MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
товари

Polaroid
672 грн.
P8908


Polaroid
659 грн.
P8909


Polaroid
266 грн.
P8910


Polaroid
737 грн.
P8925


Polaroid
737 грн.
P8928


Polaroid
789 грн.
P8942


Polaroid
266 грн.
P8946


Polaroid
672 грн.
P8947


огляди

Все сиджу… і сиджу... і на сонце не гляжу…

Сонцезахисні окуляри
А чи потрібні нам сонцезахисні окуляри ? Скільки століть без них обходилися...
Питання кожен поставить собі сам і сам, швидше за все, дасть на нього відповідь. В принципі, здоров'я кожного — це власне, особиста справа. Хто до цього питання поставиться недбало, а хто ні — особисте право кожного. Але все таки, приведемо деякі аргументи, які дозволять вам самостійно сформувати собі думку, потрібний вам захист очей чи ні.

Судіть самі — тривалий вплив ультрафіолету (що є складовою сонячного світла), викликає різноманітні пошкодження кришталика, до самого виникнення раку. При яскравому освітленні наші очі знаходяться у постійній напрузі, що позначається на м'язах очей — вони швидко втомлюються. Відповідно, притупляється наша увага і реакція. Про зморшки взагалі можна не згадувати. Продовжимо?

Існують три основні групи захисних окулярів від сонячного світла. Косметичні, звичайні і з дуже високим ступенем захисту. Оскільки у формулюванні присутнє слово «сонцезахисні», слід розуміти, що в першу чергу лінзи окулярів захищатимуть ваші очі від світла Сонця. Отже:

Косметичні не захищають на 100%, але і шкоди особливої не завдають. Швидше за все, ця група окулярів – результат діянь дизайнерів і розрахований на людей, які звиклися мчати на гребені моди.

Звичайні сонцезахисні окуляри. Функціонально захищаючі від інтенсивного світла Сонця приблизно в середній широті.

Окуляри високої міри захисту застосовуються в особливих умовах — високогір'я, Заполяр'я і т.д.

Як же підібрати собі оптимальні окуляри?
По-перше, купуйте окуляри, що захищають від ультрафіолетових променів UVA і UVB.

Власне, шкідливе для наших очей ультрафіолетове випромінювання, з довжиною хвилі 290-380 нм... Є помилкова думка — чим темніші окуляри, тим краще від ультрафіолету захист. Розчаруємо — жодного впливу прозорість лінз на захист очей від ультрафіолетового випромінювання не несе. Захист — у вигляді прошарку в тілі лінзи, швидше за все, прозора. Сам же колір лінз і прозорість впливають на захист очей від яскравості Сонця.

Матеріал лінз – пластик або скло
Раніше пріоритетом користувалося скло. Але з удосконаленням технологій пластика, можна стверджувати, що зараз він нічим склу не поступається. А якщо порівнювати з мінеральними лінзами, то і перевершує за міцністю. Мінеральні лінзи при падінні можуть розбитися. А оскільки сонцезахисні окуляри частенько використовують при активному відпочинку, безпечніше використовувати пластик.

Єдиний недолік пластику — подряпини.Форма і колір оправи – вибір за вами. На ваш розсуд. Хоча учені рекомендують велике скло і широкі дужки. Надійніше, та і обхват зору більший, немає якісного перепаду.

Колір лінз.
Корічневий — для яскравого сонця.
Темно-сірий — для яскравого і середньо яскравого сонця.
Ясно-зелений, рожевий, блакитний — для неяскравого сонця.
Жовтий — для заняття спортом або перебування на вулиці в похмуру погоду.
Дзеркальний — для відпочинку в горах, або при яскравому сонці на пляжі.
Дуже темні — для високогір'я, пустель, моря.

Підробка?
Сміємо засмутити, що за 20-60 гривень фірмові окуляри ви не найдете — вони коштують набагато дорожче. Не варто шукати їх на ринку. Напис Made in Italy може не нести справжньої інформації про виробника, частенько виробником товару є Китай. Багато хто з провідних дизайнерів Італії переніс свої виробництва в країни з дешевою робочою силою. Ринок диктує свої вимоги. Наша порада — хочете фірмові, купуйте в спеціалізованих магазинах. Вірогідність підробки набагато менша.

І наостанок — вже якщо купили, то не полінуйтеся купити і кейс для окулярів. Довше прослужать.

Автор: Ксенія Ісаєва
Всi огляди

коментарі

 
Валентина | JavaScript Array | 02.07.10 18:53

полезная статья

Клепа | 24.09.09 20:55

да 100% не понятно кто занимается ценообразованием в этих фирменных магазинах, или расчитывают на тупых куриц у которых денег немеряно!!! но есть 1000 примеров когда просто через дорогу переходишь а такая же вещь стоит в 2 раза дешевле!!! нужно знать места где покупать

Жук | 24.09.09 09:49

из-за того, многие перенесли свои производства в страны с дешёвой рабочей силой очки не стали менее "фирменными", потому что технологии применяются те же. А потом все это поставляется в наши "специализированные" магазины, которые завышают цены в 3 раза и уверяют, что все это было сделано в Италии, Франции и т.д.

Гiсть | 14.09.09 17:56

Зрение это очень важно. Не стоит экономить на солнцезащитных очках. Поэтому я не покупаю дешевых очков за 60грн. От них толку никакого.

Гiсть | 04.09.09 16:08

Не знала, что цвет линз и погода взаимосвязаны.. Очень полезная информация.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua