили своїми руками?
Олексій Залевський: Лейба з моїм логотипом.

Modna: Скажіть, чи є у Вас планка, якої прагнете досягти на дизайнерському поприщі?
Олексій Залевський: Хочу домогтися постійної можливості реалізувати свої ідеї повністю і в тому масштабі, в якому я їх бачу. Працюю над цим.

одяг від Залевського

Коллекція Олексія Залевського

Zalevskiy

Modna: Скільки потрібно часу, коштів і персоналу, щоб виходили дизайнерські речі?
Олексій Залевський: Чим менше людей працює над колекцією, тим більше потрібно часу. Точно так само з грошима. Звичайно, колекцію haute couture можна довгими зимовими вечорами збирати у себе на кухні, але тоді доведеться вдень заробляти на таке хобі чимось іншим.

Modna: Як з'являються Ваші епатажні ідеї чи це стан душі?
Олексій Залевський: Образ — як японський вірш: він передає конкретне відчуття, емоцію.

Коллекція від Залевського

чоловіча мода від Залевського

З поєднання цих емоцій будується враження від колекції. Будучи одночасно частиною і представником цілого, кожен образ колекції при цьому повинен нести своє, особливе послання. Так що можна сказати, що образ — це стан душі у професійній обробці.

Modna: Як Ви думаєте, на якому рівні сьогодні вітчизняна мода?
Олексій Залевський: Українцям подобається «одягатися» і «виглядати». Якщо говорити про вуличну моду, місцева інтерпретація світових трендів, природно, не схожа на закордонні: дається взнаки легкий характер і любов до яскравих квітів. У лізі професіоналів українські дизайнери вже почали завойовувати світ. Наприклад, переглянувши «Collezioni», можна зробити очевидний висновок про те, що рівень виконання і свіжість колекцій українських дизайнерів перевершує більшу частину представлених в каталозі. Наші дизайнери цілком успішно продаються в Америці, Європі і Японії. На жаль, процес завоювання світу не буде швидким — диктувати свою моду Україні заважає те ж саме, що заважає їй диктувати свою волю Євросоюзу ...

Modna: Чим, на Ваш погляд, наш стиль одягатися відрізняється від європейського?
Олексій Залевський: Європейці не приділяють стільки уваги зовнішньому вигляду, як українці. Вони не люблять виділятися, жінки вважають за краще не красиве взуття, а практичне. Там соціальний статус набагато більше впливає на зовнішній вигляд. У них дівчину, одягнену як в модному журналі, на вулиці не побачиш — вона буде їхати по своїх справах у лімузині або ходити по подіуму ...

Залевський

Modna: Як Ви вважаєте, хто диктує моду в Україні?
Олексій Залевський: Думаю, ті ж, хто і в інших країнах світу.

Modna: Чи носите Ви свій одяг? А ваші родичі?
Олексій Залевський: Вдягаюся в Z by ZALEVSKIY — дивлюся, як ведуть себе речі в носці і пранні. Родичам дістається трохи менше, але теж досить перепадає.

Modna: Яку колекцію вважаєте найулюбленішою?
Олексій Залевський: «Пристрасті по пляшці» — перший раз ніколи не повторюється ...

Modna: Коли зрозуміли, що мода перейшла в комерційне русло, а не суто творче? Що для Вас важливіше?
Олексій Залевський: Мода — це по суті своїй поняття комерційне; професіоналом можна стати, лише усвідомивши це і навчившись правильно застосовувати свою творчість. Наприклад, у мене дві лінії: лінія pret-a-portes deluxe ZALEVSKIY і casual лінія Z by ZALEVSKIY. Різниця між ними в комерційному/творчому сенсі в тому, що у форматі pret-a-portes deluxe я можу дозволити собі створювати речі, які не відразу зрозуміють і куплять, у форматі casual, звичайно, ні.

Z by ZALEVSKIY

коллекція модного одягу

Modna: Для кого Ви створюєте свої колекції?
Олексій Залевський: Для людей, які не бояться виділятися і виражати себе за допомогою одягу.

показ Олексія Залевского

Modna: Що важливіше для Вас епатажність чи практичність одягу?
Олексій Залевський: Люди відрізняються сприйняттям, зате руки-ноги у всіх ростуть однаково. Що для одного — епатажно, для іншого може бути звичайним; якщо річ незручна, в ній буде однаково незручно всім. Просто хтось не зверне уваги, вважаючи це розплатою за красу. Хоча хитромудра на вигляд річ може (вважаю, що повинна) бути зручною. Якщо річ призначена для щоденного вживання, вона, перш за все, зобов'язана бути практичною. З поверховістю розібратися нескладно: можу як експерт з цієї частини повідомити, що ефект досягається поєднанням цілком практичних, не епатажних окремо речей, і ще їх незвичайним цільовим використанням. Приклад — секретарка поб'є рекорд, одягнувши на роботу замість спідниці скромні боксери свого бойфренда ...

Modna: Як виник проект Fashion Aid? Розкажіть про його історію та цілі ...
Олексій Залевський: Це спільний проект Сезонів Моди та фонду Олени Франчук «АНТИСНІД». Його метою було зібрати гроші на будівництво та обладнання лікувального центру для ВІЛ-інфікованих дітей.

показ колекції Залевского

Я виступав у ролі автора ідеї та режисера проекту. Колекції Fashion Aid створювалися українськими дизайнерами-добровольцями, наряди потім продавалися на добродійному аукціоні. Останній з трьох аукціонів зібрав більше двох мільйонів гривень.

Modna: Що потрібно для того, щоб бути дизайнером одягу. Назвіть пріоритетні для Вас речі?
Олексій Залевський: Звичайно, найголовніше — бажання, прагнення здійснити мрію. Люди, поведені на цілі, заради неї готові на все — заповнювати ночами прогалини в освіті, практично не мати вільного часу і грошей, і, як наслідок, особистого життя ... Як правило, з відсутністю таланту подібними відхиленнями не страждають.

Modna: Бант і смужка — такими будуть весна і літо 2010 року. Що ще?
Олексій Залевський: Звичайно, віяло з бейсбольною битою і монтуванням, і ще манга-Кармен підшофе!

одяг від Олексія Залевського

коллекція весна-літо Залевський

Modna: Що таке дружба для Вас?
Олексій Залевський: Розуміння без слів, впевненість, теплота, відповідальність.

Modna: Стильний чоловік вашими очима ...
Олексій Залевський: Виглядає в будь-якій ситуації доречно і гідно.

Modna: Яким спортом займаєтесь?
Олексій Залевський: Декілька разів на тиждень ходжу в басейн

Modna: Якою має бути жінка, щоб Вам сподобатися?
Олексій Залевський: Незвичайною.

Modna: Ви захоплюєтеся кіно, а є улюблений фільм?
Олексій Залевський: Улюблених фільмів багато, в основному це класика.

Modna: Чого не вистачає в стилі простих українців. Чи є він узагалі? І що треба з цим робити?
Олексій Залевський: Манеру українців одягатися я охарактеризував би (цитуючи одного Руслана Захарченко), як яскраво-шалену. Мені подобається, як виглядають мої співвітчизники. Єдине, що псує справу — невідповідність одягу і ситуації. Згадайте для прикладу студенток, які їдуть на пари, як ніби зібралися в нічний клуб, або пацанів, які роблять бізнес в спортивних штанях... Дівчата, шкандибаючі на каблуках по піщаним пляжам країни, завжди викликають розчулення. Іноді я думаю, що краще все залишити як є — нудно, коли все правильно.

Олексій Залевський

Modna: Мотлохом, який нам привозять, скоро можна буде застелити всю територію України. Якщо б Ви змогли, що б з цим зробили?
Олексій Залевський: Все купив і роздав би бажаючим!

Modna: Над чим працюєте зараз?
Олексій Залевський: Розробляю колекції для наступної зими, відшиваємо ексклюзив і тиражі на літо. Думаю над наступною сесією зйомок для програми «Хто проти блондинок», змінюю дизайн веб-сайту (роблю сам), розширюю виробництво. До весни готую персональну виставку живопису.
Автор: Ольга Таран
Всi інтерв'ю

коментарі

 
Саитгалиев Э | JavaScript Array | 07.07.11 09:59

тишкина илона | 14.11.10 15:53 я хочу быть моделью.у меня есть данные.люблю фотографироваться.и я прекрасна.г.Мелитополь.24года. тишкина илона | 14.11.10 15:50 :Не кого не волнует что ты любишь фотографироваться и.т п.. И твое слово что ты "прекрасна" не имеет значения в модельном агенстве.Это им решать прекрасна ты или нет!!!!

тишкина илона | 14.11.10 15:53

я хочу быть моделью.у меня есть данные.люблю фотографироваться.и я прекрасна.г.Мелитополь.24года.

тишкина илона | 14.11.10 15:50

я тоже хочу быть мщделью

Татьяна | 20.10.10 14:03

Свежо, сексуально, элегантно. Вполне можно носить. Нужно уметь носить такие вещи. Я желаю Алексею огромных творческих успехов и материального благополучия.

Не важно | JavaScript Array | 21.03.10 04:43

Мне ближе Американские модельеры. Их одежда практична и элегантна. Но! Было бы великолепно, если бы по грязным улицам Киева, дефилировали в выше представленной одежде. И без бутылки пива и сигареты.

Гость | 19.01.10 12:47

Мне вот интересно в таком по улице ходят???? Может я моды непонимаю, но такое не в моём вкусе

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua