MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
товари

огляди

«Швидкість» французького посуду

Vitesse
Базові речі в нашому домі повинні бути якісними. Особливо це стосується посуду, який відіграє основну роль на кожній кухні. Представляємо французьку торгову марку Vitesse, яка виробляє посуд із нержавіючої сталі 18/10. Vitesse в перекладі означає швидкість, яка є однією з основних характеристик посуду.

Щоб догодити найвимогливішим господиням асортимент посуду цієї компанії становить більше тисячі найменувань. Без перебільшення варто сказати, що за результатами моніторингу ринку кухонного посуду, марка Vitesse визнана найкращою у співвідношенні ціни і якості. А це вже не абиякий результат. Адже не кожен з нас може купити собі найдорожчий посуд, але знайшовши оптимальний варіант, можна заощадити гроші на придбання інших важливих речей.

набір посуду

Поговоримо про конкретні переваги цього вибору. По перше, у представленому посуді спеціальне багатошарове дно, що забезпечує дуже швидкий і рівномірний розподіл тепла.

Також, завдяки цій технології, тепло акумулюється, що суттєво економить енергію. Практично всі кришки оснащені термодатчиками, які забезпечують правильне приготування. Не потрібно спеціально знімати кришку, щоб дізнатися ступінь готовності страви. Важливий момент: ручки не нагріваються!
пательня Vitesse

Щодо безпеки, то посуд із нержавіючої сталі вважають найкращим, міцним, крім того він не окислюється. Після приготування вітаміни і корисні речовини залишаються в їжі, до того ж вона не втрачає своїх смакових якостей.

посуд

Дизайнери посуду завжди враховують усі світові тенденції під час виробництва, тому були розроблені різні стилі каструль і сковорідок, від простих класичних і до авангардних.

каструлі Vitesse

Кілька важливих порад
Важливий не тільки правильний вибір посуду, але й знання, як правильно ним користуватись, щоб він якнайдовше прислужився вам. Кожен виробник посуду розробляє свої рекомендації, враховуючи всі технічні характеристики.

Після покупки необхідно ретельно помити посуд. Досить протерти посуд м'якою губкою з рідким мийним засобом, а потім насухо витерти.

Термоакумулююче дно протягом довгого часу зберігає тепло. Тому такий посуд підходить для приготування страв, які не потребують тривалої термічної обробки. Спочатку треба максимально розігріти посуд ( 4-5 хвилин). А потім можна готувати їжу без джерела тепла.
пательня

Варто відзначити, що посуд Vitesse не примхливий до джерела тепла. Він підходить для газових, електричних і склокерамічних плит. Деякі моделі посуду Vitesse можуть так само використовуватися на індукційних плитах.
посуд Vitesse

Важливо знати, що посуд змащений жиром, не повинен довго піддаватися впливу високих температур, не більше 10-15 хвилин. Якщо посуд перегрівся, не знімайте його з конфорки, залиште, поки він зовсім не охолоне. Надмірне нагрівання може надати посудові жовтуватого відтінку, але це ніяк не вплине на якість.

Слід знімати балаклетиві ручки під час приготування страв у духовці.

Не кладіть сіль у холодну воду, оскільки це може призвести до утворення чорних цяток на дні. Правда, це ніяк не впливає на функціональні властивості посуду.
недорогий посуд

Скляні кришки не кладіть на холодну поверхню, а також не охолоджуйте кришки під холодною водою.

Всi огляди

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua