MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Чи важливий інтер'єр робочого офісу?

дівчина говорить по телефону
Як відомо, інтер'єр приміщення, в якому знаходиться людина, безпосередньо впливає на її фізичний і емоційний стан. Особливо, якщо мова йде про робочу обстановку. Нещодавно західні вчені оприлюднили результати дослідження, в ході якого з'ясувалося, що затишна і комфортна обстановка робить працюючих у ній людей більш щасливими і безтурботними, хоча б на 8 годин в день. В результаті, працездатність підвищується, від чого збільшується прибуток всієї компанії.

Як правило, сучасні офіси виглядають практично однаково. Найчастіше, стіни пофарбовані або обклеєні шпалерами сірого або нейтрального пастельного тону. Столи мають прямокутну форму, комп'ютери однакові. І все! Саме така обстановка, на думку вчених, може спровокувати депресію, пригнічення, регулярні нервові зриви і незадоволеність не тільки роботою, але і життям загалом. Однак рішення існує і воно дуже просте.

звичайний офіс

Психологи та інші фахівці пропонують асоціювати робочий офіс з домашньою обстановкою, адже саме вдома ми відчуваємо себе комфортно і впевнено. І зовсім не обов'язково приносити на роботу м'які подушки або подумки шукати пульт від телевізора. Змінити варто лише дрібні деталі, які і створять загальну картину.

дівчина сміється в офісі

Почати варто з робочого місця. Можна уставити стіл невеликими статуетками або рамками з фотографіями рідних людей, домашніх тварин або ж мальовничих пейзажів. На монітор (звичайно, якщо це дозволено) наклеїти веселі мініатюрні картинки, які піднімуть настрій. Також можна замінити чашку — замість стандартного посуду принести в офіс цікаву чашку з красивим і яскравим дизайном. Щоб ручки, олівці, степлер, ножиці та інші канцелярські приналежності не валялися в полках столу або ж не лежали безладно біля монітора, їх можна скласти в стакан або спеціальну підставку. Всі ці дрібниці здатні змінити робоче місце до невпізнання, адже веселі аксесуари та дрібнички вже точно викличуть посмішку.

Далі — більше! При можливості, інтер'єр офісу також варто змінити. Звичайно, не потрібно забивати цвяхи, ламати стіни або переклеювати обридлі шпалери. Замість цього, можна повісити картини або рамки з фотографіями співробітників компанії. Ще один вихід із ситуації — декорації, зроблені своїми руками. У підсумку, сіре і трохи похмуре приміщення на очах стане затишним гніздечком, куди захочеться приходити вранці. Чудова ідея — прикрасити офіс в одному стилі. Тематика може бути яка завгодно, все залежить від настрою і фантазії.

дівчина сидить на стільці в офісі

Приємна атмосфера в офісі, зручність і комфорт під час трудового дня — це запорука не лише бадьорого настрою, але і хороших взаємин в колективі, поліпшення працездатності та ефективності роботи.
Автор: Олена Яцик


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua