MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
товари

огляди

Чоловічі сумки — елемент сучасного стилю

Чоловік із сумкою
Сьогодні вже немає нічого дивного в тому, що чоловіки носять сумки. Звичайно, сумка не так важлива для чоловіка, як для жінки. проте, ходити з портфелем чи барсеткою набагато зручніше, аніж носити все в карманах чи пакетах. Все залежить від сфери діяльності чоловіка, по цьому і визначається тип сумки для кожного випадку.

Давно минув той час, коли сильна стать ходила з однаковими сумками. Якщо Ви хочете зробити приємне своєму коханому і подарувати йому таку річ, необхідно розібратися у всіх нюансах чоловічого аксесуару. Чоловікам же просто необхідно знати, яку сумку і з чим носити.

Найкласичніша чоловіча сумка — це портфель. Колись наші батьки також носили портфелі. Щоправда, вони були дуже жорсткими і прямокутними. Сьогодні ж вироби набагато м'якіші й зручніші в носінні. Єдине, що не помінялося з тих років, так це орієнтири для вибору. Наприклад, портфелі для документів і паперів повинні бути з твердими перегородками — Wanlima 490-45 .

Портфель Wanlima

Також, для таких випадків бажано, щоб портфель закривався на кодовий замок. Ще один вид портфелів — м'якіші аксесуари, схожі на чоловічі сумки. Різниця полягає в тому, що в них більше додаткових відділень для документів, безліч кишеньок для ручок, візитівок, ключів, пластикових карт, мобільного телефону — Wanlima 147-5 . Такі портфелі носять лише з одягом ділового або класичного стилю.

Портфель

Сумка поштаря перекочувала від професії листоноші в широкі маси споживачів. Така сумка підходить для щоденного носіння. Відмінна особливість — її потрібно носити на ремінці через плече. Шкіряні сумки гармонійно поєднуються з образом людей, які носять одяг в стилі casual — ARMANI .

Портфель чоловічий ARMANI

Дорожну сумку просто необхідно мати кожному чоловікові, оскільки навряд чи знайдеться хоч би один представник сильної статі, який нікуди не їздить. Тут вибір залежить від індивідуальних уподобань, а також матеріалу з якого виготовлена сумка. Безперечно, шкіра — це стиль і актуальність. Але тканинна сумка більш практична і зручна для частих поїздок. Наприклад, сумка Wanlima 184009 . Такі сумки поєднуються з будь-яким стилем.

Сумка Wanlima

Сумка-чохол трохи менша за сумку-листоношу, також носиться через плече. Але з такою на ділову зустріч не підеш, вона створена для решти випадків — DOLCE&GABBANA .

Портфель чоловічий DOLCE&GABBANA

Тote bag — це прототип великої жіночої сумки. Такий аксесуар виготовлений з тканини і підходить для щоденних потреб, наприклад, для походу в магазин. Шкіряний формат tote відмінно вписується і в бізнес-гардероб. Смука може бути шоколадного або чорного кольору з масивними ручками — LOUIS VUITTON . Багато українських і світових зірок носять такі сумки.

Сумка LOUIS VUITTON

Барсетки — це своєрідний клатч для чоловіків. Вони дуже підходять для тих чоловіків, які не носять з собою документи та папери формату А-4. Як правило, вони мають багато функціональних кишеньок і кодовий замок. Такий вид сумки є більш універсальним, оскільки існують різні їх види, наприклад, на ремінці і без. І не варто думати, що їх носять лише бізнесмени. Узяти наприклад, барсетку Wanlima , яка поєднується з будь-яким стилем.

Барсетка Wanlima

І більш класичний варіант — Wanlima 490-28 .

Барсетка

Тож, при виборі головне керуватися функціональністю сумки і стилем Вашого одягу.
Автор: Ольга Таран
Всi огляди

коментарі

 
Гiсть | 03.11.09 11:36

Да тока не всем мужчинам нравяться сумки, кошельки, любят по кормана распихать всё что у н их есть.

Гiсть | 29.10.09 11:39

Из выше перечисленного мне больше всего понравилась барсетка.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua