MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
товари

Agnes B. Voyage
529 грн.
Штани Agnes B.Voyage 42


Agnes B. Voyage
488 грн.
Штани Agnes B.Voyage 245


Agnes B. Voyage
517 грн.
Штани Agnes B.Voyage 619


Agnes B. Voyage
446 грн.
Штани Agnes B.Voyage 1015


Agnes B. Voyage
545 грн.
Штани Agnes B.Voyage 1011


BARABATY
470 грн.
Штани BARABATY 1139
Dolce&Gabbana
1625 грн.
Штани Dolce&Gabbana 681


Dolce&Gabbana
922 грн.
Джинси Dolce&Gabbana 27


FRANKIE MORELLO
714 грн.
Джинси FRANKIE MORELLO 284


FRANKIE MORELLO
798 грн.
Джинси FRANKIE MORELLO 888


Gucci
706 грн.
Штани Gucci 1380


Roberto Cavalli
630 грн.
Джинси Roberto Cavalli 1382


Roberto Cavalli
630 грн.
Джинси Roberto Cavalli 1701


PAUL BLACK
294 грн.
Штани PAUL BLACK 1448


PAUL BLACK
386 грн.
Штани PAUL BLACK 1491


PAUL BLACK
300 грн.
Штани PAUL BLACK 1495


Robert Rodriguez
672 грн.
Штани Robert Rodriguez 54


Robert Rodriguez
672 грн.
Штани Robert Rodriguez 1050


Tesoro
288 грн.
Джинси Tesoro 408


Tesoro
288 грн.
Джинси Tesoro 412


Tesoro
196 грн.
Джинси Tesoro 414


Tesoro
288 грн.
Джинси Tesoro 431


огляди

Штани. Від шароварів до легінсів

історія брюк
Штани — це предмет одягу, без якого практично неможливо уявити сучасний гардероб. Виконані у найрізноманітніших відтінках і кольорах, штани можуть заміняти як повсякденний, так і офіційний одяг. Завдяки універсальності крою і матеріалам, з яких виготовляють цей елемент, їх одягають холодною зимою і спекотним літом.

Згідно зі словником, штани — це предмет верхнього одягу, що прикриває нижню частину тіла і коліна. У своєму класичному крої штани внизу досягають щиколоток або верхньої частини стоп і носяться на талії або стегнах. Для фіксації верхнього краю можуть використовуватися ремені, лямки, а також існують варіанти штанів із підтяжками. Сучасні моделі можуть мати найрізноманітніші форми.

Історія

Історія штанів почалася багато століть тому, коли стародавні люди стали заселяти холодні широти. Першими народами, які використовували штани щоб зігрітись, є скіфи, перси і германці. Щоправда, у їхньому гардеробі кожна штанина шилася як окремий виріб. Саме тому сьогодні в багатьох мовах назва цього одягу вживається лише у множині. Відомо, що в Стародавній Русі штани з'явилися вже в XI столітті. Щоправда, тоді вони називалися «порти» або «портки». Лише через кілька століть цими поняттями почали позначати нижню білизну або ж кальсони. Свою сучасну назву цей предмет одягу отримав у XVIII столітті і з тих пір набував усе більшої популярності. На відміну від Європи, Східні країни займалися виготовленням як чоловічих, так і жіночих моделей штанів. Для прекрасної половини людства тоді вони називалися «шаровари» і носилися переважно під сукнею або спідницею. Часто ними замінювали нижню білизну. У Японії широкі штани були розкішшю, тому простолюдинам забороняли їх носити. Виключенням були лише урочисті випадки, наприклад, весілля чи всенародні свята.

Різновиди штанів

На сьогодні асортимент штанів надзвичайно великий. Класичні моделі можна одягати як на офіційний захід, так і для повсякденної прогулянки. Вони роблять акцент на виграшних місцях жіночої фігури, а також підкреслюють індивідуальний стиль власниці такого одягу.

фото брюки Agnes B.Voyage 619

фото брюки Agnes B.Voyage 245

Модель галіфе — це штани, що облягають гомілки і розширюються на стегнах. Уперше така модель була винайдена французьким генералом Гастоном Галіфе, який і ввів їх до гардероба кавалеристів. Трохи пізніше галіфе перекочували і в інші армії. У 80-х роках минулого сторіччя ці штани стали елементом жіночого гардеробу, а трохи пізніше і чоловічого.

фото брюки Gucci 1380

фото брюки Robert Rodriguez 1050

Бриджі — короткі штани, переважно до колін, які щільно охоплюють ноги. Більше чотирьох століть тому такі моделі вважалися частиною стандартного чоловічого костюма. У той час їх також називали «кюлотами». Трохи пізніше бриджі стали невід'ємною частиною форми для верхової їзди, їх почали носити з високими чобітьми. З часом ці ж штани перетворилися на частину спортивної форми в американському футболі і бейсболі. Сьогодні бриджі вважаються одними з найпоширеніших різновидів літніх жіночих штанів.

фото джинсы Dolce&Gabbana 27

фото брюки PAUL BLACK 1448

Джинси — брюки зі щільної тканини з проклепаними з’єднаннями швів на кишенях. Відомо, що перша модель джинсів була виготовлена у 1853 році. Щоправда, тоді ці штани були частиною робочого одягу для фермерів. Завдяки конопляній парусині, з якої спочатку виготовлялися штани, джинси блискавично завоювали славу надзвичайно міцного і довговічного одягу. З часом коноплю замінили бавовною, що і до сьогодні є нормою. Звичні й улюблені жителями всієї планети блакитні штани відрізняються особливою універсальністю і комфортом. Їх можна одягати на вечірку, романтичне побачення і навіть офіційну зустріч.

фото джинсы Tesoro 431

Незважаючи на те, що кожен виробник штанів має своє маркування та класифікацію джинсів, існують загальноприйняті і найбільш поширені моделі та різновиди джинсів. Модель слім — звужений варіант крою. У таких штанах талія трохи завищена, а сам виріб повністю облягає ноги.

фото джинсы Roberto Cavalli 1382

Джинси-труби відрізняються вільним кроєм по всій довжині, особливо внизу.

фото джинсы Tesoro 414

Джинси із заниженою талією, що стали популярними наприкінці минулого і на початку цього століття. Така модель підкреслює фігуру своєї власниці, роблячи акцент на талії і стегнах.

фото джинсы FRANKIE MORELLO 284

Джегінси або ж легінси — одне із сучасних творінь модного світу. Штани відрізняються дуже вузьким кроєм і щільно облягають форми. Найчастіше до їх числа також належать і прості лосини синіх і темних відтінків.

фото брюки Dolce&Gabbana 681
Автор: Олена Яцик
Всi огляди

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua