MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розваги



Мы в Twitter





Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Глиняна косметика

лікувальні маски з глини
Що лише не використали як косметичні засоби жінки. Бажання бути «вічно молодою» штовхало на різні засоби... Чим лише не «мастилися» - мед, алое, фрукти, парафін... Одним з таких нестандартних на перший погляд засобів можна вважати також глину. В уявленні людини - глина перш за все будівельний матеріал. І це правда. Але, хтось колись вирішив спробувати її на собі.

Узяв і наніс на тіло. З тих пір і пішла практика використання глини в косметиці. Як виявилося пізніше, глина є відмінним матеріалом для оздоровлення шкіри, вона додає шкірі пружності, а також лікує. У чому ж секрет? А секрет простий: глина володіє унікальним мінеральним складом, який і змушує шкіру «молодіти». Головні властивості, це те, що саме глина має властивості вибілювати і чистити шкіру.
Доглянута шкіра після маски

Маски. Вони особливо корисні для жирної шкіри. Поглинають жир, бруд, роблять шкіру чистішою та свіжішою. Глина прекрасно звужує пори і позбавляє від хворобливого блиску шкіри. Усуває вугрі. Як застосовують маски? Просто. Нанесену маску на обличчя витримують протягом 5-15 хв., потім змивають теплою водою.

Ще є маленький нюанс. Як відомо, цілющі властивості глини визначає її мінеральний склад. В косметології найбільш популярними є склади з білої і блакитної глини.
Глина для масок

Про «білу» глину. Це традиційна сировина для виготовлення косметичних препаратів. Чистота, білизна, неабразивний характер... використовуєтся біла глина також як присипки, мазі... Кращий засіб від вугрового висипу. Стимулює захист організму, маючи особливий ефект на епідерміс. І лише біла глина може бути використана при чутливій шкірі, оскільки володіє чинником ph5.

Блакитна глина. Ця глина добувається лише в Болгарії. Це порошкоподібна маса з ph 7,3. Рекомендується у вигляді масок для шкіри обличчя та волосся. Блакитна глина пом'якшує і тонізує шкіру. Розгладжує зморшки, має антицелюлітну властивість, антистресову дію.
Маска із синьої глини

Є ще і зелена глина. Колір завдяки оксиду заліза. Використовується в основному для жирної шкіри і волосся, проти лупи.

Червона глина містить у своєму складі оксиди заліза і міді. Ця глина використовується при недоліку заліза в організмі.

І нарешті, рожева глина. Ця глина - похідна від червоної та білої. Вона поєднує їх компоненти в різних пропорціях. Рекомендується для делікатного догляду за епідермісом. Також відомі властивоств розгладження.

Косметологи стверджують, що вибір того або іншого типу глини залежить лише від проблеми пацієнта. Прийняття рішення про використання глини повинен робити лише фахівець -дерматолог.
Автор: Жанна Саар


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua