MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

новини

статті

Чи правда, що жінка кращий директор, ніж чоловік?

Поки що не існує єдиної правильної відповіді. Поки що не існує єдиної правильної відповіді. Адже щоб бути хорошим директором, потрібно мати багато навичок. Перш за все, людині повинно бути властиве добре розуміння бізнесу і області своєї відповідальності. Ви маєте доручати завдання і вести команду, стимулювати Ваш колектив прагнути до більшого. В той же час, Ви маєте бачити загальну картину, щоб гарантувати, що Ваш відділ підтримує правильну бізнес-стратегію. Жоден з вищезазначених ключових навичок не унікальний для чоловіків або для жінок. Деякі чоловіки, так само як і деякі жінки — хороші директори. Це залежить від індивідуальності, освіти, досвіду і здібностей.

Все ж існують деякі навички, які більш пов'язані з чоловіками або жінками, і життєво необхідні для хорошого директора. Хороший директор інколи повинен приймати тверді рішення для поліпшення роботи компанії або відділу. Це зазвичай розглядається, як прерогатива чоловіків, навіть не дивлячись на те, що жінки сьогодні все більше доводять, що вони в змозі не відставати від чоловіків і можуть бути жорсткішими, тому що в сучасних умовах життя вони навіть мають бути такими, щоб довести здатність бути директором.

Проте, інша ключова навичка для хорошого директора — співчуття . І воно звичайно властиво жінкам. Здатність зрозуміти свій колектив, прочитати між рядків і знайти вихід з різних ситуацій, які не вирішуються стуком кулака по столу, але показати своєму колективу, що Ви їх розумієте і вони, як команда, дуже важливі для Вас, може значно поліпшити відношення колективу до Вас. Бувають і хороші, і погані директори, і це вже ніяк не залежить від статі. У жінок могла би бути сильніша від прироби схильність до співчуття, проте, вимоги бізнесу довести, що вони можуть бути твердими і прийняти необхідне рішення, часто відкидають цю рису індивідуальності. І в той же самий час чоловіки починають усвідомлювати, що їм необхідно стати сильнішими в цій області і навчитися слухати.

Біология та виховання робить жінок більш гнучкими . Це не лише націоналізація, яка формує чоловіків і жінок. За минулі декілька десятиліть дослідники виявили фізіологічні зміни в мозку чоловіків і жінок. Наприклад, чоловічий мозок приблизно на 10 % більше, ніж жіночий. Але у жінок є більша кількість нервових клітин в певних областях. Жінки також можуть мати більший корпус collusum — група нервових волокон, яка сполучає ліву і праву півкулі. Це робить жінок швидше в передачі даних між обчислювальною, словесною лівою половиною і інтуїтивною, візуальною правою половиною. Як результат: жінки гнучкіші і легше справляються з декількома завданнями одночасно. У чоловіків зазвичай головною є ліва півкуля. Це і робить їх кращими при вирішенні абстрактних рівнянь і проблем.

У жінки-директора більше проявляється бажання побудувати, ніж бажання перемогти. Жінки готові знайти компроміс і вимагати висловити точку зору інших людей. На відміну від жінок, чоловіки вважають, що якщо вони питати поради в інших, їх можуть сприйняти як невпевнених або як лідера, в якого немає відповідей на важливі питання.

Жінки — мами, і всі знають, що мами говорять серйозно, а папи мають на увазі забаву.
Мами здатні виховувати дисципліну, навчати, розставляти пріоритети і придумувати заняття всім. Вони мають всі якості хорошого директора. Мами є також чуйними (не дуже необхідна якість для боса). Чоловіки ж відомі тим, що вони здатні приймати заходи. Традиційно склалося так, що директор — це обов'язково чоловік, тоді як жінка повинна справлятися з домашнім клопотом, допомагати дітям робити уроки, готувати їжу, щоб до приходу чоловіка з роботи на столі завжди було все свіже; тримати будинок в чистоті.

Але на сучасному світі роль жінок значно розширила свої кордони, і в цей список ще додалися обов'язки по роботі, оплата рахунків. Деякі жінки ще і виконують роль «особистого шофера», які возять дітей на різні дитячі свята, події. Проте, не слід забувати, що є ще такі чоловіки, які беруть на себе всі ці домашні обов'язки, тоді як дружина працює. Тому все залежить від самої людини, наскільки вона зможе управляти іншими і при цьому ще сумлінно виконувати свою роботу, щоб довести — хороший або поганий з нього директор.
Автор: Кристина Новикова


коментарі

 
Гость | 23.07.09 10:08

На женских плечах было и так много забот тут ещё и прибавились заработок и.т.д Зачем тогда мужчины надо????

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua