MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
оглядитовари

огляди

Валізи і сумки – на відпочинок з модними речами

Валізи і сумки
Прийшла пора відпусток, відпочинку на морі, значить потрібно вже готуватися. Ви вже запланували, куди поїдете цього літа - подивитися на визначні пам'ятки своєї країни або в тур по Європі? У будь-якому випадку, потрібно бути у всеозброєнні. Модний багаж - валіза або сумка - це «обличчя» мандрівниці, тому варто відразу вибрати стильну сумку. Більше того, дорожня сумка повинна бути максимально місткою і зручною. Саквояжі, сумки на колесах, валізи - вибір дуже величезний. Подивимося з чим їздять у відпустку голлівудські знаменитості.

стильна валіза

Валіза

Це дуже зручний вид дорожньої сумки, в яку може поміститися велика кількість потрібних речей. Знаменитості вибирають моделі на коліщатках, оскільки це дуже практично. У моді найрізноманітніші моделі, від яскравих з принтами до однотонних.

рожева сумка на колесах

модна дорожня сумка 2013

дорожня сумка літо 2013

валіза

дорожня сумка

Саквояжі

Сумка oversized буде завжди при Вас. Модель отримала популярність серед голлівудських красунь, завдяки своїй багатофункціональності. Стильні моделі будуть доречно виглядати як в аеропорті, так і в туристичному поході. Саме з такою сумкою можна часто побачити Ріанну.

сумка Ріанни

саквояж

модна дорожня сумка

модна валіза

У моді будуть принти та яскраві кольори. Завжди затребуваними залишаються шкіряні моделі. Окрім модних тенденцій при виборі дорожньої сумки важливо враховувати її якість, щоб уникнути багатьох неприємних ситуацій, які можуть трапитися з ненадійною поклажею.

модна сумка

сумка для подорожей

Поради щодо вибору

У дорожній сумці найважливіше - це розмір, конструкція і матеріал. Габарити сумки варто вибирати з урахуванням характеру Ваших поїздок, наприклад, для частих, але недовгих відряджень відмінним буде саквояж. Якщо ж Ви подорожуєте з усією родиною, тоді краще взяти сумку на колесах або валізи.

сумка на колесах

Серед матеріалів можна вибрати шкіряні, тканинні або навіть пластикові моделі сумок, всі вони істотно відрізняються ціною. Особливу увагу варто приділити ручкам і колесам валізи. Краще купувати моделі з висувною ручкою, що дозволяє використовувати сумку в різних положеннях.
Автор: Ольга Таран
Всi огляди

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua