MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
оглядитовари

огляди

Купуємо шкільний рюкзак за всіма правилами

шкільний рюкзак
Скоро закінчиться літо, а це означає, що пора готуватися до шкільного сезону. Як першокласнику, так і старшокласнику потрібно буде купити багато шкільного приладдя, але найголовніше з них – шкільний рюкзак. Чому? Купівля ранця або рюкзака - дуже відповідальна справа, оскільки це впливає на здоров'я дитини та її безпеку.

Рюкзаки та ранці бувають різні

Ранець і рюкзак мають суттєві відмінності. У першого варіанту – корпус твердий, у другого — з м'якою спинкою. Жорстка спинка ранця захищає спину дитини, не дозволяючи вазі вмісту тиснути на хребет школяра. Твердий корпус дозволяє правильно розмістити речі в ранці: тверді — ближче до спини, з боків навантаження має бути однаковим. Також такий корпус дозволяє зберегти всі речі цілими та неушкодженими, наприклад, якщо ваша дитина вирішить спуститися на ранці з гірки.

шкільний ранець

портфель шкільний

Рюкзаки також мають певні істотні відмінності. У продажу є два види: звичайні рюкзаки та сумки-рюкзаки. Останнім часом виробники випускають моделі 2 в 1 – «ранець+рюкзак». Це найкращий вибір для батьків, оскільки, крім безпеки, такі моделі відрізняються широким вибором, як за кольором, так і за фактурою і функціональностю. Технологія виробництва сучасних шкільних ранців від брендів KITE, TIGER FAMILY, Garfield, дозволяє значно знизити вагу виробу і вибрати унікальний дизайн. Багато фахівців навіть не можуть відрізнити рюкзак з ортопедичною спинкою від ранця з м'яким корпусом. Якщо в рюкзаку тверда ортопедична спинка, його сміливо можна купувати. Отже, який же він все-таки ідеальний рюкзак?

шкільний рюкзак для дівчаток

рюкзаки для хлопчиків

Не книги, а здоров'я дитини

Вибираючи шкільний рюкзак, важливо звертати увагу на кількість відділень, а також на компактність виробу. Дуже важливю є якість швів, міцність матеріалу, ну і, звичайно ж, дизайн та колір. Але найголовніше – це вага, наявність твердої спинки і бажано наявність світловідбивних елементів. Педіатри рекомендують: оптимальна вага шкільного рюкзака не повинна перевищувати один кілограм. Вага зі вмістом не повинна бути більшою за 10% від ваги дитини, це приблизно — 2-3 кілограми. Саме, тому дуже важливо перевіряти і викладати всі непотрібні речі з шкільного портфеля.

шкільний рюкзак

ранець для школи

В асортименті товарів нашого інтернет-магазину є рюкзаки з ортопедичними спинками. Як ми вже зазначали, це найважливіший момент. Така спинка не тільки дозволяє впоратися з навантаженням на хребет дитини, але і допомагає формувати правильну поставу. Спинка повинна бути обтягнута м'якою тканиною, щоб дитині було зручно носити рюкзак. Найкраща ширина лямок — 4-5 см. Підкладка на спині, як правило, обтягується «дихаючою» тканиною, яка запобігає потовиділенню.

шкільні рюкзаки

шкільний портфель

Декілька слів щодо важливості дизайну

Рюкзак повинен бути прикрашений яскравими або світловідбиваючими елементами. Таке забарвлення робить дітей більш помітними для водіїв. Купуйте рюкзаки з безліччю оздоблювальних матеріалів — кольоровими вставками, яскравими малюнками та фурнітурою. Переконайтеся, що на рюкзаку як спереду, так і з боків є яскраве оздоблення.

шкільна сумка

Сучасний модельний ряд рюкзаків дозволяє вибрати красивий і, що важливо, цікавий варіант для Вашої дитини. Школяр повинен з задоволенням носити рюкзак. Бренди прикрашають рюкзаки улюбленими дитячими героями з мультфільмів та казок: мегапопулярними Hello Kitty, Spiderman, Barbie, Garfield.

дитячий рюкзак

ранец

У нашому інтернет-магазині Ви також можете купити шкільні пенали за найкращою ціною. Обирайте пенал відповідно до дизайну рюкзака, щоб отримати стильний комплект найважливіших речей для школяра.

шкільний пенал

пенал
Всi огляди

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua