MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

новини

Швидкий метод схуднути до Нового року

Снігурка
Залишилося трохи більше місяця до початку Нового року. Пора б вже замислитися про модну тигрову сукню для святкової ночі. Але зайві кілограми не дозволяють цього зробити. Отже, існую прості експрес методи для швидкого схуднення.

1.Записати
Може це прозвучить якось дивно, але треба завести щоденник для запису усієї їжі, яку ми вживаємо упродовж усього дня. Просто чомусь з'їдений бутерброд перед сном дуже швидко забувається. Коли усе буде зафіксовано вималюється повна картина усіх ласощів, що створюють непотрібні кілограми.

2.Поділити
Покладіть на тарілку звичайну порцію їжі, а потім приберіть половину. Це називається "Зоровий обман". Начебто бачили повну тарілку, а з'їли половину. Також можна вибрати тарілку меншого розміру. З'їли одну порцію, означає за другою рука більше не потягнеться.

3.Забути
Від сьогодні солодкому, жирному більше немає місця у вашому будинку. Усе що ми приносимо в будинок, ми обов'язково з'їдаємо. Що тут і говорити: приємно лягти на канапку, включити телевізор і щось смачненьке пожувати. Відмовтеся від цієї звички.

4.Пити
Вода - це джерело здоров'я і краси. За півгодини до їжі випийте склянку звичайної (не газованої) води, це понизить апетит. Якщо ж Ви дуже страждаєте від надмірної ваги, тоді пийте від 2 до 2,5 літрів води на день. Дієтологи кажуть, що ожиріння виникає в наслідок порушення водно-сольового балансу.

5. Похвала
За кожен подвиг: уранішню зарядку, відмову від солодкого кладіть в скарбничку гроші або ж купуйте собі маленький подарунок.
Всi новини

коментарі

 
Галина | 20.11.09 21:54

Очень правильно с точки зрения психологии. Думаю такой способ очень действенным.

Гость | 20.11.09 10:38

Что уже не выдумывают, а не легче пойти на действительно стоящее внимания занятие для похудения и не только похудения а й самочувствие будет отличным.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua