MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
оглядитовари

Bijoute
113 грн.
Брошка BH211


Blue Dolphin
197 грн.
Брошка


Chantaje
115 грн.
Сережки 05ER123
Bijoute
100 грн.
Сережки Bijoute F686
Bijoute
120 грн.
Брошка Bijoute Z12856


Bijoute
241 грн.
Кольє Bijoute X17432


Bijoute
255 грн.
Кольє Bijoute CBR029
огляди

Актуальні прикраси літнього сезону 2013

Модні прикраси 2013
Як і раніше, цього літа в моді еклектика (іншими словами, змішування стилів), тому складно чітко виокремити кілька модних тенденцій в прикрасах, але ми, все ж, спробуємо. Їх досить багато і одна плавно перетікає в іншу. Єдиний тренд, який не залишає жодних сумнівів — це значні розміри біжутерії. Великі яскраві прикраси і складні моделі з безліччю деталей будуть більш ніж до речі.

крупні прикраси 2013

Що стосується матеріалів, краще за все обирати натуральні: шкіру, метал, дерево, каміння. Приміром, перли трапляються всюди: і в намисті, і в браслетах, і в прикрасах для волосся. Вічна класика, як ніяк.

перли в прикрасах 2013

Хіт сезону — масивні прикраси на шию, зокрема, кольє, підвіски, намисто. Окремий пункт — це гламурні масивні ланцюги. Найчастіше ці грубі аксесуари виконані з жовтого металу. Досить несподівані їх поєднання разом з ніжним перловим намистом.

масивні ланцюги в прикрасах 2013

Дуже розкішний вигляд мають й інші прикраси золотистих і жовтих металевих відтінків. Їх представлено в дизайнерських колекціях вдосталь. Не дарма золото є найпопулярнішим з металів.

золото в прикрасах 2013

Яскравим штрихом металевої та іншої біжутерії є шипи. Дизайнери не втомлюються нам доводити, що навіть шипи і металеві заклепки можуть бути елегантними. Ну що ж, вони прямо-таки “гостромодні” і трапляються в сезоні весна-літо 2013 буквально всюди.

шипи в прикрасах 2013

Не менш затребувані цього літа і геометричні форми. Вони вигідно доповнюють широко поширені геометричні принти на одязі, взутті і аксесуарах. Як то кажуть, просто і зі смаком. Геометрія проникла в світ прикрас ще в 60-х, і відтоді вона часто опинялася на піку популярності.

геометрія в прикрасах 2013

У пошані нині й етнічний стиль у сучасній обробці. Поєднання культур і стилів часто можна споглядати в екзотичному і навіть зухвалому вигляді. У будь-якому разі, такі прикраси виглядають дуже колоритно.

етніка в прикрасах 2013

Також не можна не відзначити і квіткову тематику. Квіти та флористичні мотиви просто мегапопулярні! Причому, що натуральніший вигляд мають такі деталі, то краще. Вони трапляються найрізноманітніших розмірів, відтінків і форм. Такий-собі гімн жіночності.

квіткові прикраси 2013

Ще одне досить романтичне віяння — морська тема. Морські зірки, черепашки, кристали, бірюзові відтінки, просочені духом моря... Це, напевно, і є найбільш літня з тенденцій в прикрасах.

морська тематика в прикрасах 2013

Чудово привертає увагу і прозора біжутерія. Вона теж є незаперечним хітом. Прозорі кольє, браслети і кільця дуже вишукані, милі, стильні і поєднуються з доволі різними стилями одягу.

прозорі прикраси 2013
Автор: Анна Иваненко
Всi огляди

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua