MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розваги



Мы в Twitter





Мы в Facebook


950 грн.
809грн
огляди

статті

Біжутерія потребує правильного догляду

біжутерія
Представниці прекрасної статі завжди славилися своєю любов'ю до прикрас. Навіть відомий вислів говорить: «Найкращі друзі дівчат — це діаманти!». Звичайно ж, смарагди і карати можуть дозволити собі далеко не всі. Відмінною альтернативою коштовностям є біжутерія — прикраси, які покращать настрій будь-якій жінці. Такі аксесуари здатні додати до будь-якого образу «родзинку», підкреслити індивідуальність власниці. Про те, як правильно зберігати улюблені прикраси, і який догляд потрібен блискучим камінцям, ми і поговоримо детальніше.

дівчина в прикрасах

Термін придатності біжутерних виробів встановлює сам виробник, залежно від технології виготовлення і матеріалу. Ще один фактор — модні тенденції, які змінюються кожні декілька сезонів.

Зазвичай жінки, які надають перевагу біжутерії, використовують її щодня. Для того, щоб ці аксесуари якомога довше мали гарний зовнішній вигляд, їх слід дбайливо зберігати. Перше правило — берегти прикраси від частих контактів з водою, спеціальних розчинів та хімічних сумішей, а також від перепадів температури. Місце, де будуть лежати сережки та намисто, має бути сухим і захищеним від світла. Для цього ідеальним варіантом є спеціальні скриньки для прикрас.

фото шкатулка для драгоценностей WindRose Prince 3749

Правила догляду

Навіть найбільш якісні прикраси з часом змінюють свій зовнішній вигляд через контакт із пилом та рідиною. Найпростіше, що можна робити, — регулярно протирати вироби сухою м'якою ганчіркою. У такий спосіб біжутерія буде захищена від елементарних забруднень.

Як правило, для догляду за біжутерним сплавом можна використовувати спеціальні рідини для чищення срібла. Необхідно помістити прикраси в розчин, залишити їх там на декілька хвилин, витягти, промити водою і протерти серветкою. Звичайно ж, якщо виріб сильно брудний, можна потерти його щіточкою. Щоправда, пам'ятайте, що вставки з коралів, перлів і деяких видів покриттів не витримують взаємодії з такими рідинами.

Якщо Ви користуєтеся аксесуарами, які не можна чистити за допомогою такого методу, краще використовувати спеціальні серветки. Фахівці рекомендують бавовняну тканину з просоченим рідиною верхнім шаром. Такі серветки подовжать життя Вашим прикрасам і біжутерії. Особливо ретельно протирайте місця, де метал вже трохи потемнів і втратив свою яскравість.

жінка в прикрасах

Біжутерію з дерева зі вставками тканини не можна прати чи обробляти розчинами. Тому єдиний вихід — дбайливе збереження таких прикрас в скриньці, а також протирання сухими серветками.

Скляні прикраси можна полоскати в мильній воді або ж обробити засобом для миття скла. Для пластмаси підійде звичайна вода, без порошку та інших домішок.

Найбільш вибагливими вважають прикраси з перлів, коралів, перламутру та бурштину. Вони не витримують контакту з порошком, пемзою і деякими рідинами, що містять кислотні, лужні та аміачні домішки. Саме тому їх слід чистити за допомогою простої мильної води. Сполоснувши таку біжутерію, висушіть її і заховайте в надійному місці.
Автор: Олена Яцик


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua