MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн


інтерв'ю

Olga Zalutska: «Сукня відрізняє жінок від чоловіків»

Ольга Залуцька
Свою першу колекцію дизайнер представила в 2007 році на UFW. Вона складалася з дванадцяти виходів, це були в основному куртки і пальто. Я тоді вперше працювала зі шкірою, - розповідає Ольга Залуцька.

Modna: Слоган Вашої компанії nothing excess…just pure emotions. Ви завжди його дотримуєтесь?
Olga Zalutska: Намагаюся, не люблю фальші навіть в дизайні.

Olga Zalutska

Modna: Які емоції повинні виникати від одягу?
Olga Zalutska: Звичайно ж це відчуття гармонії, комфорту. Вдало підібраний гардероб може суттєво підвищити самооцінку будь-якої людини, покращити настрій.

Modna: Який настрій у Вашої останньої колекції?
Olga Zalutska: Моя остання колекція складалася в основному з коктейльних суконь, це благородні тканини пастельних кольорів поєднані з яскравими екзотичними мотивами у модерновому виконанні — одяг для сміливих дівчат. Основна ідея – легкість, адаптація первісності в умовах сучасного світу, м'яка еклектика. Зумовлений такий настрій, напевно, скаженим ритмом життя і розвитком нових технологій.

пальто Залуцька

Zalutska foto

Modna: Чому так багато суконь?
Olga Zalutska: Це гарно і вишукано, так багато жінок зараз надають перевагу брюкам, обираючи зручність. От і виникло бажання запропонувати одяг, який відрізняє жінок від чоловіків.

коллекция одежды Залуцкая

показ колекции Залуцкая

Modna: Яку роль відіграють аксесуари у створенні стильного образу?
Olga Zalutska: Акссесуари надають будь-якому образу завершений вигляд, при умові, якщо відповідні, не забуваючи про відчуття міри.

Modna: Який Ваш модний прогноз на весну-літо 2010?
Olga Zalutska: Щосезону дизайнери пропонують масу модних новинок. Щось приживається, а щось так і не сходить з подіуму. У наслідуванні модних тенденцій головне — не втратити власний стиль, обираючи серед розмаїття свіжих ідей саме ті, що здатні підкреслити Вашу природню красу і грацію.

дизайнер Ольга Залуцкая

Щодо весняно-літнього сезону — зараз саме той час, коли можна сміливо додати об'єму, ця тенденція залишається з минулого року. Так, сукня вільного крою, підперезана тонким пояском або кількома по талії, додає силуету легкості і візуально робить жінку стрункішою.

колекція весна-літо 2010

Лінія талії спускається на своє природнє місце, в моді силует у формі трапеції; серед кольорів — відтінки сірого, металевий блиск, яскраві, соковиті кольори, лаконічність образу. Обирати Вам.

сукня Ольга Залуцька

юбка Залуцкая

Modna: Давайте заглянемо за куліси створення Ваших колекцій...
Olga Zalutska: Ми створювали минулу колекцію з двадцяти одиниць колективом з чотирьох чоловік протягом двох місяців, паралельно з виконанням поточних замовлень. Сума витрат залежить від суми матеріалів і складності робіт, завжди по-різному.

шубка Ольга Залуцька

показ Залуцька

Це процес довготривалий і кропіткий, йдеться не лише про пошиття одягу і створення довершених образів, а й про підбір музики, розробки сценарію показу, створення відповідного антуражу під час дефіле і т.д. Та все здається не таким складним, якщо колектив професійний і дружний. Так як під час роботи, обмеженої конкретним кінцевим терміном, можуть виникати різні збої, а не розгубитися допомагає підтримка близьких по духу людей.

Колекція Залуцька

дубленка Olga Zalutska

Modna: Які пріоритети у створенні колекції?
Olga Zalutska: Кінцевою метою створення будь-якої колекції являється безпосереднью демонстрація (видовище) або продаж. Я керуюсь, насамперед, продажем, хоча в моїх колекціях є і такі моделі, які служать виключно для демонстрації, вони задають або підтримують настрій показу, і продати їх важко. Хоча деякі клієнти надають перевагу екстравагантності і приречені на пмж в студії костюми, розходяться.

антиснід Залуцька

Сукня з презервативів
сукня з презервативів

Modna: Без чого не може обійтись стильна жінка?
Olga Zalutska: Насамперед, це маленька чорна сукня, вона повинна бути в гардеробі кожної жінки. Решта залежить від того, якому стилю вона надає перевагу. Взагалі, чудово, коли речі в гардеробі з легкістю комбінуються між собою і можна без особливих витрат постійно виглядати цікаво і по-різному. Тому, купуючи кожну наступну річ, варто подумати з чим з того, що у Вас уже є, її можна одягти.

Modna: Яке значення для Вас має участь в Українському тижні моди?
Olga Zalutska: Участь у Тиждні моди підтверджує статус дизайнера, дає можливість розширити ринок збуту і знайти нових клієнтів. А ще це завжди нові враження, цікаві знайомства, хвилююча атмосфера. Побувавши там хоч раз, неодмінно виникне бажання повернутися ще.

UFW

дизайнер одежды Залуцкая

Modna: Що необхідно для того, щоб туди потрапити, адже не всі хто може і хоче туди потрапляє?
Olga Zalutska: Основне, що потрібно мати – це бажання. Для початку потрібна ідея самої колекції, втілення її на папері у вигляді ескізів. Пройти конкурсний відбір. Участь у показі проходить поетапно. Починається з «Нових імен», далі «Fresh Fashion» і нарешті – повноцінний показ.

Зaлуцкая на UFW

Modna: Які курйози траплялись під час роботи?
Olga Zalutska: Найбільший курйоз, напевно, пропажа однієї з курток перед самим показом, яку потім знайшли. Як виявилося, її просто не забрали з машини, прикидавши пакетами з іншими речами. До показу, звичайно, встигли, але переполоху було багато.

интервью

Modna: Хто із представників Високої моди є для Вас авторитетом?
Olga Zalutska: В мене їх декілька, але перевагу я надаю Roberto Cavalli. Мені близький його стиль і завжди цікавий підхід до моделювання.

Modna: Чи носите Ви свій одяг?
Olga Zalutska: Так, звичайно, іноді простіше пошити потрібну річ, ніж знайти її в продажі. Посадку на фігурі простіше регулювати і взагалі, ні з чим не зрівняється відчуття, що річ «твоя», створена індивідуально, з урахуванням найменших побажань. Люблю приталений одяг, який підкреслює фігуру.

імідж-фото Залуцька

Modna: А кого із відомих людей одягаєте?
Olga Zalutska: З українськими знаменитостями співпрацювати не доводилось, а от для білоруського гурту Mmad Catz я створювала імідж. Це були концертні костюми і образи вцілому на космічно-модернову тематику. В планах у нас подальша співпраця – робота над новим кліпом.

белорусская группа

Modna: Які поради відносно стилю можете дати нашим читачам?
Olga Zalutska: На цю тему можна довго говорити, та я розповім основні правила. Взагалі, всі кольори між собою можна комбінувати, справа в пропорційному співвідношенні, відтінку, яскравості та насиченості кольорів костюма. Так, розрізняють холодні і теплі тони. Холодні мають голубоватий пігмент, теплі – жовтуватий. Один і той же колір може бути як теплим, так і холодним, залежно від наявності відповідного пігменту. Є і виключення з правил: кольори, які можна віднести як до теплих, так і до холодних. Між собою можна поєднувати холодні або теплі кольори, дивлячись, яка гамма Вам личить. Наприклад, жінкам «весняного» кольоротипу підійдуть теплі тони, не надто яскраві, пастельні. Жінкам-«зима» – активні, холодні з напруженими геометричними малюнками.

украинский дизайнер Ольга Залуцкая

Взагалі, якщо немає особливого досвіду, варто обмежитися в одному костюмі не більш, ніж трьома кольоровими плямами у пропорціях 70%-30%-10% кожної з них: темної, середньої і світлої у будь-якій послідовності. Це вважаеться найбільш гармонійним співвідношенням, коли є основний колір, допоміжний і акцент. Маса кожного з них може бути цілісною або розбитою на кілька фрагментів. Наприклад, акцентом можуть бути поясок і перчатки яскравого кольору, і візуально складати в сумі 10%.

Холодні і теплі кольори також можна комбінувати між собою, але тут варто бути дуже обережним і краще не экспериментувати, якщо Ви не впевнені в результаті, щоб не виглядати безглуздо. Головне, щоб костюм вцілому виглядав гармонійно і підкреслював лише Ваші переваги. А для цього варто прислухатися до внутрішнього голосу, зачасту інтуїтивно ми обираємо саме те, що нам потрібно.

Modna: Чим полюбляєте займатись у вільний час?
Olga Zalutska: Вільний час я проводжу з сімєю, т.я. через зайнятість ми всі не так часто бачимося, як хотілося б. А далі все залежить від настрою, погоди чи пори року.

портртное фото-Залуцкая

Modna: Коли прокидаєтесь, чим починаєте займатись?
Olga Zalutska: Мій день починається і закінчується спілкуванням з моєю маленькою донечкою, так як вона поки що повністю залежна від мене. Ну і звичайно ж, я займаюся своєю улюбленою справою – дизайном одягу.

Modna: Чим здивуєте нас в майбутньому?
Olga Zalutska: У моїх подальших планах створення наступної колекції. Цього разу я сподіваюся не обійти увагою і чоловіків, представивши кілька моделей саме для них, але час покаже, як все буде.
Всi інтерв'ю

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua