MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Антивікова косметика. Вибираємо крем

З'явилися перші зморшки на обличчі? Значить, прийшов час користуватися антивікові косметикою.

Але перед тим, як зупинити свій вибір на якому-небудь кремі, потрібно пам'ятати, що є багато нюансів. Деякі антивікові креми не усувають, а просто маскують складочки, сироватки не забезпечують належного догляду за шкірою, а концентрати теж не допомагають, якщо їх застосовувати короткостроковим курсом менше трьох тижнів...

Ніхто конкретно не відповість на запитання, коли починає старіти шкіра. Зморшки можуть з'явитися в будь-якому віці. І якщо вони почали лякати Вас і Ви відчули моральний дискомфорт — з цим можна боротися з допомогою косметики.

Креми можна розділити на 4 групи:

Перша . У цю групу входять креми, активні компоненти яких пробуджують приховані резерви клітин і примушують їх працювати. Вони також стимулюють шкіру виробляти колаген, який підтримує шкіру пружною та міцною. Ці креми наповнюють епідерміс вологою. Зазвичай в склад таких кремів входить екстракт плаценти, молекулярний кисень, тваринний колаген, фітогормони, коензим Q10, фруктові кислоти, вітаміни А, Е, C і ряд інших компонентів. Ці креми мають потужний омолоджуючий вплив, але на миттєвий результат не варто розраховувати.

Друга . Ці креми спеціалізуються в основному лише на «мімічних» зморшках. А вони, як відомо, з'являються значно раніше вікових. Компоненти цих кремів поступово «розслаблюють» дерму. І вона припиняє скорочуватися слідом за мімічними м'язами і деформує епідерміс. При застосуванні таких кремів, заломи на шкірі повністю не розпрямляться, але й не стануть глибшими.

Третя . У цю групу входять креми, збагачені гіалуроновою кислотою. Також у складі присутні силіконові компоненти. Вплив крему такий — компоненти проникають в складки на шкірі, заповнюють їх зсередини і таким чином, виштовхують зморшки «нагору», випрямляючи шкіру. Шкіра випрямляється відразу, але ефект — не надовго.
Ці креми не для постійного використання.

Четверта . А ось ці креми зі зморшками взагалі не борються. Вони просто їх приховують. До складу таких кремів входять світловідбиваючі полімери. Вони заповнюють заломи на шкірі й створюється «візуальне» розгладження. Насправді, зморшки нікуди не діваються.

І кілька слів щодо застосування. Креми потрібно чергувати, тому що через певний час шкіра «звикає» до крему і він не впливає вже так, як спочатку.
Автор: Юлія Марченко


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua