MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

огляди

Актуальні прикраси літнього сезону 2013

Модні прикраси 2013
Як і раніше, цього літа в моді еклектика (іншими словами, змішування стилів), тому складно чітко виокремити кілька модних тенденцій в прикрасах, але ми, все ж, спробуємо. Їх досить багато і одна плавно перетікає в іншу. Єдиний тренд, який не залишає жодних сумнівів — це значні розміри біжутерії. Великі яскраві прикраси і складні моделі з безліччю деталей будуть більш ніж до речі.

крупні прикраси 2013

Що стосується матеріалів, краще за все обирати натуральні: шкіру, метал, дерево, каміння. Приміром, перли трапляються всюди: і в намисті, і в браслетах, і в прикрасах для волосся. Вічна класика, як ніяк.

перли в прикрасах 2013

Хіт сезону — масивні прикраси на шию, зокрема, кольє, підвіски, намисто. Окремий пункт — це гламурні масивні ланцюги. Найчастіше ці грубі аксесуари виконані з жовтого металу. Досить несподівані їх поєднання разом з ніжним перловим намистом.

масивні ланцюги в прикрасах 2013

Дуже розкішний вигляд мають й інші прикраси золотистих і жовтих металевих відтінків. Їх представлено в дизайнерських колекціях вдосталь. Не дарма золото є найпопулярнішим з металів.

золото в прикрасах 2013

Яскравим штрихом металевої та іншої біжутерії є шипи. Дизайнери не втомлюються нам доводити, що навіть шипи і металеві заклепки можуть бути елегантними. Ну що ж, вони прямо-таки “гостромодні” і трапляються в сезоні весна-літо 2013 буквально всюди.

шипи в прикрасах 2013

Не менш затребувані цього літа і геометричні форми. Вони вигідно доповнюють широко поширені геометричні принти на одязі, взутті і аксесуарах. Як то кажуть, просто і зі смаком. Геометрія проникла в світ прикрас ще в 60-х, і відтоді вона часто опинялася на піку популярності.

геометрія в прикрасах 2013

У пошані нині й етнічний стиль у сучасній обробці. Поєднання культур і стилів часто можна споглядати в екзотичному і навіть зухвалому вигляді. У будь-якому разі, такі прикраси виглядають дуже колоритно.

етніка в прикрасах 2013

Також не можна не відзначити і квіткову тематику. Квіти та флористичні мотиви просто мегапопулярні! Причому, що натуральніший вигляд мають такі деталі, то краще. Вони трапляються найрізноманітніших розмірів, відтінків і форм. Такий-собі гімн жіночності.

квіткові прикраси 2013

Ще одне досить романтичне віяння — морська тема. Морські зірки, черепашки, кристали, бірюзові відтінки, просочені духом моря... Це, напевно, і є найбільш літня з тенденцій в прикрасах.

морська тематика в прикрасах 2013

Чудово привертає увагу і прозора біжутерія. Вона теж є незаперечним хітом. Прозорі кольє, браслети і кільця дуже вишукані, милі, стильні і поєднуються з доволі різними стилями одягу.

прозорі прикраси 2013
Автор: Анна Иваненко
Всi огляди

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua