MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Чи хочу я заміж?

наречена
Я думаю! Тому я заміжня!

Ура! Я — наречена. Отримати такий статус мріє кожна з нас. Обручки вже виблискують напередодні самого головного свята в житті молодих. Зараз здається, що ця передвесільня метушня не закінчитися ніколи: і сукню потрібно купити, і костюм нареченому, замовити ресторан, та ще про батьків подумати, адже їм теж хочеться бути красивими в цей день. У ці моменти не те, що немає часу для себе, що вже казати про все інше.

У період сильного емоційного струсу психологи виділяють 5 найбільш поширених ситуацій, які можуть змусити дівчину втекти з-під вінця. У свою чергу це говорить про неготовність нареченої стати дружиною своєму обранцеві. Перевірте себе!

Нові відчуття
З моменту подачі заяви і до самого весілля, кожна наречена буває помічає більше зацікавлених чоловічих поглядів, ніж зазвичай. Тут немає нічого дивного: очі блищать, в крові кипить щастя і радість — складно не помітити таку щасливу й позитивну жінку. Вся вона сяє, як літнє сонечко. З Вами хочуть познайомитися на вулиці, в кафе і навіть колеги чоловічої статі стали більше звертати увагу.

Пригадується фраза: «Бpак — це коли він перестає купувати квіти, і починає купувати овочі». Повернемося до нашої причини, будь-якому чоловіку буде дуже приємно для свого Его забрати на свій бік наречену з-під вінця. А потім під келих пива в барі він буде хвалитися своїм друзям, як Ви заради нього відмовилися від заміжжя. Будьте впевнені такий тип ніколи не покличе Вас заміж, просто він знає чого від Вас очікувати. Було раз, буде і другий.

Повернення забутого
Буває, що дуже складно забути того єдиного, якого ми втратили, жаліючи його забувається, які муки він приносив, як ображав, як обіцяв і нічого не робив... Ще частіше трапляється, що перед весіллям на горизонті з'являється «нова стара любов». Можливо один з колишніх, дізнавшись про майбутнє весілля, зрозумів як жорстоко він помилився. І ось він стоїть з букетом троянд і зі сльозами на очах, розповідає про своє розбите серце. І лише Ваша згода врятує його від «самогубства», як шкода дивитися на цей «театр». Пам'ятайте, що чоловіче самолюбство дуже вразливе: «як же вона там без мене, напевно їй погано». Принаймні при вигляді свого колишнього в такому жалюгідному стані може з'явитися знову забуте почуття любові, або почуття жалості. Такий тип почувши Вашу згоду знову стане самозакоханим і гордим — адже чергова мета досягнута. І не важливо, що буде далі!

Таємне, завжди стає явним
Це вже серйозна причина для роздумів. Виявляється, він кодувався від алкоголізму? Був судимий? У нього є дитина? Вів розгульний спосіб життя? Когось побив? Можливо деякі обставини і ситуації можна пробачити. Якщо Ви дізналися про це від нього особисто в переддень весілля... це вже вирішувати в кожній конкретній ситуації. У кінцевому рахунку, Ви повинні повністю знати людину, якій збираєтеся народжувати дітей і ділити сімейну постіль багато років. Довіра — це запорука успішного шлюбу. Без нього нічого не вийде! Ніколи! Будуть вічні докори, скандали, через це почнуть страждати діти і в результаті Ви просто відразу підете, а час не повернеш вже. А могло бути все інакше.

Невпевненість
Пам'ятайте кадри з фільму «Наречена-втікачка», коли головна героїня Меггі готує вісім страв з яєць, щоб зрозуміти, що їй подобається найбільше. Так, так, дорогі дівчата часто наша невпевненість стає причиною сумнівів і втеч з-під вінця. Якщо вже все вирішено, не варто заново обдумувати і ставити під сумнів своє рішення. Як говорила Джулія Робертс, яка зіграла Меггі: «Ти знаєш, скільки нас таких, невпевнених!». Віддайте своє спортивне взуття нареченому і насолоджуйтеся митями передвесільного приготування!

Нерви на межі ...
Жіноча інтуїція —справа тонка і корисна. Тільки ось в передвесільній метушні не варто нею керуватися, адже можна переплутати з розшатаними нервами.

Наприклад, напередодні весілля наречений довго затримується на роботі... Стандартна ситуація, яка не має на увазі негативних висновків про зраду. Але якщо ж він приходить додому п'яний, пахне жіночими парфумами і каже: «дорога дай поїсти і давай лягати спати, адже вже північ». Дотримуйтесь інтуїції, а в день весілля покличте подруг і відсвяткуйте, що не зробили помилку свого життя.

А ось, якщо тамада в останній момент відмовилася працювати, в магазині не знайшлося підходящого взуття, знайомий перукар поїхав на курорт, а візажист вирішив навчатися нової професії. У Вас з'являється погане передчуття, хочеться постійно плакати, а в голові крутиться фраза: «Ну й добре!». Це однозначно — нерви! Так, що беремо себе в руки, щоб гідно дійти до переможного фінішу!
Автор: Ольга Таран


коментарі

 
Кристина | 03.06.10 12:05

Интересно, надо будет проверить! Если вообще кто-то замуж позовет

Гость | 02.06.10 14:33

Прочитала, проверила - все равно ХОЧУ ЗАМУЖ!

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua