MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Гімнастика від зморшок

Так чи інакше, час залишає слід і на нашому обличчі. Цей слід проявляється у вигляді зморшок. З часом їх з'являється ще більше, кажучи про те, що дитинство... давно минуло... На жаль, процес незворотній. Але перемогти зморшки можна. І не тільки шляхом пластичної хірургії, але і цілком природним методом, який нам дарує сама природа. Гімнастика для обличчя. Це — йога. Ця унікальна гімнастика ввібрала в себе від природи кривляння і потягування тварин, тільки її вправи поєднують в собі елементи дихальної гімнастики і розслаблення і при цьому не потрібно ніяких тренажерів і спеціальних приладів. Про йогу можна говорити годинами, наскільки вона багата своїми можливостями омолоджувати і тримати в тонусі тіло людини.

Наша розмова — про зморшки на вашому обличчі. Як раз вправи йоги зможуть їх розгладити. Отже, кілька вправ.

Бачили, як мавпа шимпанзе кричить? Ні? Вам доведеться зробити схожу міміку. Складаємо губи і витягаємо вперед, як можна далі. Завмираємо в такій позі «мавпячого поцілунку» на деякий час, потім приймає трав'яні ванни. Повторюємо перше кривляння, як і всі наступні у кількості — по 10 разів як мінімум. Потім, вправа «навпаки» — губи закочує всередину і стискаємо, знову завмираючи і розслабляючись.

З підборіддям твоїм те ж саме. Витягаємо його вперед і рухаємо вліво - право.Такий рух зміцнює м'язи шиї і позбавляє підборіддя від його двійника.

А от щоб не відвисали щоки, йога пропонує уявити із себе корову на певний час. Уявіть, що у вас за щокою-жвачка. Після цього почніть уявний вміст рота качати то під щоки, то під губи. І до тих пір це робіть, поки по щоках і по губах не розіллється приємне тепло.

Вийшло? Тепер прийшла черга перетворення в рибу. Уявіть, що вас викинуло на берег і ви намагаєтеся ротом знайти воду. Пригадуєте, як риба на повітрі широко відкриває рот? Як можна ширше відкривайте рот і, завмираючи в цій позі по черзі розслабляйтеся. «Позійхайте» на вдих, а розслабляйте м'язи — на видих.

І останнє — давайте з собою пококетуємо. Пограємо самі з собою підморгуванням. Дивимось у дзеркало і підморгуємо то правим, то лівим оком по черзі. Але не закриваємо при цьому око, а просто розтягуємо м'язи і завмираємо на кілька секунд. Потім — трав'яні ванни.

Такі вправи дозволяють надають м'язам обличчя тонус. А ось з часом, при постійному застосуванні цієї гімнастики результат буде видно і на шкірі, і на кольорі обличчя. Ви станете молодшими.
Автор: Жанна Саар


коментарі

 
Ника | 16.09.09 16:32

кстати, очень важную роль имеет наше питание, отдых на свежем воздухе а так же отсутствие стрессов... именно после них лицо начинает морщиниться и обвисать раньше времени.. только на сколько это реально в нашем веке

Гость | 16.09.09 16:13

буду начинать сегодня уже пора сёдня видела тетю лет 35, сама худая а щеки и мешки под глазами висят, и решила заняться своим лицом...

Гость | 03.09.09 09:31

Смешные упражнения, особенно весело изображать из себе орущего шимпанзе.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua