MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

інтерв'ю

Тетяна Земскова & Олена Ворожбит: «Пора забути про міні»

Тетяна Земскова & Олена Ворожбит
Тепер мода буде спрямована на комфорт і затишок, - упевнений творчий тандем. Цим словам знайшлось підтвердження у колекції осінь-зима 2010/11. Теплі природні відтінки, вовняний трикотаж, хутро і шкіра, складний крій створюють образ суворої сексуальної жінки.

корсет Земскова

Modna: Це перша Ваша співпраця з Ганною Пославською?
Тетяна Земскова & Олена Ворожбит: Так, ми вирішили зробити вихід Ані як завершальну ноту нашої колекції. Крім того, зараз розробляємо для неї одяг на «Міс Всесвіт 2010».

сіре плаття

Modna: У колекції багато моделей трансформерів, чим це пояснити?
Тетяна Земскова & Олена Ворожбит: Ми вважаємо, що одяг має бути зручним і функціональним, тому нами були розроблені універсальні фасони. Сучасна жінка не повинна підлаштовуватися під одяг і мучити себе незручною модою, це модний одяг повинен бути пристосованим до активного життя. Тому ми постаралися прибрати все зайве, щоб допомогти жінці розкрити свою індивідуальність.

коллекція українських дізайнерів

шкіряна куртка Земскова Ворожбит

Зараз в одязі найбільше цінуватиметься індивідуальність і практичність. А такий фасон дозволяє трансформувати одяг у різні фасони. Відстебнув-пристебнув — і вийшов новий образ.

Modna: Яка тканина буде актуальною, крім Вами улюбленої шкіри?
Тетяна Земскова & Олена Ворожбит: Тонкий шерстяний трикотаж, який допомагає розслабитися і відчувати себе затишно. Ось таке вдале поєднання шкіри і трикотажу створює сексуальну строгість. Також у колекції ми використовували натуральне хутро лисиці, норки та єнота.

модні шорти

хутряна куртка Земскова Ворожбит

хутряна накидка

Modna: Чому колекція виконана в неяскравих тонах?
Тетяна Земскова & Олена Ворожбит: Просто хочеться зняти стрес і по-людськи відпочити від усієї цієї міської суєти і стрімкого ритму життя. Одяг не повинен відволікати від душевного спокійного спілкування — і це нормально, оскільки вже проходить пора екстремальних фарб. До речі, дизайнери всього світу вже переходять на такі тони.

плаття осінь-зима 2010-2011

Український тиждень моди

Земскова Ворожбит

Олена Ворожбит Тетяна Земскова

Modna: Довжина спідниці нижче коліна стане трендом?
Тетяна Земскова & Олена Ворожбит: У жінці повинна бути загадка, а показувати всі свої принади вже немає необхідності. Ми вже наносилися міні-спідниць і вже хочеться чогось іншого, оскільки вже не здивуєш нікого голими ногами і п'ятою точкою. Настане день, коли жінка буде більш закрита!

UFW

Тиждень моди в Україні

легке сіре плаття

сірий кардиган
Автор: Ксенія Новікова
Всi інтерв'ю

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua