MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн


інтерв'ю

Ярослава Косенко: «Навесні в моді будуть масивні прикраси — брошки, кольє, браслети»

   Ярослава Косенко
Прикраси ручної роботи Ярослави Косенко користуються великою популярністю завдяки індивідуальному і неординарному стилю. «Мені не подобається манера бездумно обвішуватися горами примітивного намиста. Просто нитка і все?», — говорить дизайнер. Про прикраси і не тільки... читайте в інтерв'ю.

Modna: Як Ви вирішили створювати прикраси?
Ярослава Косенко: Перші спроби були ще у школі — плела браслети дружби, які, до речі, знову популярні, потім кинула. У 18 років познайомилася з модельєром Оленою Старикової, працювала у неї протягом півроку — навчалася композиції, знайомилася з новими матеріалами, вивчала історію моди і створювала колекції для клієнтів модельєра і її ліній одягу для подіуму.

Modna: Ви десь навчалися цьому мистецтву?
Ярослава Косенко: Мені пощастило зі школою, в гімназії ми вивчали світове мистецтво, що розвинуло моє відчуття прекрасного і спрагу до естетичних вражень, а практичні навички — техніки — вивчала самостійно. Тоді ще інтернет не був такий доступний, джерелом натхнення були книги про мистецтво, зарубіжні Vogue і старі номери «Працівниці», а також примірники прикрас, привезених з різних країн.

прикраси Косенко

Modna: Звідки берете ідеї?
Ярослава Косенко: З голови і з навколишньої дійсності.

Modna: Чи є у Вас скопійовані версії прикрас світових брендів?
Ярослава Косенко: Є спроби копіювання, це поштовх, старт ідеї, «дано» для вирішення задачі, яку цікаво розгадати. Я ніколи не прагну створити ідентичну прикрасу.

Катя Осадча

Modna: Робота над якими видами прикрас приносить більше задоволення? І якою роботою пишаєтеся найбільше?
Ярослава Косенко: Якщо говорити про види прикрас, це нові прикраси. Вирішення нових завдань, розробка нових технік, нові моделі — це приносить величезне задоволення. Діадеми, кольє, сережки для наречених — ще одна улюблена робота, тому що день весілля дуже значущий і пам'ять про нього зберігається в сімейних архівах, а отже крихта моїх зусиль також.

весільні прикраси

Пишаюся кольє «Магніт» у вигляді гривні, яке дало поштовх для створення цілої серії прикрас і визначило деякі риси авторського стилю. Також люблю намисто «Скромність прикрашає» за самоіронію.

прикраси Ярослава Косенко

колє Косенко

Modna: Як відомо, в Україні невеликий вибір біжутерної фурнітури, як Ви знаходите матеріал?
Ярослава Косенко: Коли я починала, був маленький вибір, зараз — інша справа. Головне, шукати матеріали в несподіваних місцях і не ходити протоптаними стежками.

Modna: Чи Доводилося використовувати незвичні речі та деталі? І з яким матеріалом любите працювати?
Ярослава Косенко: Гадаю, навіть побіжний погляд на мої роботи дасть відповідь на перше питання. Матеріали люблю всі, з якими працюю, кожен раз хочеться їх якось по новому розкрити, витягнути з них нові властивості і використовувати в роботі.

Modna: Чи Працюєте Ви з українськими дизайнерами?
Ярослава Косенко: Так.

Ярослава Косенко

Modna: Скільки часу у Вас займає створення одного екземпляра і чи займаєтеся тиражуванням?
Ярослава Косенко: Часу на задум може піти більше, ніж на виготовлення прикраси, або навпаки. Від півгодини до декількох тижнів.

Modna: Ніколи не думали займатися ювелірними прикрасами?
Ярослава Косенко: Думала, наразі моя відповідь — ні.

діадема

Modna: На вашу думку, яку роль відіграють прикраси для створення модного образу? І що буде в моді навесні та влітку 2012?
Ярослава Косенко: Інколи для створення модного образу досить тільки прикраси і нейтральної маленької чорної сукні. Як кажуть, дрібниці не відіграють головної ролі, дрібниці вирішують все. Модникам я рекомендую придбати щось велике, монолітне і золотисте — брошки, кольє, браслет.
Автор: Ольга Таран
Всi інтерв'ю

коментарі

 
Фыф2 | 05.02.13 17:18

кто она

Фыф | JavaScript Array | 28.02.12 17:21

А кто она такая?

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua