MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн


інтерв'ю

Юстина Могиляк: «В чоловiчий модi є простiр для фантазiї»

Юстина Могиляк
Таких дизайнерів, як Юстина Могиляк називають майбутнім української моди. Сьогодні вона створює українську чоловічу моду. Її стиль — це оригинальнiсть, ідивідуальність і практичнiсть одягу. В її колекциях присутній спортивно-вуличний стиль, поскільки Юстина є Ччемпіонкою України зі сноуборду.

Modna: Що вплинуло на Ваш вибiр професії?
Юстина Могиляк: Ще з дитинства вiдвiдувала художнi гуртки, та тiльки в старшому вiцi я чітко визначилась, оскiльки мода та творчiсть були завжди в моєму життi. Сьогодні я отримую сатисфакцiю вiд улюбленої роботи.

Modna: Як змiнилось Ваше життя, пiсля перемоги на конкурсi «FashioNазавжди» в 2006 році?
Юстина Могиляк: Можна сказати — кардинально. Це був мiй дебют i саме він дав менi колосальний досвiд, упевненость в своїх творчих силах. Перемога на конкурсi «FashioNазавжди» дала менi можливiсть брати участь в конкурсi «Новi Iмена» в рамках Українського Тижня Моди (Ukrainian Fashion Week), де моя колекцiя була визнана найкращою. Пiсля цiєї перемоги до мене стали надходити рiзнi та цiкавi пропозицiї.

Modna: Як виникла iдея першої колекцiї. Власне, яка її icторiя створення?
Юстина Могиляк: Це була моя дипломна робота в Академiї Мистецтв, яку вiдмiтили органiзатори «FashioNазавжди». Колекцiю я удосконалювала декiлька разiв не змiнюючи концепцiї, що i принесло свої плоди — двi перемоги.

Modna: Ваш одяг побував у дуже вiдомих журналах. Розкажiть про це?
Юстина Могиляк: Мiй одяг друкували в таких журналах: PLAYBOY, Сезони Моди (СМ), Magazin, День и Ночь, Ria, Натали, С Тобой та iн.

Modna: Ви з самого початку робили виключно чоловiчий одяг. Чому так?
Юстина Могиляк: Жiночi моделi в моїх колекцiях теж присутнi, щоправда в меншій кількості. Менi цiкаво працювати у чоловiчий модi, створювати щось нове, cмiливе, неординарне.

Modna: Що Вам необідно для творчого натхнення?
Юстина Могиляк: Я багато подорожую по свiту, знайомлюсь з рiзними культурами, з нацiональним мистецтвом, з архiтектурою — це все мене надихає на творчiсть. Це такий конгломерат вражень з котрого викрестелiзовуються iдеї для наступних колекцiй. А взагалi кажуть, що творчi люди творять навiть просто лежачи на диванi, тобто творчий процес присутнiй всюди, де б ти не знаходився.

Modna: Помiтно, що Ви використовуєте етномотиви та язичницькi образи у створеннi cвого одягу. Як з’явились такi iдеї?
Юстина Могиляк: В переддипломний перiод я була зафасцинована загадковими наскельними малюнками Африки, її скульптурою, масками, колористикою - це все вiйшло в основу колекцiї.

колекція Юстини Могиляк

Африка Могиляк

чоловіча колекція Юстини Могиляк

В другiй колекцiї «Aляска» я поєднала етномотиви з моїм улюбленим видом спорта сноубордингом.

Modna: Чи можливi якiсь кардинальнi змiни у Вашому стилi?
Юстина Могиляк: Я планую створити колекцiю елегантних вечiрних суконь та смокiнгiв в поєднаннi з дорогими ювелiрними виробами. Це буде кардинально вiдрiзнятись вiд притаманого менi стилю.

стильний одяг для чоловіків

Modna: Над чим Ви працюєте сьогоднi?
Юстина Могиляк: Я спiвпрацюю з американським режисером, який знiмає артхаусне кiно в Нью-Йорку. Вiн зацiкавився моєю творчiстю i запропонував спiвпрацю. Це вже другий наш з ним спiльний проект.

Modna: Ви є чемпiонкою України iз сноуборду. Звiдки виникло захоплення цим видом спорту?
Юстина Могиляк: Я з дитинства займаюся рiзними видами спорту, а саме: плаванням, тенiсом, лижами. На лижах я з 4 рокiв, в якись момент захотiлось чогось нового та нових вражень.Сноуборд — це саме те, що я шукала, вiдчуття свободи, польоту та адреналiну. Скорiше, це був виклик самому собi «Чи зможу перемогти?!» — змогла.

Колекція Аляска
сноубордв одязі Могиляк

колекція Аляска

Modna: Мабуть у Вас є кумир серед свiтових кутурьє? Хто це?
Юстина Могиляк: Точнiше,це люди творчiстю, котрих я захоплююсь.
Yves Saint Laurent, Giorgio Armani, Valentino — вишуканiсть та елегнтнiсть їх нарядiв просто вражає. John Galliano, Dsquared, Alexander Mcqueen, Dirk Bikkembergs, Tom Ford.

зимовий чоловчий одяг

Одяг для чоловіків від Юстини Могиляк

Modna: Хто з українських дизайнерiв для Вас є авторитетом?
Юстина Могиляк: Нажаль, авторитетiв не має серед українських дизайнерiв. Поважаю творчicть Гапчука та Анiсiмова.

Modna: Вашi замовники — хто вони?
Юстина Могиляк: Бiльшiсть моїх клiєнтiв живе або працює закордоном, часто подорожують, ведуть активний образ життя, цiнують iндивiдульнiсть та неординарнiсть стилю. Це люди як i бiзнесу, так i люди мистецтва (спiваки, ведучi програм, журналiсти та iн).

чоловічий одяг Могиляк

одяг Юстина Могиляк

Колекція Африка - Могиляк

Modna: Як повинен одягатися чоловiк, щоб вiн у Вас викликав почуття захоплення?
Юстина Могиляк: Mенi подобається iталiйський стиль одягу. Це в них виходить не вимушенно, зi cмаком, елегантно.

Modna: Чи вiдвiдуєте Ви покази мод? Якi саме?
Юстина Могиляк: Нещодавна я повернулася з Парижа, в якому вiдвiдала покази мод. Менi сподобались колекцiї, якi будуть актуальнi в Парижi, але наш ринок не сприйме належним чином французькi колекцiї, оскільки він специфiчний та вибiрковий. Нам бiльш близька iталiйська мода.

Modna: Що буде актуальним у чоловiчiй модi?
Юстина Могиляк: Головні покупки сезону: бушлат, брутальне напiвпальто з дворядними гудзиками, елегантнi замшевi плащi тренчi, «рокерськi» та стьобаннi куртки 80-x iз гладких блискучих матерiалiв. Кольори — чорний або темно синiй. Костюми i пальто свiтлих вiдтiнкiв: беж, пiсочний, кава з молоком. Дублянки — одна iз найактуальніших пропозицiй модного сезона.

чоловічий одяг зима Могиляк

Знову модно носити гольфи пiд костюми i тонкi светри, замiсть сорочок i галстукiв. Жилетки класичнi та спортивнi. Актуальна ручна в'язка та кардигани. Довгi шарфи, трикотажнi шапки i безрозмiрнi светери грубо зв'язанi.

Знову модна клiтка та стиль гранжу. Кольори притманнi чоловiчий модi: чорний,синiй,сiрий,бурдовий,коричневий та бежевий. Рукавицi мотоциклiста, шкiрянi з обрiзаними пальцями додадуть неформального вигляду самому традицiйному комплекту одягу. Взуття модне — стилю Соmbat boot, шнурованi cолдатськи чоботи — must-have цього сезону.

Етномотиви - Могиляк

Modna: Найцiнiше для Вас в життi це?
Юстина Могиляк: Сiм'я.

Modna: Найважливiше для Вас в одязi — це?
Юстина Могиляк: Це iндивiдульнiсть, свобода та практичність.

показ моди Юстина Могиляк

Modna: Ви б могли дати якiсь рекомендацiї вiдносно стилю одягу українцiв...
Юстина Могиляк: Пораджу не боятись експериментувати зі стилями, проявляти бiльше свободи, носити iз модних тенденцiй те, що вам подобається i пасує,насолоджуйтесь життям та звертайтесь до дизайнерiв.
Автор: Ольга Таран
Всi інтерв'ю

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua