MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
оглядитовари

огляди

Колір постілі змінює життя

Ви знали, що колір постільної білизни сильно впливає на сон і настрій? Звичайно, всі кольори мають певний вплив на психічний стан людини, тому вони позначаються на загальному самопочутті. До того ж вчені давно довели факт кольоротерапії, згідно якого кожен колір по-своєму може впливати на стан здоров'я. Така наукова інформація дозволяє нам використовувати кольори на користь, щоб свідомо керувати настроєм. І чом би не використовувати цей ефективний інструмент на території свого ліжка?

Цікаво, але колірні переваги у виборі постільної білизни відбиваються в національних традиціях різних країн світу. Так, американці віддають перевагу білизні білого кольору, японці — рожевого, англійці — жовтого. Краще спочатку розібратися яку дію несе певний колір і лише потім робити вибір постільного комплекту.

Постільна приналежність

Білий колір несе душевну рівновагу, спокій, комфорт. Це класичний колір постільної білизни, який символізує чистоту. Він приносить позитивні і легкі сни.

білий постільний набір

От чорний колір досить таки важкий для психіки. Не радиться вибирати виключно чорну постіль — краще розбавити його іншими яскравими кольорами. Дуже стильно виглядає чорна постіль, якщо її розбавити величезними яскравими авангардними малюнками.

чорний набір постілі

Покращує кровообіг, розігріває тіло, стимулюючи всі органи і нервові закінчення — червоний колір. Така постіль здатне запалювати всі сокровенні відчуття і пристрасть, тому вона не дуже підходить для відпочинку.

червона постіль

Колір чуттєвості і задоволення, який активізує сексуальне бажання — це помаранчевий колір. На відміну від червоного він не викликає жодного дискомфорту, дозволяючи розслабитися і відпочити під час сну.

оранжевий постільний набір

Жовтий сприятливо впливає на зони печінки, шлунку, підшлункової залози і жовчного міхура. Також він здатний повернути бувалу активність організму. Він приносить радість і позитивний настрій. Така постіль – найкращий вибір для дітей.

постільна білизна

Заспокійливим ефектом володіє зелений колір, але, і в той же час, він будить внутрішню силу організму. Це найсприятливіший колір для постільної білизни, оскільки він дозволяє психіці заспокоїтися і відновитися внутрішнім силам організму.

комплект білизни

Тиша, прагнення, відчуття безпеки, споглядання — все це блакитний колір. Також він впливає на нервові клітини, спинний і головний мозок. Згідно зі стародавньою наукою фен-шуй блакитний безпосередньо асоціюється з водною стихією.

блакитний набір постілі

Колір змін, трансформації, магії і чаклунства — це фіолетовий. Він символізує з'єднання матеріального і духовного світу, тобто людини, що перебуває у пошуках істини. У постільній білизні фіолетовий колір не має бути домінуючим, краще — як доповнення.

фіолетовий колір постілі

Стабільність і безпеку втілює коричневий колір. Постільна білизна цього кольору здатна дарувати справжній комфорт і відчуття захищеності.

постільний набір Le Vele
Всi огляди

коментарі

 
Гiсть | 02.01.12 01:13

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua