MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Готуємо шкіру до зими

Готуємо шкіру до зими
Холодний зимовий час можна вважати не дуже сприятливим періодом для нашої шкіри. Саме у цей період виявляються такі неприємні для нашої шкіри речі: як відлущування або поява червоних прожилок, та і на губах може «вилізти» небажана простуда. Чим саме так страшна зима для Вашої шкіри? І як захистити себе в цей період? Спробуємо розібратися.

Звичайно, сама дія холодних сухих вітрів у поєднанні з низькими температурами — це агресивне для шкіри середовище. Виходить, що наша шкіра взимку, м'яко кажучи, відчуває себе некомфортно. Основна проблема, з якою стикається наша шкіра взимку – це зневоднення, порушується також чутливість.

Як же впливають низькі температури на шкіру? В першу чергу, низькі температури впливають на відкриті частини тіла. Дія агресивного середовища позначається на стінках судин шкіри, вони стають крихкими, стоншуються. Плюс під впливом холоду, в мережі венозних капілярів виникають застійні явища. Чим це загрожує? Ваша шкіра може почервоніти — це «перший дзвіночок», що знижуються її захисні властивості. Якщо процес посилюється, це вже загрожує еритрокуперозом... У цьому випадку порушується з капілярної мережі венозний відтік крові.

Зневоднення шкіри — ще одна не приємна річ, яку нам обіцяють зимові холоди. Зимовий вітер і холод взимку роблять свою «чорну справу» — вносять гідроліпідний дисбаланс рогового шару епідермісу. Доступними словами, відбувається процес зменшення вироблення натурального зволожуючого елемента, який виробляє сама шкіра. Волога нестримно випаровується... Це – причина старіння зовнішніх клітин шкіри. Як наслідок — відторгнення (візуально ми бачимо лущення). Це — «тривожний дзвіночок». Ваша шкіра беззахисна...

І все ж таки, є деякі способи боротьби за здорову шкіру взимку.

Природно, що взимку догляд за шкірою має бути пильнішим, ніж в літній період. Уважніше потрібно ставитися до питань живлення, захисту шкіри, а також її зволоження. Неважко помітити, що «зимові» креми за своєю структурою відрізняються від «літніх». Частенько вони густої, жирної консистенції, містять у своєму складі набори вітамінів. Не зайвим буде використання у своєму раціоні продуктів, що містять вітаміни А і С, – саме ці вітаміни позитивно впливають на стан шкіри. Непогано буде, якщо Ви використовуватимете креми з включенням вітамінів А і С. Користуйтеся в зимовий час активніше нічними кремами . У нічний час шкіра відновлює свої властивості, які слабшають вдень під впливом холоду і вітру. У зимовий час від засобів з матуючим ефектом можна відмовитися.
фото ночной крем Total Efects 7x 50 мл 5000174681109

Додатково
Окрім щоденних необхідних процедур, в зимовий період можна двічі на тиждень застосовувати живильні маски. Ці процедури зможуть підтримувати в ідеальному стані Вашу шкіру. Мед і оливкова олія вважаються відмінними продуктами для додавання в склади зимових масок. Ці продукти дуже добре усувають лущення шкіри. Краще не користуйтеся літніми кремами. Вони не придатні для вживання взимку. Їх легка текстура не захистить вашу шкіру від агресивності зимової погоди. Потрібно завжди також пам'ятати, що не можна зігрівати шкіру різким перепадом температур. Не можна після приходу з морозу, наприклад, відразу умиватися гарячою водою, або грітися біля відкритого вогню, каміну, наприклад... Такий метод зігрівання загрожує появою еритрокуперозу. Червоні прожилки на щоках гарантовані. Знаходячись у зимовий день на повітрі, коли вітряно або досить холодно і волого, краще періодично себе масажувати. Області носа і щік особливо схильні до дії зимової агресії. Захистити губи зможе жирна губна помада.

Наостанок, варто завжди пам'ятати, що краще виходити на вулицю після нанесення крему лише через півгодини, інакше волога, що міститься в кремі, не встигне вбратися і замерзне. Це, у свою чергу, руйнує клітини шкіри, призводить до лущення. І взагалі, не варто лінуватися зайвий раз скористатися зволожувальним кремом. Ваше здоров'я — у Ваших же руках...
Автор: Світлана Жаде


коментарі

 
Гость | 20.11.09 10:32

Наносить крем три раза в день немного затруднительно и не всегда удобно, а в остальном советы очень даже полезные.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua