MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

інтерв'ю

Улюблені дизайнери знаменитостей

Анна Безулик
Який одяг обирають успішні жінки? На Українському тижні моди вони розкрили нам свої секрети і поділися враженнями від того, що відбувається на подіумі. Відомі телеведучі Ганна Безулик, Сніжана Єгорова і найкращий режисер сучасності – Оксана Байрак.

Ганна Безулик

– Тільки на другий день UFW я змогла вирватися з роботи, хоча дуже шкодую, що не вийшло раніше. Я дуже люблю такі події.
Модна: До кого Ви сьогодні прийшли?
Ганна Безулик: До одного з найулюбленіших моїх дизайнерів – Ірини Каравай. Варто тільки подивитися на моє вбрання, і я думаю, що ніяких запитань не виникатиме.

Анна Безулик


Модна: Що для Вас найголовніше в одязі?
Ганна Безулик: Почуття. Смак, сучасність і зручність, коли тобі просто приємно відчувати на собі тканину – все це разом створює відчуття від одягу. Для мене найголовніше – фізичне відчуття.

Сніжана Єгорова

– На жаль, я не так часто буваю на Українських тижнях моди, як хотілося б. Але сьогодні мене з собою взяла моя дочка, за що я їй дуже вдячна.

Сніжана Єгорова

Модна: Стиль якого українського дизайнера Вам імпонує?
Сніжана Єгорова: Ви знаєте, дуже складно сказати, адже кожен із них по-своєму оригінальний. Залежно від того, який одяг і для яких випадків. У моєму гардеробі є багато нарядів від наших модельєрів, які я залюбки ношу.

Сніжана Єгорова на UFw

Оксана Байрак

Модна: Чому Ви прийшли саме на показ Маші Бех?
Оксана Байрак: Мені завжди було цікаво подивитися на молодих талановитих людей, які прагнуть розвиватися, роблячи щось оригінальне. Маша належить саме до таких людей. І я отримала величезне задоволення від перегляду її колекції. Це було так оригінально й концептуально, що я не стрималася від бурхливих оплесків на її адресу.

Модна: Чи не виникало бажання щось собі придбати?
Оксана Байрак: Над цим я поки ще думаю...

Оксана Байрак

Модна: Ви постійно стежите за останніми тенденціями моди?
Оксана Байрак: Намагаюся, але стиль для мене завжди залишався першочерговим. До того ж, на жаль, багато людей, які пишуть про моду, зовсім нічого не знають. Пам'ятаю, на одну вечірку я прийшла в літній сукні довжиною в підлогу і в шльопанцях. Так відразу ж у пресі з'явилися статті з заголовками: «Оксана Байрак прийшла в незрозумілих шльопанцях». Якби журналісти знали, що це за взуття, вони таке б не писали. Ці шльопанці – ексклюзив від Стелли Маккартні, таких у світі всього п'ять пар, і одна є у мене. Шкода, звичайно...

Модна: Одяг яких дизайнерів Ви обираєте для себе?
Оксана Байрак: Вільний одяг від Андре Тана – це моє. Його стиль створений спеціально для мене. Це дуже зручний і водночас ексклюзивний одяг, який прикрашає людину. Також люблю одягатися в Мілані. Є багато нарядів від Стелли Маккартні і Вів'єн Вествуд.
Автор: Ольга Таран
Всi інтерв'ю

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua