MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
оглядитовари

огляди

Як обрати якісну сумку?

Жіночі шкіряні сумки
Купуючи сумку, ми рідко ретельно розглядаємо її, чого не скажеш про вибір взуття, наприклад. Ми вже говорили про модні сумки цього сезону, тепер варто задуматися про якість і зручність, адже це важливо... Отже, чим ми керуємося, вибираючи сумку: вимогами моди, кольором. А такі важливі деталі, як текстура, підкладка, тип сумки чомусь відходять на другий план.

Орієнтир — тип сумки

Сумки для роботи

Головним критерієм для таких сумок мають бути міцність, надійність і якість. Краще. звичайно, вибирати шкіряні сумки, оскільки у них є ряд переваг. По-перше, вони виглядають набагато багатше, а по-друге, їм не зашкодять щоденні «стреси» і вони стікі до вологи.

Можна розглянути, як варіант, шкіряну містку сумку Chloe, в якій спереду є три кишені: дві на блискавці і одна накладна.

Сумка жіноча Chloe

Головне, щоб у сумку для ділової жінки поміщалася тека з паперами, діловий щоденник та інші необхідні щоденні речі. Для таких цілей часто вибирають і портфелі з їх супер можливостями. Наприклад, модель класичної сумки-портфеля: одна коротка ручка і довгий ремінець, два відділення на блискавці і маса дрібних кишеньок — Wanlima .

Сумка Wanlima

Щоденний універсальний варіант

Тут справа смаку кожного. Комусь подобаються маленькі сумки, тільки щоб покласти гаманець і гребінець, наприклад, BURBERRY .

Сумка жіноча Burberry

А хтось надає перевагу спортивному або класичному стилю. Тепер перейдемо до найголовнішого.

Як правильно вибирати сумки?

Будь то вечірня або сумка на кожнйи день, безумовно вона має бути якісною. Звертаємо увагу на шви: вони мають бути ідеальними. Також важливий виробник сумок, тому що серйозний бренд завжди відповідає за свою якість.

Узяти наприклад, брендові сумки від LOUIS VUITTON , все ще модні, престижні і популярні, не дивлячись на те, що цей дім моди працює більше 100 років.

Сумка жіноча LOUIS VUITTON

Купуючи дорогу брендову сумку звертайте увагу на точність лейби виробника. Дійсно, серед такого різноманіття сумок дуже складно відрізнити підробку від справжньої. Приведемо найяскравіший приклад на спортивному взутті, коли замість adidas написано abibas. Правда непомітно? У сумках також так, тому якщо сумка від Chanel, то вона має відповідну лейбу фірми.

Якщо Вам більше до душі сумки зі шкірозамінника, варто розібратися в його перевагах. Звичайно, сумка з такого виду шкіри коштуватиме дешевше. Хороший шкірозамінник майже рівноцінний по своїм якостям з натуральною шкірою. Матеріал може навіть замінити шкіру, оскільки він не розтягується і менше мнеться. Наведемо яскравий приклад, чим відрізнити цю сумку Baggys

Сумка жіноча (ДОЛЬЧЕ ГАББАНО)

від шкіряної сумки CARTIER .

Сумка жіноча Cartier

Правда, ці сумки мало чим відрізняються, хіба що формою і кольором. Тому будьте обережні в магазинах, щоб не купити замінник замість шкіри. На жаль, зараз продавці навіть у наймодніших бутіках пропонують одне замість іншого.

Також не варто принюхуватися до сумки, оскільки нове покоління штучних шкір, до складу яких входить шкіряна крихта, має запах натуральної шкіри.

Часто можна побачити, коли на сумці висить шматочок шкіри, з якого вона виготовлена. Це знак того, що сумка дійсно шкіряна. Наприклад, як на сумці D&G .

Сумка жіноча JIMMY CHOO

У шкіряних сумках всі зрізи абсолютно заховані. Якщо з виворітного боку Ви побачите нитки, що стирчать, будьте впевнені, що це шкіряний замінник. Більше того, пам’ятайте, що фірмова шкіряна сумка ніколи не буває дешевою!

Фурнітура сумки також вимагає особливої уваги. Адже неприємно, коли ламається блискавка або відпадають прикраси, чи не так? Отже, всі застібки і кріплення ручок мають бути металевими, наприклад, така модель JIMMY CHOO .

Жіноча сумка

До фурнітури з металу слід придивитися ретельньше — її нерівномірне покриття свідчить про погану якість сумки.

Чистити сумку можна вологою ганчіркою і лише після цього наносити безбарвний крем або кольоровий в тон сумки. Можна залишити сумку на півгодини, а потім протерти клаптиком прорезиненої тканини.
Автор: Кристина Новикова
Всi огляди

коментарі

 
Гiсть | 16.10.09 11:47

маленькая сумка BURBERRY это какраз по мне.

Гiсть | 14.10.09 11:13

Я и не знала, что сумку нужно протирать еще и проризиненой тканью Надо попробовать, может лучше будет выглядеть.

Гiсть | 12.10.09 11:42

Спасибо, очень полезные советы. Для меня выбор сумки это всегда такая морока.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua