MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
новини

статті

новини

Ну і Соня…

Софія Ротару
Написане наступне можна розцінювати як VIP-скандал. За фразою "вері імпотент персон" цього разу стоїть фігура нашої співвітчизниці Софії Ротару.
Історія видатного конфлікту лежить в претензії Софії Михайлівни до свого колишнього (вже) концертного директора Ольги Коняхіної. Після цього, вона знаходиться в міжнародному розшуку. Співачка звинуватила свого директора в розкраданні грошових коштів на суму 300 000 євро.Нібито, приховала надані співачці гонорари, за гастрольний тур Росією. На думку співачки, пані Коняхіна належну суму привласнила собі.
Було складено відповідне пред'явлення в прокуратуру Російської федерації. Але...
Столична прокуратура прийняла позов мега-діви, у свою чергу, зобов'язала ОБЕП ГУВС Москви розібратися, звідки така невідповідність... Звідки взялися такі астрономічні гонорари за концерти, коли в документах фігурують цифри, зменшені, як мінімум, на порядок. В результаті інциденту стало питання, чи сплатила Ротару податок із суми 300 000 євро в скарбницю Російської Федерації?
Питання залишається відкритим... Правоохоронні органи не можуть вийти на зв'язок з Софією Ротару. За останніми даними, вона дистанціювалася від розпитів російського правосуддя в рідній Україні.
Всi новини

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua