MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Імплантація ниток в косметології. Що це?

Кожна жінка в сучасному світі хоче мати чудовий вигляд і не старіти. Але час не стоїть на місці: роки йдуть, ось вже відсвяткований тридцятий день народження... І в дзеркалі жінки починають помічати, що шкіра на обличчі вже не та, відбуваються зміни. Вона обвисає, стає в'ялою, виникає друге підборіддя. На щастя, нині з'являється все більше можливостей продовжити свою молодість. Про один з цих методів ми поговоримо нижче.

Останнім часом велику популярність у профілактиці та корекції вікових змін обличчя отримали нитки. Їх можна використовувати для попередження обвисання шкіри або для усунення вже наявних проблем, якщо хочеться уникнути або відстрочити проведення традиційної пластичної операції, а також у випадках, коли хірургічне лікування протипоказано.

Нитки в косметології застосовують для профілактики вікових змін і корекції: контуру брів; носогубних складок; міжбрівних зморшок і складок на лобі; обвислих щік; складок на шиї; овалу обличчя; щічно-виличної і привушної областей, а також обвислої мочки вуха та ін.

нитки в косметології

Безопераційний ліфтинг — це косметологічна процедура підтяжки тканин за допомогою ниток, яку проводять в амбулаторних умовах. Вибір ниток, їхньої кількості та напрямків введення залишається за косметологом. Тут багато що залежить від вихідних проблем, необхідного ефекту, а також віку, стану шкіри, способу життя, супутніх захворювань тощо.

пластична косметологія

Результат стає помітним одразу. За 2-3 тижні можна остаточно оцінити якість проведеної процедури, ефект від якої зберігається протягом 2-5 років, що залежить від багатьох факторів.

Моляща Катерина Миколаївна — дипломований косметолог, фармацевт

Катерина Моляща

2004 — Навчання масажу на базі Львівського медичного університету.
2005 — Школа-центр «Гармонія», м. Львів, диплом майстра-косметолога.
2006 — Школа «ВАСП» (Всеукраїнська асоціація фахівців прикладної естетики).
2007 — Арт-студія «Альтер-его», навчання пірсингу, м. Львів.
2009 — Диплом учасника «Актуальні тенденції в косметології».
2010 — Школа «Майстер-клас», курс перманентного макіяжу.
2005-2009 — Салон «Фея», м. Черкаси.
2010-2011 — Салон «Персона», м. Львів.
2012 — Салон «Фея», м. Черкаси.
Автор: Катерина Моляща


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua