MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
оглядитовари

огляди

Як обрати наповнювач для подушки?

Повноцінний і здоровий сон – запорука гарного самопочуття і настрою на цілий день. Усім відомий факт, що одну третю частину життя ми проводимо уві сні. Саме тому, якщо людина не відпочиває, вона не зможе працювати, думати, спілкуватися і веселитися на повну силу. Повноцінний сон залежить від багатьох чинників, зокрема від якості постільної білизни, а особливо – подушки. Цей виріб слід добирати для кожного члена сім'ї. Завдяки сучасному ринку постільної білизни, це нескладно. Великі й маленькі, кольорові й однотонні, різної товщини і твердості... Асортимент не може не дивувати. Ми ж зупинимося на одному з найважливіших параметрів вибору цього домашнього предмета – на наповнювачах для подушок, їх різновидах і властивостях.

фото подушка «Классика» (5% пух, 95% перо)

Сьогодні є неймовірна кількість найрізноманітніших наповнювачів, які можна розділити на дві основні групи. Це синтетичні і натуральні матеріали. Перший вид наповнювачів для подушок є більш економним варіантом. Така білизна коштує порівняно недорого, довго служить і не потребує особливого догляду.

Найпоширенішим синтетичним наповнювачем вважають синтепон. Такі подушки не мають запаху і можуть прослужити своєму власникові більше 8-10 років. Їх перуть у машинці, не турбуючись про те, що вони деформуються. Більше того, поява пилового кліща всередині подушки не можлива. Ще один популярний синтетичний наповнювач – комфорель. Це пухнасті кульки, які роблять подушку м'якою і комфортною. Комфорель практично не відрізняється від синтепону в догляді. Правда, такі подушки не настільки довговічні.

Найоригінальнішим синтетичним наповнювачем є в'язкоеластична піна, яка спочатку використовувалася лише в космічній галузі. Цей матеріал називається «ефектом пам'яті», він був розроблений у США і відрізняється високою вартістю. Подушка ідеально повторює форму голови і шиї людини, яка спить. Незважаючи на те, що пінний наповнювач є досить м'яким, він забезпечує жорстку і пружну підтримку. А спеціальні елементи пам'яті поступово розподіляють навантаження по всьому тілу. Подушки з ефектом пам'яті призначені для людей, які страждають від головного болю і проблем із хребтом. Єдине застереження у використанні – їх не можна прати, бо вода руйнує той самий ефект, тому виріб втрачає свої властивості.

подушка з ефектом пам`яті

Щодо натуральних наповнювачів, їх існує набагато більше. Найкращими за якістю споконвіку вважалися пір'яні та пухові подушки. Незважаючи на популярність, такий наповнювач коштує досить дорого. Вартість подушки залежить від відсотка пуху в ній – чим його більше, тим подушка дорожча.

фото подушка П 1 - 2

фото подушка «Классика» (100% пух)

Популярним матеріалом сьогодні вважається гусячий пух.

фото подушка ППС 2 - 1

фото подушка ПП 2 - 1

фото подушка ПЭС 1 - 2


Подушки з наповнювачем із овечої вовни також затребувані на споживчому ринку. Вони позитивно впливають на здоров'я людини, але протипоказані алергікам. Головний мінус – овеча вовна дуже швидко збивається, що може зробити подушку непридатною вже після декількох місяців використання.


Шовкові подушки, навпаки, можуть служити своєму власникові довго та надійно. Такий наповнювач виготовляють із ниток розрізаних коконів тутового шовкопряда. Вироби не мають запаху і не викликають реакції. Багато споживачів вважають шовкові подушки занадто м'якими. Саме тому на ринку з'явилися комбіновані наповнювачі – шовк із додаванням силікону.

фото подушка PS

Ортопедичні подушки виготовляють із натурального латексу, який ідеально підтримує голову і шию. Важливою перевагою таких виробів є довговічність. Вони можуть служити своїм власникам більше 20 років, не втрачати своїх якостей і залишатися м'якими. Єдиний недолік – це висока ціна виробу.

фото подушка Memory Contour

Окремо можна виділити антиалергенні наповнювачі, абсолютно безпечні для здоров'я людини. Такі вироби масажують шкіру голови, повторюючи її контури і форму.

фото подушка «Фаворит»

Спеціальні моделі з антиалергенним волокном у вигляді кульок допомагають розслабитися й отримати повноцінний відпочинок.

фото подушка «Эконом» - стеганая (шарики)

Автор: Олена Яцик
Всi огляди

коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua