MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
оглядитовари

огляди

Ковдра. Обираємо найкращу

вибір ковдри
Ковдра – це домашня річ, без якої неможливо обійтися ні взимку, ні влітку. Виріб забезпечує нам повноцінний відпочинок, допомагає розслабитися після важкого робочого дня і заснути, забувши про всі проблеми. Але ось невдача – не всі ковдри однаково хороші. І, часом, неправильно дібравши цю постільну річ, можна промучитися цілу ніч і зовсім не відпочити.

Для того, щоб вдало дібрати ковдру, варто знати кілька нюансів. Різновиди виробів, їхні корисні властивості та недоліки, матеріали, з яких вони виготовляються – все це має значення. Почати слід із найголовнішої класифікації ковдр. Умовно їх можна поділити на сезонні – літні, зимові та придатні для будь-якої пори року. Важливо пам'ятати, що під правильно підібраною ковдрою в жаркий час не душно, а взимку – не холодно. Саме тому, гарний виріб має забезпечувати високу теплопровідність і природну циркуляцію повітря.

Виділяють такі типи ковдр, як стібана, каростеп і касетна. Перший різновид – це порівняно дешевий виріб, наповнювач у такій ковдрі постійно «мігрує», через це утворюються порожнини та грудки. Каростеп – ковдра дуже схожа на стібану, по всій поверхні проведена строчка у вигляді малюнка. Цей різновид відрізняється високою теплоізоляцією і якістю. Касетна ковдра – найдорожча і надійна. Вона складається із секцій (касет), не пропускає наповнювач і добре утримує тепло.

Залежно від наповнювача, ковдри також діляться на кілька типів. Пухова ковдра відрізняється легкістю, м'якістю, довговічністю і пружністю. Під таким виробом не холодно взимку і не жарко влітку.

фото одеяло кассетное легкое ОПЭБ 1 - 3 ОШ

Правда, також є й недоліки. У пухових ковдрах можуть завестися пилові кліщі, шкідливі для здоров'я, а пух швидко вогшає. Дуже популярні ковдри з гусячого пуху, качиного, пуху водоплавної птиці, а також пуху гагари.

фото одеяло стеганое ОПП 2 - 3

Вовняна ковдра найкраще зберігає тепло. Виріб довговічний і легкий, добре вбирає вологу і швидко вивітрює її.

фото распродажа!!! Одеяло Идеал

фото одеяло «Руно» - облегченное

Вовняні ковдри діляться на стібані та пледи. Стібані відрізняються теплотою і підходять для використання взимку. Пледи ідеальні для літа. Як правило, вони виготовляються з овечої, верблюжої, козячої вовни, а також більш рідкісних видів, наприклад, тонкорунної вовни новозеландського мериноса.

фото одеяло стеганое ОШОС 4 - 1

Синтетичні ковдри часто наповнюють синтепоном, силіконом або силіконізованим волокном. Такі вироби довговічні, не спричиняють алергії, придатні для машинного прання. Правда, вони не дуже теплі і, часом, погано вбирають вологу.

фото одеяло стеганое ОХ 3 - 3

Антиалергенні ковдри мають різні корисні та лікувальні властивості. Особливо, якщо ковдра виготовлена із шовку. Виріб чудово зберігає тепло і добре вбирає вологу.

фото одеяло «Фаворит» - стандарт

Більше того, доведено, що шовкова антиалергенна ковдра перешкоджає розвитку артриту, ревматизму, захворювань серцево-судинної системи та шкірних недуг. Правда, ковдри з натурального шовку дуже дорогі та елітні.

фото одеяло ODSH

Ковдри для дітей слід обирати з особливою обережністю та увагою. За словами фахівців, найкращою дитячою ковдрою є вовняна ковдра. Для маленьких і вже рухливих малюків підійде легкий і великий виріб. Також вважається, що добре мати дві ковдри для дитини – зимову та літню.
Автор: Олена Яцик
Всi огляди

коментарі

 
Марина | 28.10.11 09:35

нашла оптимальное решение для зимы и лета - одеяло EcoBlanc 4Seasons, если не ошибаюсь, торговая марка Restline.особенность в том, что оно состоит из двух одеял, которые скрепляются кнопочками. так что можно выбирать оптимальную теплоту. к тому же, такой комплект очень економичен. на днях как-то похолодало, вот думаю пора пристегнуть второе одеяло:)

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua