MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
інтерв'ю

Задай питання відомому косметологу Ірині Котовій

Ірина Котова
Московський лікар дерматокосметолог, трихолог Ірина Котова розповідає про сучасну косметологію. Задавайте свої питання.

Експерт журналів «Домашний очаг», «Cosmo», проекту «Дівчата», порталу Women.ru

Modna: Чому Ви вибрали медицину і косметологію?
Ірина Котова: На медицину вибір припав за правом спадкування - тато військовий лікар, тому я росла в оточенні лікарів.

Косметологія мене привабила тим, що це вдячна спеціальність — як правило, пацієнт завжди задоволений результатом лікування. Крім того, я завжди хотіла робити щось руками, це можливо в хірургії. У спеціальністі «хірургія» жінок, як правило, не допускають до операційного столу, вони роблять невеликі маніпуляції на поліклінічному прийомі. Тому вибір припав на естетичну медицину. За спеціальністю «косметологія» я роблю досить складні процедури і втручання, то до чого й прагнула.

Modna: З якими проблемами до Вас звертаються найчастіше?
Ірина Котова: Перш за все, мімічні зморшки і вікові зміни (більшість людей не хочуть мінятися з часом). Крім того, молоде покоління звертається з висипом хворобою, куперозом.

Modna: Які методи Ви використовуєте у своїй практиці?
Ірина Котова: Ін'єкційна контурна пластика, ботулінотерапія, апаратні методи, пілінги, мезотерапія і біоревіталізація.

Modna: На Вашу думку, який з них найефективніший?
Ірина Котова: Косметологія на сьогодні найбільш розвивається як наука, і це не може не радувати. З'являється все більше можливостей для лікування та вдосконалення людини.

Modna: Технологія ботокса, чи всім її можна використовувати? І які результати вона дає?
Ірина Котова: Технологія ботулінотерапія показана не всім. Існує ряд протипоказань, при яких застосовувати ці препарати не можна.
У той же час, ботулінотерапія — одна з найбільш затребуваних методик в косметології, оскільки дозволяє швидко і на тривалий термін позбутися від мімічних зморшок і підвищеного потовиділення.

Modna: Чи можливо за допомогою інших косметологічних процедур домогтися такого ефекту омолодження?
Ірина Котова: Так, безумовно. Сьогодні є великий спектр апаратних методів, ін'єкційних процедур, які також дозволяють зменшити прояв вікових змін.

Modna: Якщо не секрет, чи використовуєте Ви якісь з методик для себе?
Ірина Котова: Звичайно. Перш за все, коли з'являється нова методика, намагаєшся спробувати її на собі або вислуховуєш думку колег, а потім вже пропонуєш це пацієнтам. Завжди простіше пояснити ефект від процедури, чого варто від неї очікувати, якщо сам це спробував.

Modna: У чому запорука красивої шкіри?
Ірина Котова: У щоденному гарному настрої і позитивному погляді на життя.

Modna: Чи були у Вашій практиці такі випадки, коли доводилося відмовляти клієнток від якихось або процедур?
Ірина Котова: Так, були. Мені, як естетист, не подобається, коли «косметологія видна». Завжди хочеться, щоб моїм пацієнтам говорили, що вони змінилися в кращу сторону, але не зрозуміло з яких причин. На жаль, не завжди моє почуття краси конкретного пацієнта збігається з його. У цьому випадку доводиться і відмовляти від процедур або йти на компроміси.

Modna: Як Ви ставитеся до пластичної хірургії?
Ірина Котова: Позитивно. На жаль, не всі естетичні проблеми можна вирішити за допомогою косметологічних процедур.

Modna: Якими досягненнями Ви пишаєтеся сьогодні?
Ірина Котова: Пишаюся тим, що на сьогодні існує досить велика кількість пацієнтів, задоволених своєю зовнішністю, завдяки нашій спільній роботі
Всi інтерв'ю

кращі питання

Питання від Степанова Ирина 08.05.13 13:54

Ирина, скажите, пожалуйста, возможно ли заменить крема для лица и тела натуральными маслами? Возможно ли таким способом продлить молодость кожи?

голосувати голосів: 5

Питання від Ирина 19.04.13 13:32

Как избавиться от расширенных пор на лице?

голосувати голосів: 5
Ответ от Ирина Котова 17.05.13 13:19

Полностью избавиться от расширенных пор на лице невозможно, можно сделать их менее заметными. Пора — это расширенный проток сальных желез, большое количество которых находится в области носогубного треугольника. Таким образом, это нормальное строение кожи. Сделать «поры» менее заментыми можно с помощью кремов на основе АГА- кислот (эти крема дают поверхностный отшелушивающий эффект, что способствует уменьшению глубины «пор», повышению упругости кожи). Кроме того, используйте матирующие средства — эти вещества образуют на поверхности кожи своеобразную пленку и снижают выработку кожного сала, что также способствует сглаживанию рельефа кожи. В домашних условиях также рекомендуется посстоянно повышать тонус кожи (визуально «поры» будут менее растянутыми). Это можно добиться, проводя ежедневный массаж кубиками льда. В условиях косметологиеских клиник для улучшения рельефа кожи используют поверхностные и срединные химические пилинги, лазерную шлифовку, мезотерапию.


Питання від Кристинка 08.05.13 14:31

Ирина, какой уход Вы посоветуете для комбинированной кожи лица?

голосувати голосів: 4
Ответ от Ирина Котова 17.05.13 13:23

Комбинированная кожа требует и комбинированного ухода. Если такая кожа представленная участками жирной и нормальной кожи, то такая кожа нуждается в тщательном очищении, использовании подсушивающих и матирующих кремов в области Т-зоны и питании участков нормальной кожи. 2 раза в неделю можно использовать скраб, делать очищающие, поросуживающие, пластифицирующие и альгинатные маски. Если речь идет о комбинации жирной Т-зоны и участков сухости в области щек, то ухаживать за такой кожей необхододимо с осторожностью. Процесс очищения не должен быть агрессивным. На область Т-зоны используют матирующие крема, крема с АНА- кислотами. В области щек — увлажняющие средства, причем в зимний период времени их текстура должна быть достаточно плотной. Различные скрабы и эксфолианты можно использовать только в Т-зоне, равно как и различные подсушивающие и порсуживающие маски.


всі питання

Питання від Алеся 08.05.13 12:59

Добрый день, я заметила, что selebritis на фото отличаются от обычных людей ровностью цвета кожи лица. Какими простыми народными средствами такого эфекта можно достичь? И возможно ли вообще? Спасибо!

голосувати голосів: 4

Питання від Смирнова Наталья 08.05.13 13:59

Здравствуйте.У меня на животе после кесарево шрам 1 мм в толщину и 10 см в длину, ему уже 6 лет. можно ли с помощью лазера у вас его удалить? За сколько процедур? С уважением Наталья.

голосувати голосів: 4
Ответ от Ирина Котова 17.05.13 13:24

Лазерная шлифовка, действительно, позволяет сгладить рубцовую ткань, сделать шрам менее заметным. Процедуры, как правило, выполняются до клинического результата и проводятся 1 раз в месяц. Количество процедур в каждом контекретном случае определяется качеством кожи пациента, глубиной и структурой рубца.


Питання від Каринка 18.04.13 16:47

Добрый день! Скажите с какого возраста нужно начинать пользоваться кремом для лица и для глаз

голосувати голосів: 3

Питання від Юля 08.05.13 14:27

Как летом можно скрыть веснушки? Или может их можно как-то убрать полностью?

голосувати голосів: 3

Питання від Наталья 19.04.13 13:47

какие обязательные процедуры нужны для сухой кожи лица: -нужно ли каждый день пользоваться кремом если смываю макияж ежедневно молочком -можно ли умываться мылом (гелем) для лица? - как часто нужно делать маски и какие жирные ил иувлажняющие

голосувати голосів: 3

Питання від Настя 08.05.13 13:56

Вы работаете только в России? Есть представительства в Украине? Сложно выбрать врача, которому можешь доверить свое лицо. Посоветуйте хорошую клинику в Украине, пожалуйста.

голосувати голосів: 3

Питання від Илона 08.05.13 14:05

Скажите пожалуйста какие самые эффективные процедуры от купероза?

голосувати голосів: 2

Питання від Иванна Ручковская 08.05.13 14:01

Здравствуйте! Мне 27 лет. Хочу сделать контурную пластику. Какие есть противопоказания к данной процедуре. На какое время остается эффект, нужна ли коррекция со временем? Какие гарантии даете?

голосувати голосів: 2

Питання від Евгения М. 08.05.13 13:17

Ирина, Вы уже практикуете много лет, какой у Вас был самый сложный случай лечения? Интересен уровень сложности и результат манипуляций.

голосувати голосів: 2

Питання від Лиля 25.04.13 11:39

Скажите пожалуйста как можно избавится от черных точек?

голосувати голосів: 2

Питання від Александр 08.05.13 13:58

Есть ли центры по обучению косметологическому искусству с применением лазерного омоложения или лазерной шлифовки кожи?

голосувати голосів: 2

Питання від Лена 25.04.13 11:41

Как лучше поддерживать состояние кожи лица после чистки пор, чтобы она вновь не вернулась в прежнее состояние?

голосувати голосів: 2

Питання від Юлия 26.04.13 15:38

скажите пожалуйста, как правильно выбрать своего косметолога?

голосувати голосів: 1

Питання від Каринка 18.04.13 16:48

Морщины на лбу - профилактика есть какая то, я во сне хмурюсь что делать((

голосувати голосів: 1

Питання від Ольга 11.10.13 15:12

Здравствуйте! Подскажите, что можно сделать с бровями, если татуаж был нанесен не по моим бровям, соответственно моих бровей сейчас практически нет, они и плохо растут уже, и не нужны, на одной еще как то совпадают с бровью, на другой брови татуаж выше моей брови. Мне очень бы хотелось нормальные естественные брови, как когда то они были, хоть они были и короткими, что вы можете посоветовать? Спасибо!

голосувати голосів: 0

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua