MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн


інтерв'ю

Володимир Горянський: «Обожнюю балувати дружину»

Володимир Горянський
Улюблена дочка Маша привела тата подивитися на українську моду на третій день показів. Не для себе, а заради моїх улюблених дівчаток я тут, - зізнався актор. Щасливими очима він дивився на свою дружину Ларису, яка приміряла плаття від Олени Даць, ні на хвилину не відводячи погляд. Відомий актор розповів нам про своє ставлення до моди.

Modna: Ви прийшли на всі покази?
Володимир Горянський: А як же, зараз підемо на Ларису Лобанову і Олесю Теліженко.

Modna: Як часто Ви буваєте на показах мод?
Володимир Горянський: Я взагалі то не дуже ними цікавлюся. Сюди привів свою дружину і доньку Машку, оскільки вона була в минулому році моделлю і їй це дуже сильно сподобалося. Скоріше це вона нас привела, ну і я з ними за одно коли є час.

Володимир Горянський з донькою

Modna: Як думаєте чи зможете Ви щось вибрати?
Володимир Горянський: Дружина Лариса щось вже міряє, тому доведеться розщедритися. Я думаю, що з порожніми руками не підемо.

Modna: А для себе?
Володимир Горянський: На жаль, чоловічого одягу тут практично немає. Сподіваюсь побувати на «чоловічому дні» в рамках Українського тижня моди. Колись купував костюми і штани від Сержа Смоліна.

Modna: Якщо не секрет, яка вартість найдорожчого одягу у Вашому гардеробі?
Володимир Горянський: Я не пам'ятаю ... Я не скажу що у мене дуже багато костюмів, я не шмоточник. Мені цілком вистачає, того що є — 5 улюблених костюмів.

Modna: Ви їх одягає в особливих випадках?
Володимир Горянський: Ні, є речі робочого плану і такі похідні, якщо їх можна вважати такими. Все залежить від ситуації, - в принципі, одяг мені вибирає дружина і я їй у цьому довіряю.

Modna: Наскільки важлива для Вас мода?
Володимир Горянський: Абсолютно не грає ніякої ролі в моєму житті, головне щоб було зручно!

Modna: Як часто балуєте дружину?
Володимир Горянський: Балую! Я обожнюю, чому б і ні! Це буває двічі на рік, тому не буваю жадібним, вона повинна себе відчувати королевою!

Довідка
Володимир Горянський — Народний артист України, актор Театру драми і комедії, знімався в багатьох популярних фільмах і телесеріалах. Ведучий програми «Ранок з Інтером».
Автор: Ксенія Новікова
Всi інтерв'ю

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua