MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
оглядитовари

огляди

Vinzer – швейцарська гарантія якості

Vinzer
Швейцарська якість, бездоганна надійність, довговічність і тільки сучасні технології – все це можна впевнено сказати про компанію Vinzer. Заснований більше ста років тому в швейцарському місті Люцерн, завод з лиття сталі з часом перетворився на гігантський концерн, який став всесвітньо відомою торговою маркою. У 1913 році Гаррі Бреарлі, очолюючи підприємство, вперше отримав спеціальну нержавіючу сталь 18/10. Саме цей крок став одним з вирішальних в історії Vinzer. Невдовзі компанія почала виробництво посуду і вперше в Європі запровадила інноваційні технології та розробки.

Усього через десяток років, компанія Vinzer почала працювати з новим видом нержавіючої сталі, що називається FERRINOX ®. Матеріал відрізнявся високою якістю і був екологічно чистим, це зробило посуд Vinzer практично вічним, з необмеженим терміном експлуатації. Завдяки новій технології, поверхня продукції не стиралася і не деформувалася з плином часу, а отже, посуд міг слугувати своїм власникам довгі десятки років. Після того, як швейцарська торгова марка запатентувала FERRINOX ®, технологія спричинила міні-бум у побуті. А з часом FERRINOX ® почали використовувати для виробництва медичного інвентарю та інструментів, що лише зміцнило статус Vinzer на споживчому ринку.

Протягом наступних десятиліть в історії компанії відбулося ще кілька переворотів. Інноваційні технології, відкриття філій і підрозділів у різних кінцях Європи, зокрема і в Росії, перетворили швейцарську торгову марка на синонім якості та визнання споживачів. Сьогодні Vinzer пропонує своїм клієнтам широкий асортимент продукції: ножі, сковорідки, каструлі, чайники, набори посуду і багато іншого кухонного приладдя.

фото набор посуды STELLA 69020
Технології

Thermix ® – це нове покоління якісного жаростійкого боросилікатного скла, яке винайшли фахівці Vinzer. Крім бездоганної надійності й ідеально м'якої поверхні, це скло, завдяки своїй унікальній формулі, має неперевершену стійкість до високих температур. Максимальна температура, за якої можна використовувати посуд, 400 °С.

Сковорідки і каструлі Vinzer виготовляються на основі технології капсульного подвійного дна: сталевого і мідного. Завдяки такому підходу, конструкція подвійного дна накопичує тепло і високу температуру, а стінки й дно нагріваються набагато швидше, ніж в іншому посуді.
фото сковорода Gastronomy Line, 22cm 69426

фото сковорода с крышкой (Cast Form Classic) 69408

Середній алюмінієвий шар рівномірно розташований між двома сталевими пластинами, що робить неможливою деформацію дна. Завдяки властивостям такої технології, можна готувати їжу навіть із мінімальною кількістю олії або жиру. Завдяки капсульному дну, сковорідки і каструлі Vinzer нагріваються на 30% швидше, ніж посуд інших виробників, а також на 20 % заощаджують енергію і Ваш час.

фото кастрюля 69072
фото кастрюля 69066

Щодо технологій покриття посуду, Vinzer використовує декілька видів матеріалів. Teflon ® Платинові і Teflon ® Select від Du Pont є найкращими у виробництві надійного і прогресивного антипригарного покриття.

фото сковорода для блинов 69422

Граніт, формула якого була розроблена компанією Vinzer, складається з трьох шарів, де середній шар оснащений гранітними чіпами, які забезпечують міцність покриття, довговічність і бездоганні антипригарні властивості.

фото сковорода Granite line, 20cm 69450

Кухонні ножі Vinzer із надміцної сталі молібден-ванадію X50CrMoV15. Леза, виготовлені з цього матеріалу, стійкі до хімічних і механічних пошкоджень, а також до стирання і корозії.

фото набор ножей  CLASSIC (New) 69112

фото керамический нож для овощей 89224


Кришки Vinzer оснащені термосенсором, який допомагає визначити оптимальну температуру для приготування чи підігрівання їжі, а також дозволяє спостерігати за цими процесами, не знімаючи кришку.

Абсолютний смак і надійність – це головні принципи, якими керується компанія Vinzer, виготовляючи кухонні товари. Здорова їжа, як елемент усієї філософії бренду, також стала складовою частинкою успіху торгової марки та заслуженої уваги споживачів. Вишукані форми перетворюють фірмовий посуд на справжню окрасу Вашої кухні. Сьогодні компанія Vinzer асоціюється лише з якістю, традиціями і неповторним дизайном виробів!

Автор: Олена Яцик
Всi огляди

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua