MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
огляди

новини

Не стало золотого голосу Росії…

Не стало золотого голосу Росії. На 81 році життя, в середу, 1-го липня пішла з життя Народна артистка СРСР Людмила Зикіна. Все своє довге прекрасне творче життя вона присвятила своїй країні, своєму народові, пісням. Напевно, немає на пост-радянському просторі такої сім'ї, в якій би не знали і не чули чарівливий голос російської співачки. Її потужний голос звучав по всьому світу, в Європі, Америці, Канаді, Японії, Індії, Китаї... Співала вона і на майданчиках великих стадіонів, на помостках бойових машин під час бойових дій в Афганістані і маленьких сільських клубах. Вона нагороджена орденами і медалями багатьох країн, де їй доводилося виступати. Її голос не знав кордонів.

«Це завжди були пісні через серце, що характерно російській людині, російській культурі, російській музиці, - такі слова злетіли з вуст в адресу Людмили Зикіної від Дмитрія Хворостовського.- Як у Тургєнєва – коли людина співає, пропускаючи через серце, поглинаючи усіх нас».

У неї були грандіозні плани. Не дивлячись на свій вік, вона планувала зробити грандіозне турне Росією... Але... все одно, турне відбудеться - на згадку про немеркнучий талант Зикіної погодилися співати її друзі.

Неможливо заповнити таку втрату. Такі зірки, можливо, народжуються раз на століття. Народна артистка СРСР буде похована 4 липня на Новодівичому кладовищі у Москві.
Всi новини

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua