MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
товари

огляди

Чим більше – тим краще: модні прикраси 2014

модні прикраси 2013
У цьому сезоні на світових подіумах панує стилістичний безлад. Chanel, Givenchy, Fendi, Saint Laurent, Chloе, Dolce & Gabbana керуються одним правилом: «Чим більше – тим краще!». Масивність проявляється в усіх без винятку прикрасах 2014.

Аксесуари 2014 – головні особливості
• масивність (дизайнери використовують крупні багатошарові ланцюги, кольє, браслети);
• гранж, панк-рок (кафи, пірсинг, шпильки у вухах);
• етно-символіка (мотиви, що асоціюються з африканськими країнами);
• вінтаж;
• використання напівдорогоцінних каменів.

Модні браслети 2014
Браслети представлені практично в усіх колекціях сезону. Як і в минулому році, популярні парні браслети – ідентичні прикраси на обох руках. Такий принцип використовували Fendi, Giambattista Valli, Saint Laurent, Chanel.

Roberto Cavalli браслет Roberto Cavalli браслет 2 Roberto Cavalli браслет 3
Roberto Cavalli

Bottega Veneta браслет шанель Gucci браслет
Bottega Veneta, Chanel, Gucci

Giambattista Valli Hermès Manish Arora
Giambattista Valli, Hermеs, Manish Arora

Каблучки
Осінь-зима 2013-2014 відрізняється справжньою пристрастю до гігантських масивних каблучок. Ще один тренд – незвичайна форма прикрас. Дизайнери пропонують нам носити цілі комплекси каблучок, об'єднаних однією ідеєю. Alexander McQueen доповнив каблучки невеликими напальчниками зі шкіри. Chloе і Dior, за традицією, інкрустували каблучки 2014 дорогоцінними каменями.

Alexis Mabille 2 Хлое Диор
Alexis Mabille, Chloе, Dior

Сережки
Тут дуже активно проявилася тяга до гранжу і панк-року. Дизайнери надають перевагу масивним, грубим варіантам сережок: популярними залишаються кафи і сережки-люстри. Сережки обов'язково повинні мати «неформатний» вигляд: величезний візантійський хрест у Dolce & Gabbana, колючий дріт Rodarte, агресивні кафи Chloе, сережки у вигляді цвяхів в стилі панк-рок у Versace.

Dolce & Gabbana Dolce & Gabbana 2 Dolce & Gabbana 3
Dolce & Gabbana

Ralph Lauren 4 Ralph Lauren 2 Ralph Lauren 3
Ralph Lauren

Громіздкі кафи з грубого металу мають дуже агресивний вигляд, повністю обвиваючи вушну раковину. Є і більш стримані моделі, які підходять для вечірніх суконь. Крім того, в цьому сезоні дизайнери пропонують носити тільки одну сережку, залишивши друге вушко без «напарниці».

Jean Paul Gaultier Roberto Cavalli 2 Versace 3
Jean Paul Gaultier, Roberto Cavalli, Versace

Кольє
Популярні масивні, багатошарові і багатоярусні кольє. Michael Kors пропонує нам використовувати один великий ланцюг. Cеline і Gucci надали перевагу більш традиційним моделям, які мають вигляд великих напівдорогоцінних каменів або дрібних кристалів. Багатошарові нитки з підвісками в етно-стилі також у тренді.

Christopher Kane Версаче колье Ральф Лоран
Christopher Kane, Versace, Ralph Lauren

Jean Paul Gaultier пропонує носити кольє-пластрони з металевих пластин у стилі панк-рок. Ну а дизайнери Lanvin згадали 90-ті, доповнивши свої кольє з ланцюгів підвісами із написами «love», «hello», «cool» тощо.

Lanvin колье Lanvin колье 2 Lanvin колье 3
Lanvin

Oscar de la Renta Lanvin підвіс Anna Sui
Oscar de la Renta, Lanvin, Anna Sui

Важливо пам'ятати про пропорційне поєднання прикрас. Якщо ви обираєте величезне масивне намисто і крупні сережки, будьте готовими до «сюрпризів»: нагромадження великої за розмірами біжутерії може «обрізати» шию.

Брошки
Emanuel Ungaro, Dries Van Noten, Lanvin продовжують експлуатувати тему «комах» у дизайні модних брошок. В холоди модельєри пропонують носити на своєму одязі різноманітних ящірок, жучків, павучків і метеликів. Чому анімалізм уже котрий сезон викликає такий інтерес у світових дизайнерів, залишається загадкою.

Dries Van Noten брошка Унгаро брошка Lanvin брошка
Dries Van Noten, Emanuel Ungaro, Lanvin

Модні прикраси для зими 2014: матеріали
Гранж і вінтаж – це, мабуть, найбільш популярні стилі модної біжутерії 2014. Прив'язка до конкретної часової епохи проявляється і в дизайні прикрас, і у матеріалах. Дизайнери використовують натуральні і штучні матеріали: шкіру, замшу, деревину, хутро, напівкоштовні камені.

Сплави часто імітують дорогоцінні метали і, до речі, мають достойний вигляд. Шкіру і замшу використовують у рамках гранжевого стилістичного напрямку і панк-року.

Fendi Giorgio Armani Nina Ricci
Fendi, Giorgio Armani, Nina Ricci

Деревину та хутро у цьому сезоні записали до категорії екзотичних матеріалів, які використовують для етно-прикрас в африканському стилі.

Veronique Branquinho Vivienne Westwood Donna Karan 1
Veronique Branquinho, Vivienne Westwood, Donna Karan

Напівдорогоцінне каміння – найпоширеніший тренд сезону. Дизайнери інкрустують свої творіння необробленою яшмою, топазом, опалом, малахітом, аметистом.
Всi огляди

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua