MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Фотоомолодження. Що це таке?

Фотоомолодження
Природним бажанням кожної нормальної людини є бажання не старіти. Ця тема є і буде завжди актуальною, доки люди не навчаться жити вічно. Скільки всього вже думано-передумано і створено-перетворено у цьому напрямку... Від еліксиру вічної молодості до фотоомолоджування. Ось ми про нього і спробуємо розповісти...

Що таке процедура фотоомолоджування? Це методика усунення вікових змін шкіри обличчя і тіла із застосуванням високоінтенсивного світлового потоку, з довжиною хвилі від 550 до 1200 нм. На сьогоднішні ця процедура є практично безболісною і безпечною. Фотоомолоджування не супроводжується побічними ефектами, оскільки не ушкоджує шкірний покрив.

Яка ж дія фотоомолоджування на шкіру? Курс з декількох процедур фотоомолоджування дозволяє видалити дрібні зморшки і зробити менш помітними великі, а також запобігти появі нових. Також чудовий ефект дає фотоомолоджування при фотостарінні, коли відбувається раннє в'янення шкіри через передчасне руйнування коллагенових волокон шкіри під дією УФ-випромінювання сонячного світла.

процедура фотоомолоджування

Фотоомолоджування, завдяки особливим характеристикам світлового імпульсу, стимулює процеси регенерації і, що особливо важливо, природного синтезу колагенових і еластинових волокон у шкірі. Це призводить до яскраво вираженого ефекту підтягування шкіри, оскільки нові колагенові волокна стають хорошим «каркасом» шкіри обличчя, забезпечуючи її пружність.

Як же працює механізм фотоомолоджування? Процес грунтується на здатності енергії світлового потоку нагрівати патологічні утворення шкіри, під дією тепла в них відбувається згортання білка, внаслідок чого пошкоджені клітини, що містили надлишок меланіну, крихкі капіляри, «застарілі» волокна колагену, руйнуються.

Фотоомолоджування також є одним з найбільш дієвих методів видалення пігментних плям, судинних утворень, дрібної сіточки зморшок і небажаного обволосіння. Дії може піддаватися не лише обличчя, але і шкіра тіла (живота, стегон, спини), що особливо значимо для рук, декольте і шиї.

Зазвичай курс фотоомолоджування складається з 3-7 процедур, з інтервалом в три-чотири тижні. Позитивний результат спостерігається вже після першого сеансу. Тривалість кожної процедури фотоомолоджування займає близько 20-40 хвилин, залежно від зони обробки. Глибина, сила і час дії визначаються індивідуально, залежно від виду проблеми, місця її розташування і стану шкіри.

Зазвичай на область лікування наноситься охолоджуючий гель, а для захисту очей від яскравого світла надіваються спеціальні темні окуляри. Сеанс складається з серії коротких фотоспалахів, направлених на проблемну зону. Процедура супроводжується легким відчуттям жару або поколювання.

Після фотоомолоджування на шкірі спостерігається тимчасове невелике почервоніння. Коли воно проходить, шкіра виглядає молодшою — набуває однорідного здорового кольору, стає пружною. Для збереження ефекту фотоомолоджування рекомендується не засмагати протягом двох тижнів після процедури і обмежити відвідування сауни і лазні у найближчі 3 дні.

Найчастіше фотоомолоджування фахівці рекомендують проводити на зрілій і старіючій шкірі обличчя — тоді процедура усуває підвищену сухість, стоншування, втрату пружності шкіри. І при необхідності позбавляє від судинних змін і пігментних плям. Але фотоомолоджування проводиться і на молодій шкірі — для вирішення проблеми підвищеної жирності, акне — це вже так зване фотолікування акне.

Існують протипоказання до проведення фотоомолоджування: вагітність, системні захворювання сполучної тканини, схильність до утворення келоїдів, декомпенсовані загальні захворювання, онкопатології, фотодерматози.
Автор: Христина Новікова


коментарі

 
Гость | 26.11.09 09:19

до чего техника дошла , надеюсь это пригодится мне не скоро.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua