MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

І на косметику є термін придатності...

декоративна косметика
Зіпсовані продукти ми ж не споживатимемо, чи не так? Усім відомо, що на продуктах вказують термін придатності не просто так. Просто виробник знімає з себе відповідальність за якість продукції після закінчення цього терміну. Продукт прострочений, отже, вживання його для нашого здоров'я небажане, а інколи і зовсім виключене. Інколи ми чітко слідуємо цьому правилу, а інколи — ні. До другого випадку можна віднести, частенько, наше недбале відношення до вмісту звичайної косметички. А дарма. І у косметики є термін придатності. І про це варто не забувати.

Пудра
Терміни зберіганні звичайної пудри можуть мало перевищувати два роки. Але слід пам'ятати, що застосовуючи пудру, ми змішуємо її зі шкірним жиром... І робимо це щоразу, наносячи її на шкіру. Таким чином, на спонжі залишаються залишки пудри і шкіряного жиру, що сприяє зменшенню терміну експлуатації. Не зайвим буде періодично промивати пензлики або спонжі. Сигналом для швидкого позбавлення від «улюбленої» пудри може стати зміна запаху або кольору. Навіть якщо стала кришитися, купіть краще нову.

пудра

Туш
Зазвичай, стандартного тюбика при помірному вживанні, вистачає надовго... Ну, а якщо він ще і «подвійний», тоді цей тюбик може оселитися в косметичці на досить тривалий період. Зазвичай, ми не дивимося гарантійні терміни вживання, коли купуємо косметичні продукти. А дарма. Переважна кількість туші має гарантію на вживання всього півроку. Така рекомендація введена виходячи з того, що на пензлику за цей час оселяється досить пристойна кількість недружніх для нас бактерій. Важко розлучитися? Тоді пригадайте, що є холодильник. Якщо там ще є місце, можете покласти туди ще і туш .

туш

Рум'яна, тіні
Усього два роки — саме стільки дається на зберігання рум'ян і тіней. А якщо в їх складі є крем, тоді ще меньше — рік, півтора. Візуально продукт, що вийшов зі строю, виглядає так: частенько видно зміни в кольорі. Вони можуть змінити свою структуру. Не варто на собі у цьому випадку економити. У смітник!!!

тіні

Щіточки, спонжі, пензлики
Це група ризику. Та тому, що саме ця група найчастіше контактує з Вашою шкірою. Виною знову ж таки, недружні нам бактерії. Саме вони облюбовують пензлики, спонжі або щіточки. Такі речі краще викинути і придбати нові, аніж почистити. За терміни експлуатації можна сказати, що пензлик може «протриматись» від півроку до трьох років... Тут ще грає роль сама якість пензлика.

щіточка для рум'ян

Помада
Зазвичай... рік для звичайної помади. А ось якщо рідка помада або блиск для губ - гарантійний термін небагато больший — півтора роки. Як взнати, коли помадою вже не можна користуватися? Знають, напевно, всі — виникає специфічний запах. Напевно, кожна з нас 100 разів подумає, чи варто з таким запахом помаду наносити на свої безцінні губи.

помада

Тональний крем
Тональний крем, якщо він на водній основі, вирушає «у наклад»... приблизно через рік. Такий крем огидно лягає на шкіру, може збиратися грудочками... Навіть на дотик він стає зовсім іншій. Взагалі, креми на масляній або жировій основі, можуть Вам прослужити без особливих до них питань протягом півтора-двох років. Хочете, щоб крем прослужив довше? Не торкайтеся руками, застосовуйте для цих цілей апплікатор. Хороша річ— тюбики. У тюбиках крем протримається довше. Просто в цьому випадку, відбувається менший контакт з повітрям.

тональний крем

Що потрібно зробити, щоб Ваша косметика прослужила як можна довше, адже, частенько, придбані товари коштують немало... Взагалі, потрібно косметику захищати від спеки, також боїться вона вологи, небажане для неї світло і холод. Виробники радять більшість косметики зберігати при кімнатній температурі... Важливо також пам'ятати, що чим старіша косметика, тим більше Ви ризикуєте, коли її використовуєте. Коштовніші речі краще зберігати удома, а ось найнеобхідніше можна покласти у Вашу косметичку, яка завжди з Вами.

А тепер — увага!!! Чим може загрожувати прострочена косметика? По-перше, може на шкірі з'явитися алергічна реакція. Це може проявитися у формі свербіння, почервоніння. По-друге, це може бути запалення шкіри. По-третє, навіть отруєння... Але все таки, якщо таке вже сталося, з'явилося якесь свербіння або виникли на шкірі неприємні відчуття, перш за все потрібно змити косметику, вмиватися теплою водою. Потім необхідно прийняти антигістамінний препарат. Наступного дня не зникло? Тоді за консультацією до дерматолога. Будьте у цьому питанні пильними...
Автор: Анна Даар


коментарі

 
Гость | 16.11.09 11:20

Ничего вечного нет, в основном я косметику использую быстрее чем она начинает портится, а если нет это значит, что она мне надоела и выбросить я ее могу без сожаления.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua