MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Бізнес леді в ролі дружини

бизнес-леди с мужем и ребёнком
Спільна помилка
Широко поширене помилкове твердження: якщо жінка займається бізнесом, це призводить до того, що вона вже не так турбується про родинне життя, вона не згодна повністю присвятити себе турботам за чоловіком і дітьми. Вона звикла до незалежності, звикла робити те, що захотіла, усуваючи при цьому перешкоди, схильна до цинізму і твердості в поглядах на життя. Можна відразу погодитися, що в певних випадках це дійсно так. Є, також, деякі чудові ділові жінки, які щиро заявляють, що у них немає жодного бажання бути заміжньою, і що так вони набагато щасливіші, ніж заміжні жінки. І вони мають рацію: якби вони залишилися вдома, все рівно з них ніколи не вийдуть хороші дружини або матері. Таке відкриття для сучасних жінок є справжнім благословенням.

Якості, набуті в діловому житті

В нинішніх соціальних і економічних умовах жінка повинна працювати, для того, щоб утримувати себе, а у випадку, якщо вона не заміжня, щоб забезпечити своє майбутнє. Коли жінка береться за улюблену роботу, вона кидається в неї зі всім серцем, таким чином набуваючи деяких навичок і впевненості в своїх силах. Ці якості будуть дуже корисні в подружньому житті. Набуті навички в бізнесі і досвід дадуть їй можливість зрозуміти чоловіків, зрозуміти напругу і хаос міського життя. Вона зможе розрізнити роздратованість від ділової напруги і природжений поганий настрій, який може зруйнувати «вогник» родинного життя. Вона не ідеалізуватиме свого чоловіка, проте, її прихильність буде щирою і сильною. Жінки, які ніколи не стикалися з роботою в напруженій офісній обстановці, дратівливіші, показують свою незадоволеність навіть під час побачення, якщо її наречени
й або чоловік не завжди може бути вільним, щоб урізноманітнити час, який вони проводять удвох. Лише ділова жінка може знати, як відчуває себе чоловік в кінці довгого робочого дня.

Жінка, яка проводить більшу частину життя в офісі, не обов'язково необізнана у веденні домашнього господарства. Вона доглядає житло виключно ввечері або в кінці тижня. Її ділові навички дозволяють їй швидко орієнтуватися в новій ситуації. Але навіть найбільш одомашнена птиця часто стикається з певними труднощами, улаштовуючи своє гніздо далеко від воркуючого нагляду матері. Тому їй не зашкодить курс лекцій з кулінарії, який швидко зробить з неї відмінну хазяйку. Її звичка до точності й охайності — цінні якості в домі, які допоможуть контролювати рахунки і розподіляти гроші на витрати.

Мудрий помічник
Не слід вважати, що ділова жінка — лише діловий партнер. Вона ще і дружина, і друг. Але саме в цьому і полягає відмінність між дружиною-домогосподаркою і дружина-бізнес леді. Бізнес-леді не чекатиме, що чоловік буде нехтуватиме своєю роботою, щоб пройтися з нею по магазинах або купити поштові марки. Коли чоловік не зможе бути з нею, вона знайде собі розваги і заняття. Скиглення і скарги самотньої дружини не торкнуться її. Коли чоловік надовго затримується в офісі, ділова дружина чекатиме його з нетерпінням, але ніяк не з докорами. Бізнес для середньостатистичного чоловіка — його життя. Якщо дружина необгрунтовано не згодна з чоловіком відносно його бізнесу, вона може втратити значну долю його довіри. Якщо у чоловіка, наприклад, літературна або журналістська професія, її знання стенографії і машинопису може дуже йому допомогти. Хто знає, може дружина і буде його першим критиком.
Автор: Юлія Марченко


коментарі

 
Шоколадка | JavaScript повинен бути включений | 07.09.09 19:13

почитала последний комент и прозрела, девченки ведь это правда мы женщины все делаем сами и все совмещаем, мужики могут только карьеру строить даже приготовить себе покушать не заставишь!!!! совсем мы НЕслабый пол!!!!! уже

Гость | 10.07.09 13:43

Сейчас очень трудно встретить женщину, которая не работает. Все больше и больше представительниц слабого пола стают бизнес-леди. Женщина домохозяйка-вымирающей вид. Это доказывает, что современная женщина универсальна. Она работает, за семьей ухаживает, и о себе не забывает.

Гость | 09.07.09 12:56

Я как женщина, могу сказать что сложно заниматься одновременно и домохозяйством и вести деловую жизнь, но я иду по принцыпу "Если хочешь, то всё сможешь"

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua