MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

інтерв'ю

Саша Трофименко: «Класика — це простота, від ліній до поєднання матеріалів»

трофименко
Саша Трофименко — молодий дизайнер, учень Роберто Каваллі. Його модна філософія — класичні силуети, інтерпретовані на новий лад. Щоб внести новизну в традиційну класику, дизайнер використовує сучасні матеріали і технології.

Дебют бренду TROFYMENKO відбувся у 2012 році на Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Його колекції презентують супермоделі Алла Костромічева і Елла Кандиба. Одяг від Саші Трофименко носять відомі модниці України. А свої колекції він створює, використовуючи якісні італійські тканини. Про ці та багато інших фактів із життя успішного молодого дизайнера читайте в ексклюзивному інтерв'ю.

Modna: Чому Ви вирішили стати дизайнером? Що підштовхнуло Вас займатися саме цим видом діяльності?
Саша Трофименко: Мені завжди дуже хотілося одягати людей і бачити, як вони будуть носити створений мною одяг.

Modna: Хто з відомих модниць красується в одязі Trofymenko?
Саша Трофименко: Алла Костромічева, Катерина Осадча, Alloise, Ольга Цибульська, Марися Горобець, Даша Зарівна і Зінаїда Ліхачова.

троф1

Modna: Найбільша цінність, яку ви винесли з навчання в L'Accademia Della Moda Italy — професійні навички, світогляд, орієнтири в світі моди ...
Саша Трофименко: У випускників академії формується свій погляд на моду, своя техніка малювання, крою. У цьому і полягає особливість навчання в L'Accademia Della Moda Italy. Крім того, останній рік навчання курує один із іменитих дизайнерів. На моєму курсі це був Роберто Каваллі.

Modna: Який професійний урок Ви винесли з практики у Роберто Каваллі?
Саша Трофименко: Навчився працювати з текстурами тканин, драпуванням, принтами.

Modna: Розкажіть про історію зі стажуванням в «Dolce & Gabbana».
Саша Трофименко: Від стажування в DG я відмовився. Коли прийшло запрошення, я вже створив власний бренд в Україні.

Modna: Яким своїм досягненням Ви пишаєтеся, вважаєте його найбільш значним на даному етапі?
Саша Трофименко: Пишаюся тим, що з усього курсу тільки я заснував свій бренд, і тепер всі однокурсники радяться зі мною. Їм цікавий мій досвід.

Modna: Чи є у вас кумир — людина, на яку варто рівнятися?
Саша Трофименко: Думаю, що варто рівнятися на таких особистостей, як Крістіан Діор і Коко Шанель.

Modna: Що Ви відчували, коли відбувався показ Вашої першої колекції?
Саша Трофименко: Дебютний показ, напевно, для будь-якого дизайнера дуже хвилюючий. Порадувало, що за п'ять хвилин до початку Алла Костромічева вирішила зробити мені сюрприз і відкрити показ.

Modna: На кого розраховані Ваші колекції?
Саша Трофименко: Колекції розраховані на сильних цілеспрямованих жінок. Приємно, що саме такі клієнти мене і оточують.

Modna: З моменту Вашого дебюту минув рік. Наскільки зріс рівень Вашої популярності в Україні і в Італії?
Саша Трофименко: Важко сказати, адже відразу після першого показу було багато уваги з боку знаменитостей і преси. Але ми не женемося за популярністю. Ми зайняли свою нішу. Дебютну колекцію тепло зустріли баєри в Італії та Україні. Це додало нам сил: значить, ми рухаємося у вірному напрямку.

троф2 троф3

Modna: Ви живете на дві країни. Чи складно працювати, значну частину часу перебуваючи далеко від команди (Ви в Україні, виробництво — в Італії)? Як долаєте такі «бар'єри»?
Саша Трофименко: Поки я навчався в Італії, то працював в режимі приватних замовлень. За той рік ми з начальником виробництва стали розуміти один одного з півслова. Та й сучасні технології дуже допомагають. Завжди є можливість влаштувати відеоконференцію на виробництві.

Modna: На Ваш погляд, у чому полягає особливість створених вами робіт?
Саша Трофименко: Звичайно, це якість. Особливо якість тканин, адже в Італії є дуже великий вибір. В Україні подібних тканин і не зустрінеш.

Modna: Чи створюєте Ви одяг для подруг?
Саша Трофименко: Я не люблю робити одяг для подруг, тому що під час створення образу я прислухаюся тільки до себе. Не люблю, коли намагаються нав'язувати свою думку.

Modna: Відомо, що аксесуари для показів ви робите своїми руками. Чи плануєте розвиватися в цьому напрямку?
Саша Трофименко: Так, на показах були аксесуари в моєму виконанні. Звичайно, планую і далі не відступати від цього. Зараз, наприклад, розширюємо чоловічу лінію аксесуарів — метеликів і сумок.

Modna: Ваш основний напрямок — класичний образ. Чи не стримують ці рамки ваших творчих пошуків?
Саша Трофименко: У моїх колекціях класика поєднується з сучасними технологіями. Тому завжди є над чим поміркувати, і де реалізувати творчий потенціал.

Modna: «Класичний стиль» в розумінні Саші Трофименко — це ...
Саша Трофименко: У моєму розумінні класика — це простота, від ліній до поєднання матеріалів. У своїх колекціях завжди беру за основу класичні силуети і інтерпретую їх на сучасний лад.

Modna: Роботи яких українських дизайнерів Вам імпонують?
Саша Трофименко: Імпонує і як особистість, і як дизайнер Світлана Бевза. А взагалі намагаюся не дивитися колекції інших дизайнерів.

троф4 троф5

Modna: Поділіться секретом Вашого успіху, адже далеко не кожному вдається досягти такого рівня у молодому віці.
Саша Трофименко: Головне — хороша команда. Коли поруч працюють професіонали, і у вас одна мета, то все вдасться.

Modna: Спрогнозуйте розвиток моди в нашій країні з точки зору молодого дизайнера. Чи є перспективи для України в світі високої моди?
Саша Трофименко: Я вважаю, що з появою українського Vogue прийшов новий етап розвитку української моди. Що стосується високої моди, то вона може бути лише в Парижі. А в світі прет-а-порте є деякі українські дизайнери, які активно продаються в Європі.

Modna: Над чим працюєте зараз?
Саша Трофименко: Працюємо над новою колекцією літо-2014, яку представимо перед сезоном продажів. Також в розробці перебуває колекція чоловічих сумок.

Modna: Що модно носити цієї осені-зими?
Саша Трофименко: Цього сезону популярні силуети 60-х і клітинка.

троф6
Всi інтерв'ю

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua