MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
товари

огляди

Дорожня сумка на всі випадки життя

Модна дорожня сумка
Начебто нічого і зайвого не брали... а сумок в коридорі стоїть багато. Вам, знайома ця ситуація? Відпустка, відрядження або Ви вирішили помандрувати — для цього необхідно заздалегідь подумати про дорожню сумку. Адже сумка подорожуватиме разом з Вами, тому вона має бути зручною, щоб створювати вам гарний настрій. Як же вибрати зручну і головне компактну сумку?

Відомі нам валізи діляться на великі, маленькі й середні. Якщо вибирати середній розмір, то він ідеально підійде для подорожі літаком, на автомобілі і в поїзді. Головна перевага валіз — місткість і компактність. Найлегші валізи виробляються з тканини, потім пластикові валізи.

Провідний світовий бренд Wanlima представляє дорожні сумки на будь-який смак. Ультрасучасна валіза Wanlima підкреслить Ваш неповторний образ.

Стильна валіза Wanlima

Головне, що це високоякісна валіза. Вам не потрібно буде навіть прасувати одяг, тому що у ньому вона буде, як у шафі.

Дорожні сумки

Якщо ж Вам необхідна універсальна річ, тоді зупиніть свій вибір на дорожніх сумках. Сучасні сумки дуже практичні і не потребують особливого догляду. За якими критеріями необхідно вибирати таку сумку? По-перше матеріали для виготовлення варіюються від шкіри до практичнішого шкірзаму. Але, найпрактичніший — це синтетичний матеріал, який не боїться сонця і води, він просто переться і швидко висихає.
Наприклад картата сумка Wanlima дор.1145 виготовлена з міцного поліестру, який прослужить не один десяток років.

дорожня сумка

Або ж темна сумка для частих подорожей Wanlima дорожня 134018 .

чорна дорожня сумка

По-друге, обов'язковий критерій, на який варто звернути пильну увагу, — це ручки сумки. Вони мають бути широкими з міцного жорсткого матеріалу, такі як в сумки Wanlima 384005 .

стильна дорожня сумка

Також якість дорожніх сумок підтверджує наявність твердого жорсткого дна, що забезпечує стійкість вашого багажу — сумка Wanlima 0045-16 .

Сумка Wanlima

Візки

Це просто ідеальна сумка для тих, кому потрібно перевозити багато речей, наприклад для родинного відпочинку. Такий вид сумок надкомпактний і зручний. При цьому вага багажу стає в два рази меншою, адже він на коліщатках. На них і потрібно звертати увагу. Продукція компанії Wanlima радує відмінною надійністю, адже колесна система візків виготовлена за новітніми технологіями — Wanlima 0045-25 .

Зручний візок

Також важливі ручки візка. Вони мають бути зручними і практичними, висуватися на ту довжину, яка підійде Вам. Якщо ж Вам потрібний візок для ділових поїздок, тоді рекомендуємо зупинити свій вибір на стильній моделі — візок Wanlima 0518-16 .

Чорний візок Wanlima

Пристрасним любителям подорожей підійде комплект з дорожніх сумок. Потім Ви без проблем зможете обрати модель, саме того розміру, який необхідний — візок Wanlima 2165-18 .

Набір сумок

Сподіваємося, що Ваша подорож принесе масу приємних пригод. І головне, не забувайте, що сумка — це важлива річ вашої поїздки!
Автор: Ксенія Ісаєва
Всi огляди

коментарі

 
Гiсть | 17.09.09 16:27

Если бы я выбирала сумку, то обязательно вместительную, но в тоже время удобную в транспортировке, и на колесиках, а то я вечно так нагружу сумку, что потом поднять ее не могу. По типу Wanlima дор.1145.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua